Najdete nás na Facebooku

Absolventi

Školní rok: 1952/53, 1953/54, 1954/55, 1955/56, 1956/57, 1957/58, 1958/59, 1959/60,
1960/61, 1961/62, 1962/63, 1963/64, 1964/65, 1965/66, 1966/67, 1967/68, 1968/69, 1969/70,
1970/71, 1971/72, 1972/73, 1973/74, 1974/75, 1975/76, 1976/77, 1977/78, 1978/79, 1979/80,
1980/81, 1981/82, 1982/83, 1983/84, 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1987/88, 1988/89, 1989/90,
1990/91, 1991/92, 1992/93, 1993/94, 1994/95, 1995/96, 1996/97, 1997/98, 1998/99, 1999/00,
2000/01, 2001/02, 2002/03, 2003/04, 2004/05, 2005/06, 2006/07, 2007/08, 2008/09,

Školní rok 1952/1953

Nižší studium

Třída: Ms2

Třídní učitel: Ing. Bohuslav Coufal

Jan Blaha, Horní Bory | Josef Blatný, Ochoz u Brna | Ladislav Buša, Adamov | Karel Cuták, Vacenovice | Jan Divičar, Plavecký Štvrtok | Jan Galbavý, Moravské Lieskové | Antonín Havlát, Ondrušky | Josef Hřebečka, Kostice | Jan Hynšt, Ruprechtov | Jaroslav Hynšt, Bukovinka | Slavomír Chovanec, Ždánice | František Chromek, Gbely | Jiří Kratochvíl, Činěvec | Stanislav Kratochvíla, Žítková | Karel Launer, Břeclav | Karel Mikulica, Strážnice | František Nezval, Vilémovice | Josef Paulík, Lanžhot | Josef Pecha, Sudoměřice | Vladimír Peterka, Letovice | Rudolf Popelka, Strání | František Prokop, Krumvíř | Miroslav Prudký, Rozseč u Kunštátu | Vladimír Rehák, Gbely | Jan Řičánek, Ochoz u Brna | Jaroslav Šebela, Brno | Jan Šebesta, Ratiškovice | Petr Šmíd, Sobůlky | Stanislav Štěpán, Študlov | Rudolf Tomášek, Rájec nad Svitavou | Zdeněk Zemánek, Svatobořice |

Školní rok 1953/1954

Denní studium

Třída: S4

Třídní učitel: Ing. Jaroslav Loukota

Naděžda Báčová ,Drnovice u Lysic, Lubomír Cibulka, Třebětín, Jiří Dvořák, Jedovnice, Alois Fiala, Bukovinka, Jiří Hebelka, Sloup, Vladimír Holešovský, Vranov u Brna, Jaroslav Horák, Boskovice, Jiří Jura,Bělá nad Svitavou, Jindřich Kalousek, Podomí, Václav Kopecký, Rohožná , Jiří Kopic, Adamov, Rudolf Krátký, Sloup, Bohumír Kyzlink, Blansko, Milan Machač, Křtiny, Karel Martinek, Blansko, Alois Mynařík, Molenburk, František Nováček, Budišov, Josef Novák, Vranov, Robert Novotný, Lažánky, Jiří Pekárek, Sloup, Josef Pilát, Doubravice nad Svitavou, Jan Pokorný, Blansko, Ladislav Skoták, Veselice, Josef Sládeček, Útěchov, Vladimír Souček, Holešov, Karel Stloukal, Vavřinec, Otto Stránský, Letovice, Antonín Svoboda, Čučice, Jiří Svoboda, Šošůvka, Bohumil Šebela, Kotvrdovice, Stanislav Šebela, Habrůvka, Zdeněk Šubrt, Jedovnice, Jaroslav Trávníček, Březina, Zdeněk Zemánek, Benešov, Antonín Zouhar, Šošůvka, František Zouhar, Kuničky

Nižší studium

Třída: Ms2

Třídní učitel: Ing. Bohuslav Coufal

František Bečka, Praha, Miloš Buš, Slatinka, Arnošt Černý, Bořitov, Štěpán Černý, Karlovice u Bruntálu, Jaroslav Dřevo, Česká Lípa, Stanislav Dvořáček, Boskovice, Petr Henzl, Brněnec, Miroslav Horák, Hodonín, Zdeněk Hruda, Cetkovice, Miloš Chovanec, Hodonín, Vlastimil Kalda, Velké Trestné, Jan Král, Nový Bor, Ladislav Medek, Kamenický Šenov, Václav Mrkvička, Nový Bor, Antonín Neubauer, Letovice, Josef Odehnal, Újezd u Boskovic, Slavomír Piskatý, Rohatec, František Sedlák, Marianín, Lubomír Vrána, Kochov, Bohumír Zelený, Nový Bor

Školní rok 1954/1955

Denní studium

Třída: S4

Třídní učitel: Ing. Boleslav Mrázek

Miloslava Baboráková, Česká Lípa, František Babyrád, Račice, Luboš Becker, N. Bor, Rudolf Bejček, Ostrov u Macochy, Luděk Boucný, Chvalkovice, Stanislav Budín, Chlupice, František Burda, Kotvrdovice, Josef Čech, Petrovice, Jiří Černý, Biskupice, Josef Dokoupil, Vranová, Vladimír Drlík, Bílovice nad Svitavou, Ivo Duffek, Počátky, Oldřich Dvořák, Pístovice, Kamil Hrazdíra, Rájec nad Svitavou, Jaroslav Jeřábek, Lažánky, Zdenka Kratochvílová, Vojkovice, Rudolf Kuběna, Ostrov u Macochy, Josef Kupčík, Olomučany, Rudolf Martinek, Blansko, Antonín Matal, Blansko, Josef Mrštík, Nový Bor, Milan Musil, Ruprechtov, Zdeněk Němec, Adamov, Vladimír Nohejl, Blíževedly u České Lípy, Miroslav Piňos, Moravská Třebová, Vratislav Plíhal, Žirovnice,Ladislav Reichman, Svor, Jaroslav Soldán, Ostrov u Macochy, Milan Staněk, Krhov, Jan Šmída, Dolní Lhota, Josef Vašíček, Ostrov u Macochy, Emil Vlašín, Miroslav, Karel Weiss, Víska u Jevíčka

Školní rok 1955/1956

Denní studium

Třída: S4

Třídní učitel: Ing. Boleslav Coufal

Milan Adler, Ruprechtov, Alena Bártová, Kuřim, Milan Daníček, Myjava, František Doffek, Pohořelice, František Drholec, Vícenice nad Oslavou, Vlastimil Ducháček, Chrastavec, Josef Gabrhel, Žitková, Marta Grundová, Spišská Stará Ves, Miroslav Kolář, Vavřinec, Jaromír Konečný, Mor. Krumlov, Miloš Kotulán, Těchov, Břetislav Křenek, Brno, Bohumil Kříž, Rozstání, Pavel Kyzlink, Klepačov, Jaroslav Malý, Ivanovice na Hané, Jaroslav Mifek, Žilina, Oldřich Musil, Dobrá Lhota, Miloslav Novotný, Olešnice na Moravě, František Pytela, Krásensko, Milan Roučka, Brno, Gustav Šustr, Olomučany, Eduard Vaněrek, Boskovice, Leopold Zemánek, Horní Štěpánov Externisté: Jaroslav Olšanský, Rudice, František Proček, Blansko, Jaroslav Říha, Svatá Kateřina, Jindřich Siegel, Olešná, Miloslav Šebela, Kotvrdovice, Augustin Ševčík, Jedovnice, Arnošt Zachoval, Jabloňany

Večerní studium - nižší

Třída: S2a–As

Třídní učitel: Oldřich Rejnuš

Stanislav Čech, Sasina, Karel dragoun, Vanovice, František Důbrava, Šumperk, Bohdan Farlík, Brno, Jaroslav Fiala, Adamov, Jaroslav Havlíček, Brno, Josef Horák, Bořitov, Bohumír Hlaváč, Tichá, Rudolf Hnátek, Babice, Miroslav Hudec, Adamov, Antonín Kotouč, Babice, Josef Matuška, Petrovice, Jaroslav Nováček, Říčany, Karel Patočka, Zbraslav, Jaroslav Slavík, Častolice, Alois Smrček, Brno, Karel Strašil, Blansko, Josef Šenk, Kotvrdovice, Imrich Tábora, Drnholec, Miloš Vencovský, Svatý Kříž, Josef Vítek, Ráječko, František Volavý, Novosedly na Moravě, Vladimír Všianský, Boskovice, Jaroslav Weigel, Brno, Richard Zárychta, Nýrov,

Večerní studium - nižší

Třída: S2b–As

Třídní učitel: Oldřich Rejnuš

Antonín Blažík, Kanice, Jiří Cicálek, Drnovice, Václav Černohlávek, Habrůvka, Věra Dragounová, Brno, František Havelka, Valchov, Karel Jachan, Jevíčko, Zdeněk Liška, Velká Roudka, Antonín Molek, Lužná u Vsetína, Marta Novotná, Olomučany, Zdeněk Pikálek, Střelná, Ludmila Procházková, Adamov, Marie Roupová, Drnovice, Jan Rusnok, Křtiny, František Sychra, Repechy, Ludmila Svobodová, Svitavy, Josef Voborný, Vendolí, Karel Voříšek, Vinaře,

Školní rok 1956/1957

Denní studium

Třída: 4.A

Třídní učitel: Vladimír Lovětínský

Zdeněk Bušina, Knínice, Jaroslav Daněk, Jedovnice, Josef Dráždil, Rudice, Josef Flek, Jedovnice, Václav Gottvald, Jedovnice, Vladimír Hanzlík, Kunštát na Moravě, Antonín Jančík, Rozstání, František Kamarýt, Brzotice, Jiří Kocman, Rudice, Karel Kocman, Ostrov u Macochy, Jiří Kozelek, Velké Opatovice, Emil Krátký, Šošůvka, Jan Krátký, Sloup, Alice Krchňáková, Blansko, Jiří Kubec , Kunštát, Karel Kuběna, Ostrov u Macochy, Ladislav Kutil, Ostrov u Macochy, Rudolf Ledvinka, Moravská Chrastová, Ervín Majdloch, Lipovec, Miroslav Matyáš, Rájec nad Svitavou, Josef Mucha, Trenčianské Jastrabie, Miroslav Nezval, Jedovnice, Jan Novotný Veselice, Vlastimil Vaňous, Holštejn

Denní studium

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. František Nečas

Milan Dragon, Chrastová Lhota, Oldřich Kraváček, Ruprechtov, Jaroslav Pavlica, Veselí nad Moravou, Bohumil Pavlon, Kotvrdovice, František Peterka, Starý Svojanov, Drahomír Pospíšil, Velké Opatovice, Rudolf Raňanský, Šurany, Rudolf Setnička, Jedovnice, Stanislav Slovák, Lysice, Vojtěch Skácel, Šurany, Josef Šamalík, Ostrov u Macochy, Jaroslav Ševčík, Ostrov u Macochy, Radomír Ševčík, Kotvrdovice, Jan Šperka, Strážovice, František Štěrba, Moravské Málkovice, Oldřich Talecko, Lysice, Josef Veselý, Žďárná, Milan Vintr, Blansko, Oldřich Wilhelm, Skrchov, František Záboj, Újezd u Kunštátu,

Externisté:

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. František Nečas

Jiří Formánek, Jedovnice, Oldřich Heger, Letovice, Jan Jirků, Batelov, Jan Kafka, Adamov, František Kyzlink, Těchov, František Schwarz, Adamov, František Štrajt, Adamov

Večerní studium – nižší

Třída: S2a-As

Třídní učitel: Miroslav Šťastný

František Babík, Milotice, Gustav Beneš, Ruprechtov, Josef Beneš, Újezd u Kyjova,Josef Černý, Ždánice, Alois Dáňa, Brno, Vítězslav Dvořák, Vítějeves, Josef Hruška, Útěchov, Karel Jelínek, Holešín, Oldřich Kozohorský, Křtiny, Milan Kučera, Vilémovice, Jaroslav Kuttner, Adamov, Jan Nedorost, Blansko, Oldřich Němec, Šebrov, Františka Oujezdská, Boskovice, Miroslav Pallas, Klepačov, Antonín Prause, Jedovnice, Alois Sadílek, Brno, Josef Soldán, Adamov, Jaroslav Starý, Blansko, Zdeněk Schőn, Trstěnice, Arnošt Šindelář, Vranov u Brna, Ludvík Worel, Brno,

Večerní studium – nižší

Třída: S2b-As

Třídní učitel: Ing. Konečný

Ludmila Bandochová, Bílovice nad Svitavou, Bohuslav Božek, Letovice, Josef Handl, Eva Hynštová, Ochoz u Brna, Alois Hloušek, Ochoz u Brna, Jiří Kubín, Bořetín, Mojmír Kuchař, Adamov, Jindřich Krátký, Blansko, Miloš patočka, Adamov, František Pernica, Kulířov, Karel Polák, Ochoz u Brna, Rostislav Průcha, Lipovec, Zdeněk Sládeček, Útěchov, Jan Srnec, Březina, Vladimír Šmíd, Blansko, Helena Štrajtová, Kotvrdovice, Jaroslav Šulc, Adamov, Josef Václavek, Brno, Josef Vágner, Krásensko, Jan Vlach, Drnovice, Františka Zouharová, Šošůvka, Oldřich Budovič, Brno

