images/work4.jpg

Zveřejňujeme výsledky Přijímaček nanečisto, kterých se na naší škole zúčastnilo 84 žáků základních škol z širokého okolí.

Děkujeme za účast a věříme, že získané zkušenosti zúročíte v ostrých zkouškách. Někteří opomíjeli přepisovat výsledky do záznamových archů, což by v případě ostrých přijímaček znamenalo neúspěch.

Opravené testy jsou k dispozici na sekretariátu školy do středy 19. 1. 2022 (vždy do 15:00).

 

 

seřazeno dle celkových výsledků seřazeno dle evidenčních čísel

21. 12.2 2021 se v hale průmyslovky uskutečnil první ročník školního turnaje o pohár ředitele školy ve futsalu. Pohár je putovní, takže vítězné družstvo musí příští rok vítězství buďto obhájit nebo předat novému vítězi.

Každá třída si postavila své družstvo a základní skupina se hrála po ročnících. Čtyři týmy pak postoupily do finálových zápasů, kde se utkaly vždy dva týmy. Poražení hráli o třetí místo a vítězové o prvenství.

Ve čtvrtek, 16. 12. 2021, se tradičně konal již 9. ročník soutěže Robotrip, pořádaný na Univerzitě Palackého v Olomouci. Kvůli současné situaci se necelých 90 účastníků sešlo online v sedmi rozdělených místnostech. Soutežilo se hned v několika kategoriích, od sledovače čáry po čárové bludiště. Tato akce, zabrala celé dopoledne a přinesla našim týmům dobrá umístění v různých kategoriích.

Začátkem prosince u nás proběhla již tradičně online soutěž s názvem Bobřík informatiky. Téměř všichni žáci naší školy měli možnost změřit úroveň svého informatického myšlení s žáky s celé republiky. Soutěžilo se ve dvou kategoriích Junior (1. a 2. ročník) a Senior (3. a 4. ročník). V obou kategoriích jsme slavili úspěch. V kategorii Senior postoupil Matěj Pěta do krajského kola. V kategorii Junior skončil Daniel Rajšlégr na 69 místě a objevil se tak na oficiální listině vítězů, soutěžících bylo neuvěřitelných 9718. Bohužel kategorie Junior není postupová.