Školní rok 1957/1958

Denní studium

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. František Nečas

Stanislav Adler, Ruprechtov, Jaromír Auda, Blansko, Jaromír Bartoš, Blansko, Jiří Beneš, Ruprechtov, Rudolf Blažek, Ráječko, František Boháč, Senetářov, Ivo Březina, Jedovnice, František Burda, Kulířov, Arnošt Buš, Rájec nad Svitavou, Břetislav Buš, Dolní Lhota, Jaromír Crhák, Moravská Chrastová, Josef Cupák, Křtiny, Miroslav Drahovzal, Březina, Jan Dvořáček, Petrovice, František Dvořák, Jabloňany, Jan Dvořák, Kotvrdovice, Pavel Gottvald, Podomí, František hanák, Vítějeves, Bohumil Hudec, Rozstání, Oldřich Juříček, Rájec–Jestřebí, František Kakáč, Jedovnice, Zdeněk Kaláb, Drnovice u Vyškova, Ludvík Kalousek, Račice u Vyškova, Vlastimil Kolmačka, Lipovec, Jaroslav Konec, Skalice nad Svitavou, Rudolf Kovařík, Jedovnice, Rudolf Krchňák, Blansko, Vladimír Kroupa, Blansko, Jiří Kučera, Jedovnice, Oldřich Mazal, Jedovnice, Vilém Michalec, Blansko, Jiří Sekanina, Suchý

Denní studium

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. Václav Černý

Josef Kraus, Drnovice u Vyškova, Bohumil Kubeš, Rudice, Emil Kužel, Spešov, Emanuel Lepka, Letovice, Václav Liška, Velká Roudka, Zdeněk Lošťák, Rozstání, Josef Lžičař, Křetín, Josef Mareš, Brno, Jaroslav Musil, Jedovnice, Jan Nabitý, Brno, Alois Neckař, Švábenice, Miroslav Nečas, Šošůvka, Miroslav Opletal, Šumperk, Kamil Pavlů, Blansko, Alan Petlach, Jedovnice, Stanislav Přikryl, Vážany, Antonín Sedláček, Moravské Málkovice, Jindřich Smola, Blansko, Josef Soldán, Rozstání, Adolf Sapouch, Blansko, Josef Stejskal, Bořitov, Jan Střelec, Račice u Vyškova, Antonín Ševčík, Jedovnice, Pavel Šperka, Sudice, Josef Štreit, Ježkovice, Antonín Švihálek, Rosice, Milan Věžník, Brno, František Vintr, Senetářov, Josef Zelinka, Bukovina, Václav Zouhar Kotvrdovice, Karel Zukal, Ruprechtov

Večerní studium nižší

Třída: S2a-As

Třídní učitel: Ing. Josef Skoták

Michal Dandár, Zemplínské Hradiště, MiloslavDaněk, Jedovnice, Jindřich Doležel, Kotvrdovice, Josef Dostál, Blansko, Josef Dvořák, Olešná, Ladislav Dvořáček, Kuničky, Bohumír Filouš, Holešín, Josef Hudský, Hlásnice, Eduard Jakubec, Blansko, František Málek, Heraltice, Josef Němec, Blansko, František Novotný, Ráječko, Jaroslav Nováček, Adamov, Karel Ondrůj, Bílovice nad Svitavou, Bohumil Pařil, Dolní Lhota, Otakar Rolný, Blansko, František Sova, Brno, Miroslav Sedlák, Doubravice nad Svitavou, Václav Sedlák, Rájec nad Svitavou, Karel Šafránek, Jabloňany, Otakar Škarek, Adamov, Oldřich Tihon, Černá Hora, Vladimír Učeň, Adamov, Rudolf Fruhwirt, Adamov, Vítězslav Hošek, Křtiny,

Večerní studium nižší

Třída: S2b-As

Třídní učitel: Ing. Jaroslav Loukota

Miloš Bažant, Blansko, Josef Dvořáček, Drnovice, Stanislav Gromský, Jedovnice, Karel Havlíček, Bedřichov, Lubomír Hemzal, Bořitov, Karel Holešovský, Vranov, Tomáš Jaroš, Brno, Alois Kejík, Okrouhlá, Emil Kmeč, Jedovnice, Vladimír Král, Kroměříž, Josef Krupica, Bílovice nad Svitavou, Vladimír Měřínský, Hlubočany, Vladimír Ondráček, Adamov, Richard Ondroušek, Jedovnice, Květa Pištělková, Josefov, Zdeněk Polák, Drnovice, František Staněk, Černá Hora, Arnošt Štrajt, Karolín, Josef Zukal Ruprechtov, Václav Hloušek, Jaroměřice u Jevíčka

Školní rok 1958/1959

Denní studium

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Zdeněk Kepák

Miroslav Beránek, Blansko, Jiří Bouda, Blansko, Karel Fleischlinger, Rájec–Jestřebí, Zdeněk Haase, Blansko, Josef Hagara, Znojmo, Jiří Hammer, Znojmo, Emílie Hasoňová, Sloup, Milan Havlík, Hrušovany nad Jevišovkou, Stanislav Hikele, Blansko, Jaroslav Hloušek, Jedovnice, Viktor Jansa, Česká Třebová, Ladislav Kakáč, Vilémovice, Jaromír Kovařík, Jedovnice, Vladimír Krejčí, Humpolec, Rudolf Kunc, Blansko, Josef Kyzlink, Olomučany, Jiří Lidmila, Svitavy, Jiří Lopaur, Mor. Lačnov, Marie Meluzínová, Křtiny, Jan Pernica, Kulířov, Lubomír Senz, Tišnov, Josef Šebela Senetářov, Jaroslav Ševčík, Rudice, Jaroslav Štrajt, Ruprechtov, Svatava Švehlová, Křtiny, František Vaňatka, Zástřizly, Karel Varhánek, Blansko, Leoš Vrška, Spetice, Zdeněk Zátrapa,Brno, Miroslav Žvátora, Rozstání

Denní studium

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. Jan Doležel

Jaroslav Ivičič, Pohořelice, Ladislav Blažek, Velké Opatovice, Zdeněk Franc, Letovice, Ladislav Grim, Jedovnice, Miroslav Holý, Brno, Milan Hrubý, Svitávka, Leoš Husák, Rouchovany, Rudolf Kocman, Rudice, Zdeněk Konopáč, Moravský Lačnov, Antonín Krátký, Sloup, Alois Krejčíř, Třebětín, František Krist, Vlkoš, Lazo Nančevský, Řecko, Arnošt Nečas, Sloup, Josef Neužil, Mrákotín, Vlastimil Novák, Spešov, Oldřich Plný, Brno, Ivan Rudolf, Sloup, Ludvík Sehnal, Rudice, Josef Skácel, Lipovec, Ivan Slavík, Ivančice, Jindřich Smola, Blansko, Jiří Stloukal, Blansko, František Strnad, Velké Opatovice, Stanislav Ševčík, Rudice, Ladislav Štrajt, Blansko, Josef Tománek, Marianín, Stanislav Valehrach, Přímětice, Jan Tohralík, Nová Ves, Miroslav Vondra, Svitavy, Milan Vrba, Rájec–Jestřebí, Jaroslav Zouhar, Lipovec, Petr Zrůstek, Svitavy

Večerní studium - vyšší

Třída: S5n-As

Třídní učitel: Ing. Boleslav Mrázek

Josef Blatný, Ochoz u Brna, Bohdan Farlík, Brno, Jan Hynšt, Brno, Jaroslav Jiruše, Blansko, Jaromír Košťál, Ráječko, Oldřich Křípač, Adamov, Josef Mališka, Brno, Josef Pecháček, Blansko, Vilja Hlaváčová, Rudice, Jan Řičánek, Adamov, Stanislav Sedlák, Adamov, Vladimír Sokop, Brno, Leodegar Strejček, Lažánky, Josef Šenk, Adamov, Karel Štěpánek, Drnovice

Večerní studium - vyšší

Třída: S5n-ČKD

Třídní učitel: Ing. František Pola

František Čtvrtníček, Vyškov, Jan Doležel, Lipovec, Antonín Gruber, Blansko, Josef Habřina, Hrubá Vrbka, Bohumil Chlup, Míchov, Bedřich Janíček, Bořitov, Miloslav Kala, Kotvrdovice, Jindřich Krejzla, Rozhrání, Rudolf Kubík, Olomučany, František Maňoušek, Holešín, František Novotný, Veselice, Alois Perout, Rajhrad, František Prokop, Němčice, Miroslav Roudný, Jedovnice, Petr Šmíd, Sobůlky, Oldřich Tunkr, Brno, Adolf Vaněk, Blansko, Miroslav Víšek, Olešná, Josef Zouhar, Lipovec, Jaromír Zuck, Příbram

Večerní studium

Třída: S2a-As

Třídní učitel: Ing. Josef Skoták

František Adámek, Rájec nad Svitavou, Jaroslav Blaha, Vítějeves, Václav Brožek, Blansko, Lubomír Buchta, Adamov, Michal Hallo, Adamov, Jan Hlaváček, Josefov, Leopold Chromý, Bílovice nad Svitavou, Vladimír Jüthner, Adamov, Drahomír Kakáč, Jedovnice, Jiří Klimeš, Horní Lhota, Jiří Kozohorský, Adamov, Dušan Kupka, Jedovnice, Richard Málek, Blansko, Jaromír Maňoušek, Křtiny, Bedřich Podborský, Blansko, František Písařík, Rájec nad Svitavou, Jan Pořízek, Vavřinec, Jiří Skoupý, Vranov u Brna, Karel Skoupý, Brno, Dušan Sobotka, Brno, Jaroslav Tesař, Bílovice nad Svitavou, Odon Vach, Adamov, Antonín Václavek, Adamov, Leopold Wetter, Adamov

Večerní studium

Třída: S2b-As

Třídní učitel: Ing. Josef Skoták

Stanislav Dvořáček, Babice nad Svitavou, Vladimír Fultner, Dolní Lhota, František Hrazděra, Bořitov, Miroslav Hrstka, Blansko, Marcela Kadlecová, Blansko, Ladislav Králíček, Brno, Josef Matuška, Boskovice, Jaroslav Meduna, Blansko, Jan Mikyska, Brno, Milan Náthanský, Rájec nad Svitavou, Stanislav Nezval, Rudice, Jaroslav Němec, Jedovnice, František Ondráček, Jedovnice, Marie Petrželová, Lipovec, Zdeněk Preisler, Adamov, Eva Rusnoková, Křtiny, Jaroslav Šulc, Brno, Jaromír Trávníček, Adamov, Stanislav Zelinka, Bukovina, Jaroslav Ondroušek, Adamov, Božena Kučerová, Boskovice,

Večerní studium

Třída: S2a-ČKD

Třídní učitel: Blanka Mašková

František Andrýsek, Střelice u Brna, Stanislav Blažek, Černá Hora, Ladislav Boudník, Blansko, Ladislav Buš, Blansko, Antonín Fojt, Bořitov, Josef Hepp, Holešín, František Keprt, Ostrov u Macochy, František Král, Kotvrdovice, Zdeněk Kuběna, Rájec nad Svitavou, Lubomír Mokrý, Blansko, Josef Mrázek, Krasová, Karel Nesrsta, Těchov, Milan Parůžek, Lažánky, Stanislav Přikryl, Pohora, Jiří Salitrník, Blansko, Emil Šamalík, Lažánky, Josef Ševčík, Kotvrdovice, Jaroslav Švéda, Rájec nad Svitavou, Zdeněk Včelík, Černá Hora, Josef Zeman, Rašov, Jiří Čupr, Kotvrdovice, Jiří Kuchař, Ostrov u Macochy, Zdeněk Šamonil, Ostrov u Macochy

Večerní studium

Třída: S2b-ČKD

Třídní učitel: Blanka Mašková

Jan Čáp, Letovice, Alois Čípek, Blansko, Stanislav Dřevo, Blansko, František Hlaváček, Kotvrdovice, František Klíma, Ráječko, Jindřich Klíma, Jedovnice, Karel Kyzlink, Klepačov, Miloslav Mrázek, Jedovnice, Jiří Nejedlý, Senetářov, Marie Novotná, Petrovice, Oldřich Odehnal, Bořitov, Jindřich Pernica, Ruprechtov, Jaroslav Rek, Blansko, Antonín Růžička, Ráječko, Jindřich Siegel, Olešná, Jaroslav Skoupý, Olešná, Jiří Šabrňák, Černá Hora, Jaroslav Šíbl, Senetářov, Miroslav Šíbl, Kotvrdovice, Bohumil Štelcl, Senetářov, Jan Volák, Ostrov, Jan Vybíhal, Horní Lhota, Oldřich Zouhar, Senetářov

Večerní studium

Třída: E2-Me

Třídní učitel: Vladimír Lovětínský

Jaroslav Brázda, Blansko, Miroslav Hasa, Blansko, Jiří Hvězda, Blansko, Dana Chalupová, Jedovnice, Bohuslav Jedlička, Sloup, Milan Jedlička, Rájec, František Keprt, Lipovec, Vladimír Kunert, Blansko, Josef Pelikán, Bořitov, Bohuslav Polák, Blansko, Jaroslav Randula, Zboněk, Ladislav Skoupý, Vilémovice, Antonín Sokol, Brťov, František Stloukal, Vilémovice, Jaroslav Ševčík, Petrovice, Josef Škvařil, Ostrov u Macochy, Zdeněk Tomášek, Rájec, Emil Urban, Rájec-Jestřebí

Školní rok 1959/1960

Denní studium

Obor: Strojírenská technologie

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Václav Černý

Jan Bradáč, Adamov, Jiří Brumovský, Blansko, Jan Čížek, Okrouhlá, Vladimír Drábek, Brněnec, Pavel Drábík, Štěpánovice, Josef Haltmar, Brno, Jaroslav Jeřábek, Bohuňov, Jiří Kheil, Brno, Milan Konečný, Olomučany, Ivo Kraus, Olomučany, Karel Kubík, Vyškov, Zdeněk Kučera, Drnovice, Jiří Kučera, Jedovnice, Karel Lahodný, Kotvrdovice, Karel Machač, Olomučany, František Majer, Zbraslav u Brna, Josef Nečas, Jedovnice, Miloslav Nejezchleb, Jedovnice, Alois Petr, Podomí, Jiší Petruželka, Moravská Chrastová, Oldřich Pohl, Hostim, Jiří Skotnica, Klobouky u Brna, Josef Slavíček, Svitávka, Aleš Strejček, Lažánky, Jan Tesař, Újezd, Jan Toninger, Klepačov, Miroslav Vašíček, Horní Štěpánov, Jaroslav Vendolský, Brno, Richard Zeman, Blansko, Eduard Zouhar, Jedovnice, Emilie Hasoňová, Turnov, Marie Meluzínová, Křtiny

Denní studium

Obor: Strojírenská technologie

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. Zdeněk Kepák

Václav Bartoněk, Brno, Věra Čumová, Blansko, Pavel Daněk, Blansko, Antonín Dobřický, Blansko, Jindřich Doležel, Luleč, Antonín Dvořák, Jedovnice, Daniela Fleissigová, Blansko, Vladimír Gilk, Blansko, Zdeněk Gruber, Mikuleč, Jindřich Honák, Dolní Libochová, Milan Hlásenský, Podomí, Petr Hurbes, Adamov, Miroslav Chlup, Sokolnice u Brna, Jaroslav Jandourek, Jedovnice, Jana Klímová, Blansko, Ivo Komárek, Letovice, Jan Kovařík, Čechyně, Jindřich Kuda, Sušice, Václav Láznička, Bystré, Jiří Man, Jestřebí, Alena Němcová, Blansko, Jaromír Pacek, Moravské Knínice, Milan Pokorný, Bílovice, Ladislav Polák, Klepačov, Michal Slováček, Rozstání, Miroslav Stehlík, Brno, Jiří Šustáček, Olomučany, Ludvík Švancora, Třebětín, Ludvík Tupa, Mohelno, František Vaněk, Voděrady, Josef Hagara, Blanné, Václav Bohuslav, Krásensko

Večerní studium-nižší

Obor: Strojírenská technologie

Třída: S2-As

Třídní učitel: Ing. Josef Skoták

Ludvík Barnek, Josefov, František Bohatec, Ořešín, Leoš Coufal, Blansko, Rudolf Dokoupil, Němčice, Miroslav Handl, Adamov, Jindřich Homolka, Černá Hora, Věra Hrachovinová, Ráječko, Petr Joura, Blansko, Josef Kakáč, Blansko, Jarmila Kalivodová, Adamov, Antonín Kejík, Okrouhlá, Karel Koudelka, Adamov, Miroslav Král, Adamov, Jaroslav Kraus, Vranov, Stanislav Křivonožka, Ochoz, František Maňoušek, Petrovice Ivan Moser, Adamov, Zdeněk Mrva, Bílovice, Karel Petržel, Rozstání, Prachař Zdeněk, Bukovinka, Antonín Skoupý, Sv. Kateřina, Jaroslav Skoupý, Olešná, Bořivoj Stejskal, Blansko, Viktor Štěpánek, Olešná, Miroslav Vašíček, Suchdol, Jindřich Vintr, Blansko, Josef Viskot, Brno, Jaroslav Zukal, Senetářov, Josef Havelka, Adamov

Večerní studium

Obor: Strojírenská technologie

Třída: S2a-ČKD

Třídní učitel: Blanka Mašková

Antonín Freisleben, Blansko, Pavel Beneš, Blansko, Oldřich Hájek, Doubravice, Oldřich Hrazdíra, Blansko, Alois Jelínek, Olomučany, Jaroslav Keprt, Rozstání, Fabián Kolmačka, Holštejn, Josef Koupý, Blansko, Josef Kouřil, Blansko, Josef Lakota, Ráječko, Zdeněk Matal, Žernovník, František Musil, Ruprechtov, Vladimír Novohradský, Těchov, Vladimír Novotný, Josef Reisner, Rudice, Karel Novotný, Dolní Lhota, Vilém Skoták, Blansko, Ludvík Škaroupka, Adamov, Ladislav Šoupal, Blansko, Miloslav Štrajt, Podomí, Zdeněk Trojáček, Rudice, Miloslav Zouhar, Senetářov, Stanislav Vinkler, Letovice

Večerní studium

Obor: Strojírenská technologie

Třída: S2b-ČKD

Třídní učitel: Ing. Václav Černý

Lubomír Bláha, Svitávka, Buhomil Hlavička, Černá Hora, Jiří Keprt, Ostrov u Macochy, Josef Klimeš, Horní Lhota, Milan Klimeš, Meziříčko, Marcel Kopřiva, Blansko, Vlastimil Krátký, Šošůvka, Metoděj Martinek, Ráječko, Václav Meluzín, Křtiny, Jaroslav Musil, Petrovice, Emil Nečas, Ludvíkov, Cyril Němec, Těchov, Karel Pexider, Letovice, Luboš Prokop, Těchov, Antonín Zámečník, Bystré u Poličky, Vladimír Přibyl, Bořitov, Jaroslav Sehnal, Rudice, Vladislav Skoupý, Blansko, Richard Slaný, Bílovice, Ladislav Šikula, Hodonín, Antonín Štrof, Doubravice, Rudolf Trávníček, Petrovice, Jan Vágner, Krásensko

Večerní studium

Obor: Elektrické měřící přístroje

Třída: E2-Me

Třídní učitel: Vladimír Lovětinský

František Crhounek, Němčice, Rudolf Grim, Ráječko, Zdeněk Hrazdíra, Blansko, Jindřich Jedlička, Kotvrdovice, Ladislav Julínek, Krásensko, Oldřich Kadrmas, Blansko, Miroslav Kakáč, Blansko, Oldřich Keršner, Rájec, Oldřich Klimek, Rájec, Jan Kopecký, Olomučany, Jan Kopecký, Olomučany, Zdeněk Kunc, Blansko, Emil Martinek, Těchov, Jiří Mlýnek, Blansko, Ladislav Mlýnek, Blansko, Miroslav Musil, Rájec, Bohumil Navrátil, Skalice, Inocenc Ondroušek, Němčice, Václav Oujeský, Blansko, Oldřich Petlach, Blansko, Josef Petrželka, Černá Hora, Miroslav Ruml, Klepačov, Bedřich Svoboda, Blansko, Bohuslav Šebela, Brno, Oldřich Ševčík, Blansko, Alois Švarc, Ruprechtov, Jan Tihon, Blansko, Josef Včelík, Bořitov

Školní rok 1960/1961

Denní studium

Obor: Strojírenská technologie

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Boleslav Mrázek

František Barák, Jabloňany, František Bezděk, Rozstání, Stanislav Bělehrádek, Rozseč, Rudolf Bouda, Blansko, Rudolf Čupr, Jeseník-Bukovice, Karel Deml, Zbraslav, Bohumil Doležal, Lovčičky, Antonín Doležel, Lažany, Jiří Formánek, Jedovnice, Jindřich Friedl, Letovice, Lubomír Geriš, Jevíčko, Robert Golasawski, Blansko, Ladislav Grim, Jedovnice, Zdeňka Holubová, Jedovnice, Leopold Chlup, Boskovice, Zdeněk Jurečka, Blansko, Miroslav Kaláb, Blansko, Zdeněk Kaláb, Studnice, Karel Kalandra, Habrůvka, Luboš Kavan, Vanovice, Miloš Klemša, Brněnec, František Korčák, Moravská Třebová, Jan Kovařík, Sloup, Jaroslav Kříž, Chvalkovice, Richard Kuchař, Adamov, Jiří Pokorný, Křtiny, Lambert Wichterle, Prostějov, Lubomír Ruta, Adamov

Denní studium

Obor: Strojírenská technologie

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. Zdeněk Klepák

Zdeněk Horák, Adamov, Jan Koláb, Drnovice, Ladislav Lošťák, Rozstání, František Matuška, Jedovnice, Oldřich Matuška, Jedovnice, Karel Možný, Slavkov, Karel Mudrych, Znojmo, Stanislav Musil, Lhota Rapotina, Ladislav Nezval, Moravská Chrastavá, Miloš Paroulek, Vanovice, Karel Pitlach, Moravská Třebová, Miroslav Prokop, Žďář, Václav Sahárek, Blansko, Eduard Schenel, Hodonín, Ferdinand Soldán, Rozstání, Vojtěch Souček, Blansko, Petr Suchý, Jakubov, Václav Suchý, Blansko, Pavel Šenk, Ostrov u Macochy, Emil Šenkýř, Jedovnice, Lubomír Ševčík, Dolní Lhota, Jaroslav Šindelka, Brno, Josef Školař, Radslavice, Josef Tesař, Vilémovice, Antonín Veleba, Spešov, Antoním Vuršt, Jabloňany, Bruno Walter, Znojmo

Večerní studium-nižší

Obor: Strojírenská technologie

Třída: S2a-As

Třídní učitel: Ing. Josef Skoták

Libuše Bártlová, Vyškov, Jaroslava Ehrenbergerová, Lačnov, Jarmila Brecová, Bukovinka, Marcela Hlaváčová, Adamov, Karel Hloušek, Veselice, Miroslav Jeřábek, Blansko, Drahoslav Kunc, Kotvrdovice, Josef Kyzlink, Olomučany, Vladimír Machan, Bořitov, Marie Malíková, Bukovinka, Jan Nejezchleb, Bukovina, Vladimír Opletal, Bílovice, Vlasta Stloukalová, Adamov, Rudolf Prokop, Adamov, Zdeněk Řehák, Blansko, Jan Stloukal, Adamov, Jiří Sychra, Adamov, Zdeněk Tesař, Adamov, Vladislav Vavris, Bukovina

Večerní studium-nižší

Obor: Slévárenství

Třída: H2a-ČKD

Třídní učitel: Ing. Vladimír Petlach

Jiří Bílek, Knínice, František Bláha, Oslavice, Vlastimil Filouš, Kuničky, Vlastimil Filouš, Kuničky, Alois Fránek, Ráječko, Alois Jílek, Černá Hora, Miroslav Krátký, Rudice, František Kubík, Olomučany, Alois Koudelka, Němčice, Břetislav Kuběna, Blansko, Josef Matuška, Rudice, Ladislav Meluzín, Blansko, Josef Musil, Rájec, Ladislav Musil, Bořitov, Karel Navrkal, Blansko, Vojtěch Nejezchleb, Blansko, Antoním Povolný, Blansko, František Ševčík, Vavřinec, Vojtšch Uhlíř, Molenburk, Jan Valko, Lažany

Večerní studium-nižší

Obor: Strojírenská technologie

Třída: S2a-ČKD

Třídní učitel: Jindřich Siegel

Vlastimil Eickner, Brno, Jaromír Gross, Kotvrdovice, Josef Hemzal, Ráječko, Zdeněk Hemzal, Černá Hora, Petr, Hnát, Svitavy, Josef Hrazdíra, Vilémovice, Antonín Hrazdíra, Vilémovice, Václav Hudec, Ostrov u Macochy, Emil Kakáč, Vavřinec, Zdeněk Konůpka, Blansko, Vladimír Kotlán, Hořice, Rudolf Kovařík, Jedovnice, Miroslav Krist, Bílovice, Antonín Minařík, Molemburk, Petr Muller, Bořitov, Josef Nezval, Jedovnice, Jiří Ondroušek, Lažánky, Jindřich Pechar, Klepačov, Jan Ryšánek, Drnovice, Zikmund Stloukal, Ostrov u Macochy, Jan Šebela, Krasová, František Zouhar, Jedovnice, Vladimír Valouch, Chrastanec, Ludvík Skoták, Spešov

Večerní studium-nižší

Obor: Strojírenská technologie

Třída: S2b-ČKD

Třídní učitel: Ing. František Volavý

Vladimír Adámek, Lačnov, František Fiala, Blansko, Josef Formánek, Habrůvka, Josef Gilar, Lažánky, Jaromír Gottvald, Blansko, Josef Jedlička, Podomí, Josef Klíma, Jedovnice, Miroslav Kosička, Bedřichov, Miroslav Pavlík, Blansko, František Rek, Blansko, František Šamalík, Blansko, Zdeněk Ševčík, Doubravice, Oldřich Šíbl, Lipovec, Jan Špak, Jedovnice, Alois Tejkal, Lysice, Otto Vaněrek, Lažánky, Josef Vinter, Petrovice, Jan Zukal, Blansko, Arnošt Zachar, Opoj, Jaroslav Chloupek, Zboněk, Drahomír Červinka, Velké Opatovice

Večerní studium-nižší

Obor: Strojírenská technologie

Třída: S2c-ČKD

Třídní učitel: Nina Svobodová

Bedřich Bláha, Marianín, Josef Bezděk, Rájec, Otakar Černoch, Blansko, Karel Gryc, Kotvrdovice, Josef Hasmanda, Blansko, Jiří Klimeš, Blansko, Nikolaj Konečný, Rájec, Zdeněk Kuběna, Krasová, Marie Kubíková, Blansko, Josef Kuffer, Spešov, Vladimír Kunc, Senetářov, Václav Kupka, Blansko, Karel Kutil, Šovůvka, Josef Navrátil, Blansko, Oldřich Novák, Drnovice, Jaromír Odehnal, Bořitov, Alois Pelíšek, Bohuňov, Zdeněk Staněk, Blansko, Jiří Suchý, Blansko, Danuše Ševčíková, Klepačov, Jan Ševčík, Kotvrdovice, Marie Štiplová, Rudice, František Zouhar, Blansko

Večerní studium-nižší

Obor: Elektrické stroje a přístrojev

Třída: E2a-Me

Třídní učitel: Jaroslav Šafránek

Alois Grym, Bořitov, Miloš Hlavička, Bořitov, Jiří Homolka, Bořitov, Rudolf Klein, Rájec, Karel Ksour, Blansko, Miloš Kouřil, Lažánky, Alois Kučera, Holešín, Miloslav Kuchař, Sloup, Jiří Musil, Ráječko, Pavel Musil, Rájec, Vladimír Musil, Housko, Štěpán Nečas, Ráječko, Vladimír Němec, Šošůvka, Pavel Pražák, Rájec Jestřebí, Antonín Sedlák, Blansko, Petr Šebek, Blansko, Bohuslav Šebela, Kotvrdovice, Rudolf Šebela, Blansko, Jaroslav Šenkýř, Blansko, Antonín Ševčík, Žďár, František Urban, Nové Dvory, František Vintr, Petrovice, Miloslav Vitoul, Meziříčko

Školní rok 1961/1962

Dení studium

Obor: Strojírenská technologie

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Boleslav Mrázek

Jan Bartošek, Malé Karlovice, Božena Burdová, Kulířov, Jan Burian, Jedovnice, Arnošt Buš, Ráječko, Silvestr Cigl, Moravská Chrastová, František Čapka, Okrouhlá, Miroslav Čech, Blansko, Milan Čermák, Klepačov, Josef Dvořáček, Kuníčky, Milada Gottigerová, Blansko, Pavel Harman, Studnice, Emil Hejl, Blansko, Jiří Hejl, Letovice, Jaroslav Hodaň, Svitavy, Josef Hrazdíra, Krasová, Lubomír Hroza, Újezd u Boskovic, Josef Jelínek, Ostrov u Macochy, Jan Jirků, Blansko, Jaromír Kachlík, Adamov, Miroslav Kala, Němčice, Jiří Kirschner, Blansko, Igor Klapuš, Blansko, František Klíma, Rudice, Helena Konečná, Blansko, Jiří Kraváček, Blansko, Jan Kubica, Račice, Josef Langer, Bohuňov, Jarmila Slabá, Blansko, Helena Šebelová, Kotvrdovice, Ludmila Vlčková, Studnice, Herbert Zelinka, Rozstání

Denní studium

Obor: Strojírenská technologie

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. Jaroslav Hnilica

Štěpán Bartoš, Moravská Třebová, Karel Čechovský, Náměšť nad Oslavou, František Hájek, Boskovice, Michal Kolařík, Bohdalice, Ladislav Kotulán, Bukovina, Atonín Laštůvka, Moravská Třebová, Jiří Lhotecký, Silůvky, František Maňoušek, Němčice, Jiří Milion, Adamov, Otto Monhart, Dlouhá Březová, Jiří Musil, Ruprechtov, Karel Nejezchleb, Rudice, Jindřich Ondra, Moravská Chrastavá, Zdeněk Pernica, Kotvrdovice, Karel Peterka, Olomučany, Josef Pořízka, Molenburk, Václav Sedlák, Jedovnice, František Sotolář, Boršov, Ladislav Srubek, Blansko, Alois Staněk, Žďárná, Josef Svoboda, Sloup, Josef Šebela, Krásensko, Otakar Ševčík, Šošůvka, Josef Trunda, Jedovnice, Petr Ušel, Velké Opatovice, Jan Vaněrek, Okrouhlá, Ladislav Vašíček, Blansko, Josef Veselý, Moravská Chrastavá, Michal Vodinský, Radiměř, Miloslav Zemandl, Klepačov, Miroslav Zemánek, Okrouhlá

Večerní studium - vyšší

Obor: Strojírenská technologie

Třída: S5-As

Třídní učitel: Ing. Boleslav Mrázek

Josef Blažek, Dolní Lhota, Ladislav Blažek, Dolní Lhota, Michal Dandár, Blansko, Miroslav Hrstka, Blansko, Zdeněk Jaroš, Brno, Václav Kovařík, Krasová, Milan Kučera, Vilémovice, Jaroslav Maňoušek, Jedovnice, Miroslav Mikšík, Lesná, Václav Novák, Adamov, Jaroslav Ondroušek, Adamov, Zdeněk Pikálek, Brno, Jan Rusnok, Křtiny, Vlastimil Slámka, Adamov, Antonín Václavek, Adamov, Josef Vágner, Studnice

Večerní studium - vyšší

Obor: Strojírenská technologie

Třída: S5a-ČKD

Třídní učitel: Ing. Jaroslav Hnilica

Miroslav Buřík, Blansko, Ladislav Buš, Blansko, Alois Čípek, Blansko, Zdeněk Gregor, Ostrov u Macochy, Jaroslav Hejč, Blansko, Josef Kalabis, Blansko, Karel Kalina, Blansko, Jindřich Kubíček, Blansko, Josef Kučera, Blansko, Čestmír Martínek, Žďár, Miloslav Mrázek, Jedovnice, František Němec, Rájec, Antonín Souček, Blansko, Otto Šváb, Veselice, Vladislav Žák, Blansko, Ladislav Petýrek, Ráječko, Zdeněk Včelík, Černá Hora

Večerní studium - vyšší

Obor: Strojírenská technologie

Třída: S5b-ČKD

Třídní učitel: Ing. František Pola

Alois Boháč, Blansko, Jiří Čupr, Kotvrdovice, Herbert Doležel, Blansko, Vojtěch Dobiášek, Sloup, František Dyčka, Blansko, František Keprt, Ostrov u Macochy, Jiří Kuchař, Ostrov u Macochy, Karel Kyzlink, Klepačov, Josef Minx, Blansko, František Musil, Ruprechtov, Milan Parůžek, Blansko, Jaroslav Petýrek, Holštejn, Done Rakovský, Blansko, František Sedlák, Marianín, Bohumil Šamalík, Blansko, Zdeněk Šamonil, Lažánky, Jan Ševčík, Blansko, Miloš Zavadil, Blansko

Večerní studium - vyšší

Obor: Měřící a řídící technika

Třída: E5-Me

Třídní učitel: Ing. Josef Skoták

Václav Grund, Habrůvka, Antonín Jirůšek, Molemburk, Zdeněk Maléř, Blansko, Adolf Martinek, Blansko, Zdeněk Nezval, Blansko, Petr Němec, Blansko, Jindřich Panáček, Blansko, Miroslav Pivoda, Újezd u Boskovic, Bohuslav Polák, Blansko, Jaroslav Skoták, Blansko, František Slavič, Blansko, Jindřich Šenkýř, Blansko, Jaroslav Ševčík, Petrovice, Zdeněk Tomášek, Rájec-Jestřebí, Miloš Vágner, Blansko, Valdemar Vošlajer, Kunštát

Školní rok 1962/1963

Denní studium

Obor: Strojírenská technologie

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Boleslav Mrázek

Zdeněk Bednář, Adamov, Petr Beller, Brno, Otakar Bokůvka, Moravská Třebová, Miroslav Brychta, Blansko, Jindřich Buchta, Kotvrdovice, Otmar Cvrkal, Moravská Třebová, Leopold Čapka, Moravská Třebová, František Čepa, Blansko, František Flok, Letovice, František Galita, Svitavy, Antonín Gottvald, Ruprechtov, Karel Hanák, Židlochovice, Josef Helštýn, Řetěchov, Zdeněk Hemžal, Ráječko, Anna Hlaváčková, Blansko, Miroslav Horák, Okrouhlá, Karel Hynšt, Ruprechtov, Antonín Kocourek, Hoštice, Zdeněk Kohoutek, Násudlovice, Jiří Komárek, Letovice, Jiří Kopecký, Rudka u Kunštátu, František Kuběna, Krasová, Milan Kučera, Drnovice, Miloš Kudera, Skryje, Vladimír Melichar, Ivančice, Běla Sieglová, Olešná, Bohumír Zahradník, Moravská Třebová

Denní studium

Obor: Strojírenská technologie

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. Jaroslav Hnilica

Jaroslav Eyer, Boskovice, Miroslav Kupčík, Babice, Jan Libich, Svitavy, Jiří Nováček, Svitavy, Ladislav Novotný, Malá Lhota, Bohumil Odehnal, Křtiny, Evžen Ošmer, Náměšť nad Oslavou, Jindřich Pantůček, Petrovice, Václav Petrák, Moravská Třebová, Rudolf Pokorný, Kunčina Ves, Vladimír Polák, Kašnice, Karel Procházka, Studnice, Jaroslav Růžička, Blansko, Zdeněk Říha, Ivanovice, Ivan Schwarz, Adamov, František Sedlák, Holštejn, Jiří Synek, Náměšť, Jiří Sysový, Klepačov, Miloslav Šebela , Jedovnice, Josef Štěpánek, Olešnice, Jan Štětina, Olomučany, Jaromír Šurý, Svitavy, Oldřich Tesař, Bořitiv, Bedřich Tlamka, Okrouhlá, Petr Trunko, Letovice, František Vencl, Bělá, Rudolf Víšek, Moravská Třebová, Richard Wíttek, Ráječko

Denní studium

Obor: Strojírenská technologie

Třída: S3-Me

Třídní učitel: Jaroslav Šafránek

Josef Alexa, Rájec-Jestřebí, Josef Doležel, Blansko, Josef Dragon, Blansko, Josef Hédl, Vilémovice, Augustin Horáček, Spešov, Alois Chalupa, Jedovnice, Antonín Klimeš, Bořitov, František Macháček, Blansko, Jiří Matal, Blansko, Karel Matoušek, Bořitov, Rudolf Mlýnek, Blansko, Josef Muller, Jestřebí, Jaroslava Navrátilová, Blansko, Karel Souček, Rájec nad Svitavou, Josef Stloukal, Blansko, Pavel Stříbrcký, Blansko, Jan Urbánek, Vílemovice, Metoděj Martínek, Ráječko

Denní studium

Obor: Strojírenská technologie

Třída: S3a-Mi

Třídní učitel: Jindřich Siegel

Štěpán Bárta, Boskovice, Jiří Čuřík, Boskovice, Karel Duchoň, Boskovice, František Fiala, Boskovice, Josef Grulich, Němčice, Josef Hříbal, Boskovice, Karel Hobza, Boskovice, Břetislav Horák, Boskovice, Stanislav Jílek, Boskovice, Matěj Knot, Boskovice, Metoděj Kováč, Boskovice, Miroslav Regner, Boskovice, Josef Machát, Drnovice, Josef Odehnal, Boskovice, Richard Pistorius, Boskovice, Jan Pulec, Sebranice, Eduard Staněk, Ludíkov, Alois Vičar, Buková, Vojtěch Vokoun, Jevíčko, František Zemánek, Kořenec

Denní studium

Obor: Strojírenská technologie

Třída: S3b-Mi

Třídní učitel: Ing. Vojtěch Petržela

Zdenka Fojtová, Boskovice, Eduard Jaroš, Svitávka, Karel Jindra, Boskovice, Karel Kotlán, Letovice, Zdeněk Khýr, Kořenec, Rudolf Muller, Svitávka, Alois Němec, Okrouhlá, Jaroslav Polák, Sudice, Josef Prokop, Velenov, Vojtěch Sedlák, Ludíkov, Emílie Skalníková, Lazinov, Jiří Stříž, Knínice, František Svěrák, Velenov, Alois Stara, Horní Štěpánov, Antonín Tichý, Okrouhlá, Josef Truhlář, Svitávka, Josef Vrána, Boskovice, Josef Vybíhal, Velenov

Denní studium

Obor: Strojírenská technologie

Třída: S3-ČKD

Třídní učitel: Hosová Jaroslava

Zdeněk Dvořáček, Doubravice, Jindřich Fládr, Otinoves, Ladislav Formánek, Lažánky, Alois Gottwald, Ruprechtov, Radomír Gregor, Blansko, Alois Hlaváček, Jestřebí, Rudolf Juřina, Kotvrdovice, Zdeněk Komárek, Spešov, Miroslav Kopecký, Rájec, Vladimír Kříž, Blansko, Štefan Kresťanko, Blansko, Jan Makai, Blansko, Zdeněk Novotný, Blansko, Vojtěch Pernica, Ostrov u Macochy, Jiří Roudný, Jedovnice, Jan Rossler, Spešov, Miroslav Šíbl, Kotvrdovice, Jan Vítek, Dolní Lhota, Antonín Štrof, Doubravice, Oldřich Zouhar, Senetářov, Antonín Zámečník, Bystré, Karel Pexider, Letovice

Denní studium

Obor: Slévárenství

Třída: H3-ČKD

Třídní učitel: Hosová Jaroslava

Karel Burget, Lažánky, Vladimír Gric, Ostrov u Macochy, Josef Hebelka, Němčice, Bohumil Kazda, Obora, Kopčo Antonín, Blansko, Emil Mikloš, Blansko, František Mikulášek, Ostrov u Macochy, Antonín Novotný, Ostrov u Macochy, Jaromír Přikryl, Ostrov u Macochy, Harry Ragočan, Drnovice, Bedřich Skoupý, Sv. Kateřina, Jan Vašíček, Ostrov u Macochy, Marie Zouharová, Sloup, František Zukal, Šošůvka

Denní studium

Obor: Měřící a řídící technika

Třída: E3-Me

Třídní učitel: Ing. Josef Skoták

Josef Blaha, Doubravice, Stanislav Buchta, Klepačov, Antonín Fiala, Rozstání, Josef Foit, Rájec-Jestřebí, Josef Havlík, Bořitov, Josef Hlávka, Jedovnice, Miroslav Jirušek, Molenburk, Ludvík Langer, Blansko, Jan Maňoušek, Blansko, Ladislav Novohradský, Kuničky, Milan Oujezdský, Doubravice, Zdeňka Švábová, Lipovec, Zdeněk Pokorný, Blansko, Vladimír Selucký, Šebrov, Bohumila Sotolářová, Podomí, Vilém Šenk, Bořitov, Ludmila Štěpánková, Dolní Lhota, Jiřina Skotáková, Rudice, Bohumír Verner, Bořitov

Večerní studium - nižší

Obor: Strojírenská technologie

Třída: S3a-As

Třídní učitel: Jana Dobovolná, Marie Jarošová

Josef Ambros, Adamov, Josef Barák, Adamov, Jan Baránek, Bukovinka, Antonín Blažek, Černá Hora, Zdeněk Fadrný, Blansko, Bohumír Gala, Blansko, Karel Hédl, Kotvrdovice, Dagmar Hynštová, Račice, Miloslav Janča, Ropseč, Bořivoj Karásek, Brno, Alois Klement, Adamov, Josef Kolmačka, Ostrov u Macochy, Arnošt Kunc, Jedovnice, Ladislav Muller, Rozhraní, Oldřich Wágner, Pístovice, Zbyněk Zornig, Chlumec nad Cidlinou

Večerní studium - nižší

Obor: Strojírenská technologie

Třída: S3b-As

Třídní učitel: Ing. Zdeněk Jiřička

Lubomír Čech, Mikulovice, Evžen Fajman, Olomučany, Jaromír Fiala, Lysice, Oldřich Hrazdíra, Lhota Rapotina, Miroslav Hudec, Adamov, Pavel Jedlička, Rájec, František Košut, Adamov, Josef Kubík, Zábludov, Antonín Kučera, Pístovice, František Matuška, Rájec, Marie Neterdová, Adamov, Milan Sejbal, Lysice, Alois Skládal, Ostrov u Macochy, Bedřich Valášek, Adamov, Věra Vaňková, Adamov

Večerní studium - nižší

Obor: Strojírenská technologie

Třída: S3n-As

Třídní učitel: Marie Jarošová

Ladislav Bůša, Adamov, Leoš Coufal, Blansko, Stanislav Dvořáček, Babice, Josef Handl, Vranov, Karel Holešovský, Vranov, Vladimír Juthner, Adamov, Alois Kejík, Okrouhlá, Jaroslav Kuttner, Adamov, Josef Nečas, Blansko, Josef Němec, Blansko, František Novotný, Blansko, František Ondráček, Jedovnice, Richard Ondroušek, Jedovnice, Jaroslav Paclík, Rychnov nad Kněžnou, František Petržel, Rozstání, Karel Petržel, Rozstání, Bedřich Podborský, Adamov, Karel Polák, Ochoz, Vladimír Souček, Brno, František Staněk, Černá Hora, Ladislav Štoudek, Doubravice, Pavel Vopalecký, Blansko, Jaromír Vyskočil, Adamov

Večerní studium - vyšší

Obor: Strojírenská technologie

Třída: S5-Mi

Třídní učitel: Ing. Boleslav Mrázek

František Andrlík, Rájec, František Bělehrádek, Boskovice, Jaroslav Cápal, Sudice, Jiří Dokoupil, Knínice, Josef Dvořáček, Boskovice, Vladimír Dvořáček, Rozhraní, Jan Gerše, Benešov, Josef Chlup, Újezd u Boskovic, Jan Jakuba, Boskovice, Miroslav Kameník, Boskovice, Oldřich Kejík, Svitávka, Jaroslav Kožoušek, Vážany, Miroslav Král, Boskovice, Miroslav Navara, Boskovice, Antonín Neubauer, Letovice, Jaroslav Přibyl, Sudice, Zdeněk Přibyl, Okrouhlá, Pavel Pulec, Boskovice, Josef Punčochář, Boskovice, Josef Rouha, Boskovice, Ladislav Sehnal, Újezd u Boskovic, Josef Spáčil, Cetkovice, Josef Strya, Skalice, Adolf Šafář, Boskovice, Josef Šafář, Boskovice, Jan Tribula, Boskovice, MilanVotřel, Kunštát, František Vrbický, Boskovice, Josef Vrbík, Boskovice

Školní rok 1963/1964

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Jaroslav Hnilica

Karel Brumovský, Blansko, Ilja Burkoň, Letovice, Vladimír Dřímalka, Jevíčko, Milan Durr, Moravská Chrastová, Karel Frantel, Rájec Jestřebí, František Glotzmann, Městečko Trnávka, Jiří Hort, Bořitov, Věra Hromková, Bukovinka, Adolf Husák, Rájec, Mojmír Chalupa, Vaňovice, Jiří Jakubec, Svitavy, Buhomil Janeček, Vyškov, Stanislav Jordán, Svitavy, Josef Kočka, Doubravice, Jiří Kohoutek, Drnovice, Alois Konečný, Ivanovice, Drahoslav Kotlán, Blansko, Václav Koukal, Svitavy, Miroslav Koutný, Olomučany, Josef Koželuha, Studnice, Ladislav Král, Rozstání, Jaroslav Krejčí, Tavíkovice, Libuše Kvapilíková, Adamov, Marie Nečasová, Blansko, Vlasta Nečasová, Vavřinec, Alena Nosková, Blansko, Anežka Pernicová, Blansko, Zdeněk Václavek, Adamov, Milan Valenta, Adamov, Pavel Vintr, Ruprechtov, Miroslav Vystavěl, Mor. Málkovice, Jaroslav Tomášek, Rájec-Jestřebí, Josef Zukal, Baldovec

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. Arnošt Bár

Zaruša Burkoň, Letovice, Josef Dohnal, Náměšť nad Oslavou, Pavel Krenar, Svitavy, Michael Kryštof, Brno, František Křumal, Svitavy, Václav Kubín, Letovice, Otakar Kužel, Spešov, Jaroslav Lžičař, Horní Poříčí, Jan Mikulášek, Sloup, Miroslav Musil, Lhota Rapotina, František Nečas, Mladějov, Josef Nový, Kunšát, Josef Olšan, Suchý, Jaroslav Palátka, Bořitov, Mojmír Paluda, Vyškov, Josef Petříček, Blansko, Jan Pokorný, Blansko, Dobroslav Prášek, Lysice, Stanislav Profant, Ráječko, Vít Rumpel, Křtiny, Jaroslav Ridl, Okrouhlá, Rudolf Sehnal, Jedovnice, Jan Šebela, Lažánky, Josef Šebela, Marianín, Jaromír Šimáček, Moravská Třebová, Bohumil Špidlík, Sudice, Svatopluk Šustek, Hrušovany, Petr Švancara, Lozinov, Josefa Trojanová, Blansko, Marie Trojanová, Blansko, Ludmila Zřídkaveselá, Podomí, Jana Zukalová, Blansko.

Večerní studium - nižší

Obor: Strojírenství

Třída: S3-ČKD

Třídní učitel: Ing. Arnošt Bár

Jan Buchta, Ostrov, Josef Černý, Rájec, František Hégr, Blansko, František Jančík, Rozstání, Božena Klementzová, Blansko, Jan Kuchař, Blansko, Jaroslav Kuchař, Ostrov u Macochy, Oldřich Machač, Blansko, Zdeněk Mikulášek, Ostrov u Macochy, Jan Petržela, Lipovec, Lubomír Raibl, Blansko, František Stara, Žďárná, Jan Svoboda, Olešná, Alois Šebela, Senetářov, Josef Šebela, Ostrov u Macochy, Jan Šurý, Dolní Lhota, Adolf Tomášek, Rájec, Kazimír Tomášek, Ruprechtov, Jan Tomič, Jedovnice, Břetislav Tříska, Rájec-Jestřebí, František Urban, Ostrov u Macochy, Robert Vymazal, Ráječko, Josef Zouhar, Blansko

Večerní studium - nižší

Obor: Měřící a řídící technika

Třída: E3 - Me

Třídní učitel: Ing. Josef Skoták

Jan Dvořáček, Blansko, Ludmila Fatrová, Blansko, Jan Fiala, Bukovinka, Anna Fialová, Olomučany, Pavel Foret, Lysice, Josef Hasoň, Suchdol, Jan Hlaváček, Jedovnice, Rudolf Kučera, Lipovec, Jan Moravec, Blansko, Oldřich Musil, Blansko, Josef Pantůček, Petrovice, Hana Šenkýřová, Blansko, František Vyskočil, Lipůvka, Vojtěch Zouhar, Lipovec

Večerní studium - nižší

Obor: Strojírenství

Třída: S3-Me

Třídní učitel: Josef Vaněk

Jan Blažek, Blansko, Aloisie Cibulková, Bílovice, Ladislav Janíček, Doubravice, Zdeněk Kříž, Obora, Anna Matulová, Studnice, Jaroslav Nesrovnal, Krásensko, Ladislav Pantůček, Petrovice, Karel Pávek, Boskovice, Marta Průchová, Blansko, Břetislav Řehůřek, Černá Hora, Dušan Straka, Suchdol, Josef Šenkeřík, Blansko, Jan Šustr, Rájec, František Vintr, Lipovec, Alois Zouhar, Rudice, Hedvika Zouharová, Lipovec

Večerní studium - nižší

Obor: Strojírenství

Třída: S3-Mi

Třídní učitel: Jindřich Siegel

Jindřich Bednář, Boskovice, Rostislav Čapka, Boskovice, Milouš Dvořáček, Boskovice, Alena Havelková, Sudice, Jan Jarůšek, Sudice, Josef Klimeš, Letovice, Vlastimil Kocourek, Letovice, Rudolf Kučera, Lysice, Lubomír Laštůvka, Knínice, Jaroslav Molt, Boskovice, Bohuslav Odehnal, Svitávka, Josef Oujezký, Boskovice, Lubomír Paděra, Suchý, Miroslav Pevný, Boskovice, Jiří Slámka, Boskovice, Zdeněk Slezák, Boskovice, Josef Svoboda, Letovice, Alois Ševčík, Suchý, Petr Tlamka, Okrouhlá, Bedřich Trnečka, Suchý

Večerní studium - nižší

Obor: Strojírenství

Třída: S5-Ag

Třídní učitel: Ing. Jaroslav Hnilica

František Boháček, Letovice, František Buriánek, Bezděčí, Miloslav Čejka, Vanovice, Oldřich Dittrich, Rozstání, Milan Hájek, Svitávka, Miroslav Hanák, Letovice, Pavel Havelka, Třebětín, Adolf Hél, Rudná, Jiří Hubáček, Letovice, Karel Chábek, Letovice, Zdeněk Jež, Křetín, Jiří Lepš, Boskovice, Pavel Loubal, Knínice, Miroslav Poláček, Trávníky, Alois Procházka, Trávníky, Bořivoj Přikryl, Třebětín, Bořivoj Rašovský, Letovice, Jaroslav Roun, Letovice, Jaroslav Volšan, Letovice

Večerní studium - vyšší

Obor: Strojírenství

Třída: S5na-ČKD

Třídní učitel: Ing. František Pola

Oldřich Hájek, Doubravice, Blahomil Hrdina, Blansko, Ján Il'ko, Blansko, Zdeněk Konupka, Blansko, Nikolaj Konečný, Rájec, Josef Kuffer, Spešov, Josef Nesrovnal, Šošůvka, Vladimír Přibyl, Bořitov, Josef Sytař, Vyškov, Karel Tihon, Rájec, Vladimír Valouch, Meziříčko, Stanislav Vinkler, Letovice, Jan Volák, Ostrov u Macochy, Jan Zukal, Blansko, František Šrůtka, Blansko

Večerní studium

Obor: Strojírenství

Třída: S5nb-ČKD

Třídní učitel: Ing. Josef Jermolajev

Josef Blažek, Ráječko, Alois Horníček, Horní Poříčí, Josef Hrazdíra, Dolní Lhota, Josef Kameník, Blansko, Jiří Kubín, Blansko, František Klíma, Ráječko, Drahoslav Kunc, Kotvrdovice, Miroslav Martens, Blansko, Dušan Mlýnek, Blansko, Antonín Molek, Blansko, Jan Nečas, Blansko, Jiří Nezval, Lažánky, Jaroslav Nováček, Adamov, Jaroslav Novák, Vranov, Jan Penka, Holešín, František Pernica, Kulířov, Zdeněk Pražák, Kotvrdovice, Ladislav Rybka, Blansko, Jaromír Šamořil, Blansko, Oldřich Valenta, Klepačov

Večerní studium

Obor: Strojírenství

Třída: E5n-ME

Třídní učitel: Ing. Josef Horák

Cyril Daněk, Blansko, Oldřich Keršner, Rájec-Jestřebí, Oldřich Klimek, Rájec-Jestřebí, Jiří Krčál, Lysice, Zdeněk Kunc, Blansko, Stanislav Loukota, Blansko, Bohumil Navrátil, Skalice nad Svitavou, Vladimír Němec, Žďár, Jaroslav Pirkl, Blansko, Jaroslav Skoták, Rudice

Školní rok 1964/1965

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Arnošt Bár

Ladislav Alan, Rozstání, Lubomír Alan, Rozstání, Miloš Beneš, Blansko, Jan Beran, Blansko, Josef Bezděk, Ráječko, Josef Bureš, Rozstání, Josef Cerhák, Moravská Chrastová, Ladislav Černý, Blansko, Eva Čumová, Olomučany, Josef Fabiánek, Újezd u Boskovic, Arnošt Fiala, Bukovina, Milan Frk, Boskovice, Petr Gilk, Blansko, Marie Gottwaldová, Ruprechtov, Hana Gruberová, Blansko, František Hasoň, Sloup, Vlastimil Holek, Křetín, Jaroslav Hrazdil, Vyškov, Engelbert Hrnčíř, Klepačov, Jan Hromádka, Bělá, Václav Huzlík, Letovice, Vítězslav Kalousek, Borotín, Pavel Kolář, Blansko, Petr Kopecký, Letovice, Jaroslav Kousal, Svitávka, Milan Kroupa, Blansko, Zdeněk Kučera, Sloup, Rudolf Leinweber, Letovice, Oldřich Loukota, Boskovice, Jiří Macháček, Adamov, Ladislav Matuška, Lhota Rapotina

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. Josef Jermolajev

Jiří Monath, Drnovice, Leopold Mrva, Blansko, Josef Musil, Blansko, Bohumila Musilová, Lipovec, Emil Nechuta, Světlá, Miloš Nezval, Blansko, Naděžda Novotná, Blansko, Jindřich Oškera, Jevíčko, Miroslav Pelíšek, Letovice, Aleš Pernica, Blansko, Jaroslav Plachý, Blansko, Marcela Polednová, Blansko, Josef Rusnok, Křtiny, Dagmar Rutová, Adamov, Jaroslav Sadílek, Drnovice, Karel Sedláček, Bílovice nad Svitavou, Petr Skácel, Molenburk, Miroslav Stejskal, Adamov, Petr Ševčík, Blansko, Jan Šmída, Svitávka, Lubomír Šperka, Rájec nad Svitavou, Karel Šustáček, Olomučany, Vladimír Tesař, Blansko, Zdeněk Tocháček, Bohuňov, Josef Vágner, Krásensko, Miroslav Valášek, Doubravice nad Svitavou, Josef Verner, Dědice, Miroslav Vyskočil, Lipůvka

Večerní studium - vyšší

Obor: Strojírenství

Třída: S5n-As

Třídní učitel: Ing. Boleslav Mrázek

Josef Ambros, Adamov, Josef Barák, Adamov, Arnošt Černý, Bořitov, Josef Hanák, Adamov, Miloslav Janča, Rozseč, Pavel Jedlička, Rájec-Jestřebí, Jarmila Kalibová, Drnovice, Josef Kubík, Zábludov, František Matuška, Rájec-Jestřebí, Miloslav Mikulášek, Ostrov u Macochy, Ladislav Muller, Letovice, Arnošt Šindelář, Blansko, Rudolf Tomášek, Rájec-Jestřebí, Milan Sejbal, Lysice, Bedřich Valášek, Adamov

Večerní studium - vyšší

Obor: Strojírenství

Třída: S5-As

Třídní učitel: Ing. Boleslav Mrázek

Ladislav Bůša, Adamov, Leoš Coufal, Blansko, Stanislav Dvořáček, Babice, Josef Hanák, Šebrov, Vladimír Juthner, Adamov, Alois Kejík, Velanov, Jaroslav Kuttner, Adamov, Josef Nečas, Blansko, Josef Němec, Blansko, Richard Ondroušek, Jedovnice, Jaroslav Paclík, Chrudim, František Petržel, Blansko, Karel Petržel, Rozstání, Bedřich Podborský, Adamov, Karel Polák, Ochoz, Leopold Sláma, Adamov, Vladimír Souček, Brno, František Staněk, Černá Hora, Ladislav Štoudek, Doubravice, Pavel Vopalecký, Blansko, Jaromír Vyskočil, Adamov

Večerní studium - vyšší

Obor: Strojírenství

Třída: S5-ČKD

Třídní učitel: Ing. Josef Jermolajev

Josef Alexa, Rájec-Jestřebí, Zdeněk Dvořáček, Lhota Rapotina, Jindřich Fládr, Otinoves, Alois Gottwald, Ruprechtov, Alois Hlaváček, Jestřebí, Rudolf Juřina, Kotvrdovice, Zdeněk Komárek, Spešov, Vladimír Kopecký, Rájec-Jestřebí, Štefan Kresťanko, Blansko, Metoděj Martinek, Ráječko, Rudolf Mlýnek, Blansko, Zdeněk Novotný, Blansko, Vojtěch Pernica, Kotvrdovice, Karel Pexider, Letovice, Miroslav Šíbl, Kotvrdovice, Antonín Štrof, Doubravice, Oldřich Zouhar, Senetářov, Antonín Zámečník, Bystré

Večerní studium - nižší

Obor: Strojírenství

Třída: S3-As

Třídní učitel: Josef Saida

Jan Berka, Brno, Antonín Bílý, Brno, Bedřich Bubeník, Kuničky, Tomáš Burda, Blansko, Jan Entr, Brno, Karel Fiala, Rozstání, Vlastimír Hlouš, Adamov, Oldřich Hloch, Blansko, Václav Janda, Brno, Jiří Janás, Adamov, Helena Janásová, Adamov, Miroslav Kala, Blansko, Emilie Kalová, Doubravice, Gustav Kocman, Žďár, Alois Kučera, Křtiny, Jaroslav Kučera, Křtiny, Marta Kučerová, Petrovice, Emil Kmeč, Jedovnice, Rudolf Lůdl, Adamov, Vladimír Maršálek, Adamov, Jarmila Matušková, Adamov, Oldřich Muller, Brno, Helena Pallasová, Adamov, Emil Pernica, Adamov, František Prokop, Blansko, Josef Ryza, Adamov, Milan Skoupý, Brno, Ladislav Svítil, Blansko, Petr Šindelář, Klepačov, Rudolf Štěrba, Horní Lhota, Stanislav Štreit, Horní Lhota, František Šubrt, Jedovnice, Rainhold Švéda, Marianín, Josef Svěrák, Suchdol, Josef Zukal, Ruprechtov

Večerní studium - nižší

Obor: Strojírenství

Třída: S3-Ag

Třídní učitel: Ing. Vojtěch Petrželka

Slavomil Bajer, Letovice, Lubomír Brožek, Letovice, František Čech, Letovice, Pavel Čermák, Rozstání, František Čížek, Kladozuby, František Drašár, Křetín, Tomáš Dvořák, Letovice, Jiří Elísek, Jasinov, Josef Holas, Lazinov, Jan Horák, Rudice, Mujmír Chadima, Lazinov, Bořivoj Ille, Letovice, Alois Keprt, Letovice, Jaroslav Kotouček, Sulíkov, Stanislav Měšťan, Letovice, Stanislav Pavlík, Rozstání, Ladislav Pravec, Letovice, Václav Stesl, Letovice, Ladislav Štěpán, Skalice, Miloš Winkler, Letovice

Večerní studium - nižší

Obor: Strojírenství

Třída: S3-ČKD

Třídní učitel: Ing. Arnošt Bár

Rostislav Boček, Lažánky, Vlastimil Gottwald, Ruprechtov, Josef Gracias, Sebranice, Josef Flek, Ostrov u Macochy, Vojtěch Flek, Molemburk, Josef Horák, Blansko, František Hořava, Studnice, Jan Kakáč, Vavřinec, Antonín Klimeš, Blansko, Stanislav Kotlán, Blansko, Josef Krupa, Blansko, Jindřich Kunc, Blansko, Josef Macháč, Sloup, Josef Málek, Jedovnice, Antonín Musil, Suchdol, Miloslav Muller, Bořitov, Bohuslav Pučálka, Svitávka, František Roudný, Jedovnice, Rudolf Sedlák, Lipovec, Antonín Skoták, Rájec-Jestřebí, Ladislav Zouhar, Senetářov

Večerní studium - nižší

Obor: Strojírenství

Třída: S3-ME

Třídní učitel: Ing. Josef Pokorný

Josef Bartál, Blansko, Mojmír Cihlář, Rájec Jestřebí, Josef Dvořáček, Rájec, Jindřich Dvořák, Blansko, Zdeňka Friessová, Blansko, Blanka Grimová, Vilémovice, Alois Hrnčíř, Bořitov, Jan Jakš, Blansko, Miroslav Jaroš, Doubravice, Jan Kotouček, Bořitov, Drahomíra Kuncová, Blansko, Břetislav Kupka, Černá Hora, Jan Matuška, Blansko, Jan Malík, Brťov, Jiří Makovský, Svitávka, Zdeněk Navrátil, Černá Hora, Miloš Němec, Blansko, Emil Pokorný, Blansko, Milan Sychra, Blansko, Antonín Skoupý, Doubravice, Jiří Svoboda, Blansko, Josef Strachoň, Blansko, Bedřich Šebela, Ostrov u Macochy, Robert Šváb, Rájec nad Svitavou, Stanislav Šimánek, Blansko, Josef Šidlík, Blansko, Radomír Urbánek, Vilémovice

Večerní studium - nižší

Obor: Strojírenství

Třída: S3-MŠL2

Třídní učitel: Anežka Marková

Antonín Ambros, Velké Opatovice, Zdeněk Budín, Velké Opatovice, Karel Haupt, Křenov, Bořivoj Kobylka, Moravská Třebová, Lubomír Koch, Březinky, Vlastimil Lipold, Velké Opatovice, Marta Soosová, Jevíčko, Jan Peka, Biskupice, Eduard Pufler, Moravská Třebová, Bořivoj Rubl, Velké Opatovice, Jaromír Šustek, Velké Opatovice

Večerní studium

Obor: Strojírenství

Třída: H3-Mi

Třídní učitel: Ing. Jan Zezula

Miloslav Blaha, Němčice, Alois Beneš, Drnovice, Gabriela Došlová, Boskovice, Květoslava Dvořáková, Šebetov, Robert Grunwald, Boskovice, František Hlavička, Mladkov, Karel Hrazdira, Boskovice, Frantiček Hroz, Kořenec, Josef Charvát, Mladkov, Jaromír Jakubec, Svitávka, Alois Kovář, Lhota Rapotina, Jaroslav Marek, Lysice, Adolf Máslo, Drnovice, Pavel Scheiner, Boskovice, Josef Tlamka, Okrouhlá, Ludvík Třeček, Boskovice, Květoslav Vybíhal, Suchý, Zdeněk Vyvážil, Knínice

Večerní studium

Obor: Strojírenství

Třída: S5-Mi

Třídní učitel: Ing. Jaroslav Hnilica

Jiří Čuřík, Boskovice, Karel Duchoň, Boskovice, Břetislav Horák, Boskovice, Vladimír Jurka, Svitávka, Viliam Juřek, Boskovice, Zdeněk Khýr, Kořenec, Metoděj Kovář, Boskovice, Jaroslav Laštůvka, Knínice, Josef Machát, Drnovice, Ladislav Minx, Okrouhlá, Josef Musil, Boskovice, Alois Němec, Okrouhlá, Rostislav Paděra, Boskovice, Jan Pulec, Sebranice, Eduard Staněk, Ludíkov, Karel Synek, Letovice, Jitka Šromová, Boskovice, Břetislav Tajovský, Boskovice, Karel Trefný, Boskovice, Josef Truhlář, Sasina, Jaroslav Vrána, Boskovice

Školní rok 1965/1966

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Jaroslav Hnilica

Vlasta Blažková, Dolní Lhota, Milan Borek, Boskovice, Věra Bušová, Blansko, Karel Drnovský, Vyškov, Anna Gloserová, Blansko, Karel Hamerský, Olešnice, Josef Havránek, Letovice, Pavel Charous, Orlovice, Alena Jančíková, Blansko, Jan Jaroš, Vyškov, Miloš Jarůšek, Blansko, Rudolf Krátký, Blansko, Jindřich Krutiš, Blansko, Jiří Kulajta, Jestřebí, Věra Kuželová, Blansko, Antonín Kyzlink, Klepačov, Alois Machula, Bílovice, Miloš Musil, Lažánky, Miloš Pivoňka, Hodonín, Antonín Pokorný, Doubravice, Ladislav Polák, Svitavy, Josef Procházka, Lysice, Jan Růžička, Lysice, Miloš Šebela, Těchov, Miroslav Ševčík, Dolní Lhota, Josef Ševčík, Jedovnice, Miloš Štaud, Knězeves, Miroslav Trubák, Voděrady

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. Arnošt Bár

Jiří Adamec, Jevíčko, Vladimír Budiš, Boskovice, Miroslav Helbich, Svitavy, Antonín Janek, Cetkovice, Rudolf Janků, Prostřední Poříčí, Josef Klíč, Boskovice, Karel Kotoulek, Prostřední Poříčí, Jiří Kouřil, Horní Lhota, Alois Kuchař, Sloup, Pavel Martinek, Ráječko, Jiří Nečas, Blansko, Jiřina Nečasová, Veselice, Jan Nejezchleb, Blansko, Pavel Novotný, Velké Losiny, František Olšanský, Těchov, Jaroslava Ondroušková, Olomučany, Petr Parolek, Cetkovice, Miloš Plevač, Blansko, Ladislav Provazník, Letovice, Milada Přikrylová, Letovice, Jan Ruta, Adamov, František Sedlák, Ostrov u Macochy, Jiří Sedlák, Blansko, František Skalský, Letovice, Petr Šíbl, Blansko, Ludmila Šíblová, Senetářov, Karla Vašíčková, Ostrov u Macochy, Jiří Vymazal, Rájec Jestřebí, Jiří Zelinka, Blansko

Večerní studium - vyšší

Obor: Strojírenství

Třída: S5-AsB

Třídní učitel: Ing. Jaroslav Hnilica

Jan Blažek, Blansko, Jan Čáp, Letovice, Jan Gross, Senetářov, Viktor Kala, Blansko, Jiří Keprt, Ostrov u Macochy, Jaroslav Konečný, Rájec, Jiří Koreček, Ruprechtov, František Kotlán, Blansko, Jaroslav Matuška, Hořice, Jiří Nejedlý, Kotvrdovice, Oldřich Novotný, Veselice, Jiří Petruželka, Moravská Chrastová, Břetislav Řehůřek, Černá Hora, Břetislav Sanetrník, Vyškov, Jindřich Siegel, Vranov u Brna, Bořivoj Stejskal, Blansko, Jiří Šuta, Blansko, Jan Vágner, Lipovec, Jaromír Vaněk, Holešín

Večerní studium - vyšší

Obor: Strojírenství

Třída: S5-ČKD

Třídní učitel: Ing. Josef Jermolajev

František Blažek, Klepačov, Antonín Dobeš, Ráječko, Ladislav Dofek, Křtiny, Josef Hemzal, Ráječko, Milan Hlaváček, Ostrov u Macochy, Zdeněk Kratochvíl, Rozstání, Jiří Kreidl, Brno, Jan Kuchař, Suchov, Zdeněk Mikulášek, Ostrov u Macochy, Petr Muller, Bořitov, Jindřich Pechar, Klepačov, Jan Ryšánek, Drnovice, František Stara, Žďárná, Adolf Tomášek, Rájec, Kazimír Tomášek, Ruprechtov, Ladislav Valenta, Jedovnice, Robert Vymazal, Ráječko, František Zouhar, Jedovnice, Josef Zouhar

Večerní studium - vyšší

Obor: Strojírenství

Třída: E5-Me

Třídní učitel: Ing. František Slabý

Antonín Fiala, Rozstání, Jan Fiala, Bukovinka, Josef Fojt, Blansko, Josef Hep, Klepačov, Rudolf Kučera, Lipovec, Jan Maňoušek, Blansko, Jan Moravec, Blansko, Ludmila Musilová, Dolní Lhota, Josef Pantůček, Petrovice, Arnošt Prokop, Řícmanice, Jaroslav Randula, Zboněk, Bohuslav Šebela, Rozstání, Zdeňka Švábová, Bořitov, Alois Švarc, Ruprechtov, Karel Tesař, Spešov

Večerní studium - nižší

Obor: Strojírenství

Třída: S3-As

Třídní učitel: Ing. Boleslav Mrázek

Gustav Drahan, Adamov, Bohumil Horák, Brno, Josef Hrazdíra, Blansko, Marie Hrazdírová, Blansko, Zdeňka Ištvánková, Doubravice, Anežka Jedličková, Jedovnice, Jan Jelínek, Jedovnice, Eva Jurková, Babice, Pavel Kabát, Babice, Josef Malár, Adamov, Milan Martinek, Rájec-Jestřebí, Karel Musil, Podomí, Václav Nechvíle, Šebrov, Karel Pokorný, Rájec-Jestřebí, Jiřina Roudná, Blansko, Miroslav Rybář, Jedovnice, Jiřina Kopecká, Doubravice, Marta Uxová, Adamov, Marie Šudáková, Drnovice

Večerí studium - nižší

Obor: Strojírenství

Třída: S3-ČKD

Třídní učitel: Josef Saida

Jan Dobiášek, Blansko, Dáša Dvořáčková, Rájec Jestřebí, Zdeněk Hebelka, Blansko, Karel Holuša, Lažánky, Ladislav Hudec, Holštejn, Pavel Hudec, Ostrov u Macochy, Jaromír Pernica, Rájec Jestřebí, Mojmír Souček, Rájec, Petr Souček, Klepačov, Josef Staněk, Dolní Lhota, Marie Svobodová, Olešná, Radomír Šmeral, Svitávka, Jaroslav Šuman, Černá Hora, František Vladík, Lažánky

Večerní studium - nižší

Obor: Strojírenství

Třída: S3-Mi

Třídní učitel: Jindřich Siegel

Miloš Fiala, Němčice, Helena Hamplová, Horní Štěpánov, Arnošt Chlup, Chrudichromy, Zdeněk Indra, Boskovice, Josef Jedlička, Pamětice, Josef Klíč, Žďárná, Alois Janík, Újezd u Boskovic, Zdeněk Kopecký, Víska u Jevíčka, Zdeněk Kopečný, Boskovice, Miroslav Kožoušek, Chrudichromy, Karel Kříž, Boskovice, Jaroslav Musil, Velké Opatovice, Olga Musilová, Boskovice, Jan Novák, Boskovice, Oldřich Odehnal, Boskovice, Josef Ošlejšek, Boskovice, Antonín Sardek, Okrouhlá, Zdeněk Prášil, Kunštát, Josef Prudil, Svitávka, Jaroslav Prušvic, Boskovice, Stanislav Různar, Buková, Leopold Slezák, Velké Opatovice, Zdeněk Šcudla, Sebranice, Radoslav Štěrba, Velké Opatovice, Lubomír Veselý, Kořenec, Josef Vítek, Újezd u Kunštátu, Václav Vojtěchovský, Jaroměřice, Erik Vychodil, Boskovice, Jiří Zavadil, Okrouhlá, Alois Zemánek, Velenov

Večení studium - nižší

Obor: Měřící a řídící technika

Třída: E3-Me

Třídní učitel: Jaroslava Černá

Miroslav Fidler, Němčice, Josef Houzák, Letovice, Rudolf Chalupa, Jedovnice, Zdenka Ježová, Křetín, Jaromír Koláček, Bořitov, Josef Koupý, Rájec Jestřebí, Olga Kovaříková, Krasová, Marie Kuncová, Rudice, Rudolf Maňoušek, Žďár, Jiří Minář, Blansko, Jiří Muller, Černá Hora, Pavel Musil, Rájec-Jestřebí, Antonín Mysliveček, Blansko, Miroslav Nečas, Veselice, Vladimír Nečas, Vavřinec, Alexandr Němec, Blansko, Miroslav Novotný, Blansko, Petr Pokorný, Blansko, Bohuslav Rybář, Rájechoč, Jan Ryšánek, Studnice, Stanislav Skoupý, Bořitov, Vlastimil Straka, Žďár, Alois Šenk, Blansko, Vojtěch Streit, Blansko, Petr Štoudek, Doubravice, Pavel Vais, Blansko, Marie Valášková, Blansko, Bohuslav Velen, Blansko, Jaroslav Vařenka, Klepačov, Josef Vašíček Ostrov u Macochy, Zdeněk Vykydal, Blansko, Alois Zouhar, Ostrov u Macochy, Miroslav Zukal, Blansko

Večerní studium - vyšší

Obor: Strojírenství

Třída: S5-As

Třídní učitel: Ing. Josef Pokorný

Jiří Binek, Aleš Bouchal, Jiří Buchníček, Josef Čuma, Jiří Hrdlička, Ladislav Janíček, Jiří Koláček, Vladimír Kotas, Miloslav Krupica, Rudolf Kučera, Zdeňka Kučerová, František Lipka, Miroslav Slavík, Jarmila Pokorná, Alois Skládal, Stanislav Vašíček

Večerní studium - nižší

Obor: Strojírenství

Třída: S3-Mi

Třídní učitel: Ing. Jaroslav Hnilica

Věra Černá, František Drašar, František Duda, Vojtěch Dvořáček, Vladimír Jedlička, Josef Konečný, Jiří Kopecký, Vlastimil Krejčíř, Marie Liznová, Ladislav Loubal, Karel Mazal, Miroslav Novotný, František Petrák, Svatava Prudílová, Sylva Sedláková, Drahomíra Slezáková, Jaroslav Staněk, Jaromír Staněk, Sylva Starová, Zdeněk Stejskal, Jiří Suchý, Frantisek Svoboda, Dagmar Štercová, Alois Zemánek, Petr Zouhar

Školní rok 1966/1967

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Oldřich Dryšl

Beranová Jana, Adamov, Jiřina Bezděková, Blansko, Jan Bílek, Letovice, František Čekal, Tvrdovice, Marie Čepová, Blansko, Alois Ecler, Uhřice, Jan Dvořák, Vážany, Jan Fejt, Sloup, Hubert Foret, Letovice, Libuše Fridrichová, Ivanovice na Hané, Irena Golasowská, Blansko, Rudolf Hájek, Blansko, Zdeňka Halasová, Křetín, František Havíř, Obora, Alois Heger, Jevíčko, Ladislav Hemzal, Ráječko, František Hlaváček, Ostrov u Macochy, Josef Hynšt, Vysočany, František Chloupek, Svitávka, Vladimír Jašíček, Vyškov, Josef Jež, Vyškov, František Kadlec, Moravská Chrastová, Ladislav Kašpar, Rozstání, Rostislav Kohoutek, Skrchov, Václav Kokta, Rozseč, František Ráliš, Blansko, Karel Strašil, Blansko, Pavel Tenora, Kunštát

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.B

Třídní učitel: Jaroslav Šafránek

Marie Hořavová, Baldovec, Marie Khorová, Trávník, Stanislav Komárek, Černá Hora, Antonín Konečný, Boskovice, Milan Kosmák, Moravská Chrastová, Aleš Kotas, Blansko, Václav Kotlán, Blansko, Pavel Koželuha, Sudice, Lubomír Krajíček, Boskovice, Miroslav Krátký, Rudice, Josef Kratochvíl, Sloup, Josef Krejčí, Olešnice, Pavel Krušina, Dolní Poříčí, Jiří Kučera, Blansko, František Kuchař, Bořitov, Vladimír Kutil, Ráječko, Božena Maříková, Jedovnice, Jan Měšťan, Ráječko, Jiří Musil, Ráječko, Tomáš Musil, Vilémovice, Marie Musilová, Ráječko, Emil Nejezchleb, Lažánky, Stanislav Nevoral, Bukovina, Vlasta Novotná, Rájec Jestřebí, Milan Olejníček, Adamov, Jiří Pánek, Luleč, Karel Pernica, Šošůvka, Josef Toufar, Boskovice

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.C

Třídní učitel: Ing. Boleslav Mrázek

Marie Pešková, Drnovice, Jiří Peterka, Vranovice, Stanislav Poláček, Letovice, Marie Pravcová, Lazinov, František Přikryl, Vážany, Petr Reinke, Vyškov, Rostislav Rybář, Adamov, Jaroslav Skoták, Letovice, Milan Povolný, Blansko, Josef Slezáček, Blansko, Vladimír Slezák, Boskovice, Zdeněk Smejkal, Blansko, Miroslav Spiegel, Adamov, Miroslav Strašil, Adamov, Hana Sychrová, Holštejn, Jaroslava Šíblová, Kotvrdovice, Stanislav Šišlák, Velké Opatovice, Petr Škrabal, Blansko, Miroslav Štěpán, Velké Opatovice, Luboš Záboj, Kunštát, František Štěpánek, Šebrov, Libuše Štrajtová, Blansko, Bohuslav Švancara, Lysice, Josef Trojáček, Jedovnice, Bořivoj Uhlíř, Vyškov, Emil Vašíček, Šošůvka, Rostislav Vašíček, Jedovnice, Vladimír Vybíhal, Hradec, Eva Watzerová, Blansko

Večerní studium - nižší

Obor: Strojírenství

Třída: S3-Mi

Třídní učitel: Jindřich Siegel

Rudolf Bašný, Vratíkov, Vojtěch Cetkovský, Svitávka, Bohumil Dřevo, Svitávka, Ludvík Horák, Okrouhlá, Antonín Dufek, Boskovice, Miloslav Chlup, Míchov, Jan Kalvoda, Šebetov, Pavel Kmeč, Boskovice, Antonín Kužel, Okrouhlá, Drahomíra Měcháčková, Boskovice, Josef Oujezdský, Blansko, Lubomír Páral, Knínice, Jaroslav Polák, Boskovice, Metoděj Polák, Benešov, Josef Procházka, Žďárná, Ladislav Prokop, Boskovice, Ludvík Přikryl, Boskovice, František Rozhan, Boskovice, František Sedlák, Blansko, Miroslav Skoumal, Boskovice, František Šustr, Protivanov, Alois Učeň, Boskovice, Jiří Vaněrka, Boskovice, Tomáš Žilka, Chrudichromy

Večerní studium - nižší

Obor: Strojírenství

Třída: S3-ČKD

Třídní učitel: Jaroslava Černá

Alena Blažková, Ráječko, Zdeněk Dingo, Krasová, Jarmila Drahovzalová, Blansko, Ludmila Grossová, Ostrov u Macochy, Zdeněk Hloušek, Kotvrdovice, Adolf Jelínek, Ostrov u Macochy, Josef Kejík, Blansko, Jiří Kolář, Dolní Lhota, Ladislav Konečný, Drnovice, Miloš Miko, Blansko, Václav Němec, Blansko, Metoděj Průcha, Lipovec, Ludvík Ryšánek, Studnice, Václav Řehůřek, Olešnice, Karel Smejkal, Blansko, Josef Svoboda, Krasová, Lubomír Exner, Brno

Večerní studium - nižší

Obor: Strojírenství

Třída: S3-As

Třídní učitel: Eva Skoupá

Ladislav Dvořáček, Kuničky, František Fiala, Habrůvka, Pavel Gerneš, Adamov, Karel Hábrle, Branišovice, Marie Hasoňová, Šošůvka, František Chytka, Březina, Karel Jedlička, Jedovnice, Jan Korytář, Adamov, František Kubíček, Drnovice, Jaroslava Kuchařová, Ostrov u Macochy, Josef Málek, Kanice, František Maslán, Adamov, Jan Meluzín, Blansko, Jaroslav Musil, Kuničky, Jaroslav Štreit, Blansko, Jindřich Štreit, Adamov, Marie Valášková, Krasová, Stanislav Vašíček, Vilémovice, Vojtěch Vintr, Kotvrdovice, Jindřich Zapletal, Kotvrdovice

Večerní studium - vyšší

Obor: Strojírenství

Třída: S5-As

Třídní učitel: Ing. Jaromír Křivánek

Jan Berka, Brno, Tomáš Burda, Blansko, František Bohatec, Ořešín, Miloš Halva, Adamov, Jiří Janás, Adamov, Miroslav Kala, Blansko, Emil Kmeč, Jedovnice, Gustav Kocman, Žďárná, Alois Kučera, Křtiny, Jaroslav Kučera, Křtiny, Jindřich Kudláč, Adamov, Jindřich Kyzlink, Adamov, Ivan Moser, Adamov, Oldřich Muller, Brno, František Ondráček, Jedovnice, Bedřich Petržilka, Blansko, Bohumil Pop, Adamov, František Prokop, Blansko, Jaroslav Skoupý, Vranov, Milan Skoupý, Brno, Petr Šindelář, Klepačov, Jaroslav Šulc, Blansko, Josef Zukal, Ruprechtov

Večerní studium - vyšší

Obor: Strojírenství

Třída: S5-ČKD

Třídní učitel: Ing. Jaroslav Hnilica

Josef Bartál, Blansko, Mojmír Cihlář, Rájec Jestřebí, Jindřich Dvořák, Blansko, Vojtěch Flek, Vysočany, Josef Horák, Boskovice, František Hořava, Studnice, Jan Kotouček, Bořitov, Břetislav Kupka, Černá Hora, Josef Machač, Rájec-Jestřebí, Zdeněk Navrátil, Černá Hora, Miloš Němec, Blansko, František Roudný, Blansko, Rudolf Sedlák, Marianín, Antonín Skoták, Rájec-Jestřebí, Milan Sychra, Blansko, Radomír Urbánek, Blansko

Školní rok 1967/1968

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Jaroslav Hnilica

Josef Ambroz, Chrudichromy, Petr Bezděk, Ráječko, Václav Buchta, Pozořice, Jan Čermák, Boskovice, Vladimír Gryc, Ruprechtov, Zdeněk Hlaváč, Blansko, Miroslav Hořava, Baldovec, Antonie Chlupová, Blansko, Jan Janík, Vratíkov, Rudolf Kalas, Prostřední Poříčí, Josef Konečný, Kunštát, Jaroslav Kopecký, Velké Opatovice, Josef Krátký, Adamov, Zdeněk Navrátil, Chvalkovice, Miroslav Pavel, Vodořany, Pavel Pelíšek, Letovice, Věra Poláková, Blansko, Alexandr Roušar, Kunštát, Miloslav Rubek, Opatov, František Smejkal, Ivančice, Miloš Sotolář, Podomí, Aloi Šebela, Senetářov, Marta Ševčíková, Křtiny, Jiří Štarman, Opatov, Václav Štěrba, Boskovice, Jaroslav Švancara, Svitávka

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. Arnošt Bár

Jiří Albl, Chrastavec, František Bureš, Meziříčka, Bohdan Fikes, Blansko, Marie Formánková, Jedovnice, Zdeněk Fric, Vyškov, Milan Gartner, Blansko, Pavel Hakl, Skřib, Eduard Homola, Blansko, Jaroslav Chalupník, Dolní Smržov, František Kašpar, Moravská Chrastavá, Pavel Kavan, Letovice, Zdeněk Kazda, Lysice, Karel Konvalinka, Blansko, Jiří Kostelka, Vyškov, Vlastimil Konečný, Ivanovice na Hané, Čeňek Krnoš, Vyškov, Miroslav Malach, Blansko, Jaroslava Machačová, Jedovnice, Josef Marek, Vyškov, Karel Marek, Adamov, Zdeněk Samek, Blansko, Josef Slouka, Lipovec, Jiří Štěpánek, Adamov, Marie Štolfová, Vyškov, Karel Vladík, Dolní Lhota, Vladimír Vodvářka, Adamov, Vítězslav Zbořil, Drnovice, Jiří Zouhar, Bořitov

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.C

Třídní učitel: Jiřina Kučerová

Dana Dračková, Adamov, Josef Hasoň, Sloup, Vlastimil Horský, Krasová, Josef Kakáč, Vavřinec, Josef Klíma, Blansko, František Klimeš, Rájec Jestřebí, Josef Konečný, Blansko, Josef Krychtálek, Blansko, Jiří Kubeš, Jedovnice, Eduadr Kubín, Moravská Chrastová, Bohuslav Kuda, Letovice, Stanislav Kuchař, Sloup, Stanislav Machan, Rájec-Jestřebí, Jan Musil, Žďár, Jan Nejezchleb, Jedovnice, Boleslav Nejezcheb, Rudice, Bohuslava Nováčková, Blansko, Miroslav Odehnal, Lomnice, Miloš Ondroušek, Kunštát, Jarmila Pálenská, Kunčina, Jan Pokorný, Blansko, Zdeněk Skoupý, Šebrov, Vladimír Šebela, Jedovnice, Antonín Ševčík, Jedovnice, Alena Škaroupková, Ráječko, Marie Streitová, Hořice, Hana Tarabová, Ráječko, Pavel Tocháček, Bohuňov, Karel Trojáček, Rudice, Jan Veselý, Rájec-Jestřebí

Večerní studium - vyšší

Obor: Strojírenství

Třída: S5-Mi

Třídní učitel: Ing. Jaroslav Hnilica

Robert Grunwald, Boskovice, Josef Holas, Lazinov, Jan Jarůšek, Sudice, Josef Jedlička, Pamětice, Ferdinand Keršner, Boskovice, Zdeněk Kopecký, Jevíčko, Karel Kostlán, Třebětín, Miroslav Kožoušek, Chrudichomy, Rudolf Kučera, Lysice, Jan Novák, Boskovice, Antonín Parolek, Okrouhlá, Pavel Scheiner, Boskovice, Jiří Slámka, Boskovice, Jiří Stříž, Knínice, Antonín Tichý, Okrouhlá, Václav Vojtěchovský, Jevíčko, Jiří Zavadil, Okrouhlá, Bohuslav Odehnal, Svitávka

Večerní studium - nižší

Obor: Strojírenství

Třída: S3-As

Třídní učitel: Eva Skoupá

Miluše Flégrová, Velké Opatovice, Marie Hadravová, Jedovnice, Miroslav Horák, Sebranice, Eliška Hromková, Bukovinka, Kamil Hrušecký, Břeclav, František Hynšt, Babice, Božena Jutnerová, Adamov, František Juhás, Blansko, Norbert Kišner, Adamov, Helena Malečková, Blansko, Ladislav Miko, Blansko, Pavel Moser, Bílovice, Hana Nečasová, Rudice, Jan Němeček, Vyškov, Jaroslav Riedl, Adamov, Anna Dvořáková, Brťov, Marie Sedláčková, Černovice, Miloš Schutz, Bílovice, Zdeněk Štěrbáček, Dolní Lhota, Štěpánka Weinrebová, Vranov, Pavel Volavý, Adamov, Jiří Zemánek, Brno

Večerní studium - nižší

Obor: Strojírenství

Třída: S3-Mi

Třídní učitel: Jindřich Siegel

Miroslav Čejka, Míchov, Milan Daleki, Rozstání, Zdeněk Dřímalka, Mladkov, Karel Jelínek, Jevíčko, Bohumila Parolková, Suchý, Jan Kopecký, Protivanov, Drahomíra Kuchařová, Valchov, Josef Ondroušek, Němčice, Antonín Pačinek, Boskovice, Anděla Paděrová, Boskovice, Josef Pavlů, Pavlov, Josef Petržel, Mladkov, František Přikryl, Michov, Jaroslav Rozbořil, Velké Opatovice, Marie Střížová, Knínice, Josef Svoboda, Boskovice, Hana Vaněrková, Boskovice

Večerní studium - nižší

Obor: Strojírenství

Třída: SK2-Me

Třídní učitel: Jiří Kunc

Zdeněk Borek, Obora, Robert Gartner, Blansko, Miroslav Jeneš, Olomučany, Jiří Jelínek, Ostrov u Macochy, Jiří Kakáč, Ostrov u Macochy, Mojmír Klein, Rájec Jestřebí, Jan Kolmačka, Ostrov u Macochy, Václav Kučera, Blansko, Jaromíra Kučerová, Blansko, Emilie Mokrá, Rájec-Jestřebí, Miloslav Opatřil, Blansko, Věra Petlachová, Blansko, František Procházka, Blansko, Josef Přibyl, Blansko, Jan Streit, Jedovnice, Jaroslav Veselý, Blansko, František Vladík, Blansko

Školní rok 1968/1969

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Arnošt Bár

Milan Břoušek, Blansko, Petr Buš, Rájec, Josef Císař, Rájec, Hana Čeloudová, Adamov, Jiří Čtvrtníček, Dědice, Miroslav Darmovzal, Blansko, Ivana Dittrichová, Blansko, Jan Doležel, Studnice, Zdeněk Dryšl, Blansko, Ladislav Elbl, Velká Roudka, Jiří Fojt, Brno, Pavel Hajzer, Vyškov, Ladislav Hanák, Babice, Jaromír Havránek, Boskovice, Josef Hédl, Adamov, Michal Kala, Veselice, Antonín Klusal, Vyškov, František Kružík, Brno, Miroslav Kroužil, Zdeněk Musil, Blansko, Jaroslav Nečas, Brno, Oldřich Nečas, Blansko, Josef Pavloň, Blansko, Petr Skoták, Rájec, Jaroslava Vávrů, Blansko, Zdeněk Vendolský, Brno

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. Josef Jermolavev

Jan Berdíček, Letovice, Pavel Braunšleger, Boskovice, Petr Hamerský, Olešnice, Miroslav Kupka, Klepačov, Jiří Kocman, Jedovnice, Aleš Nečas, Ráječko, Eva Netíková, Brno, Vladimír Nezval, Klepačov, Pavel, Pachovský, Březová, Rudolf Pazall, Vyškov, Josef Pernica, Vyškov, Jiří Pokorný, Křtiny, Bohumil Pospíšil, Boskovice, František Pořízek, Bukovinka, Miroslav Prokop, Blansko, Josef Přibyl, Vysočany, Drahoslavy Straková, Klepačov, Jan Svěrák, Blansko, Jaromír Šmída, Úsobrno, František Šoch, Sebranice, Zdeňka Štreitová, Ruprechtov, Marta Taranzová, Blansko, Jan Tureček, Březová, Miroslav Trávníček, Ruprechtov, Jaroslav Vladík, Zboněk, Josef Wohlgemut, Bukovinka, Vladimír Zátopek, Vyškov, Josef Zouhar, Lipovec

Večerní studium - nižší

Obor: Strojírenství

Třída: S3-As

Třídní učitel: Eva Skoupá, Ing. Arnošt Dvořáček

Aleš Bouchal, Adamov, Jiří Buchníček, Adamov, Josef Čuma, Olomučany, Ivanka Dostálová, Vranov u Brna, Antonín Havelka, Rájec Jestřebí, Marie Kittnerová, Adamov, Vladimír Kotas, Adamov, Miloslav Krupica, Adamov, Rudolf Kučera, Rájec-Jestřebí, František Mikulášek, Žďár, Jaroslava Mikulášková, Pístovice, Dobromila Nesrstová, Ráječko, Miroslav Slavík, Adamov, Julius Škoda, Brno, Jaroslav Turek, Adamov, Jana Vladíková, Doubravice, František Lipka, Adamov

Večerní studium - vyšší

Obor: Strojírenství

Třída: S5-AS

Třídní učitel: Ing. Boleslav Mrázek

Václav Dolák, Adamov, Evžen Fajman, Olomučany, František Fiala, Olomučany, Jaromír Fiala, Lysice, Bohumír Gala, Adamov, Pavel Gerneš, Adamov, Jiří Holczer, Adamov, Zdenka Knechtová, Svitavy, Miroslav Král, Adamov, Mojmír Kuchař, Blansko, Jaroslava Kuchařová, Ostrov u Macochy, Miloslav Kunc, Bukovinka, Josef Málek, Kanice, František Maslán, Adamov, Jaroslav Streit, Blansko, Jindřich Zapletal, Kotvrdovice

Večerní studium - nižší

Obor: Strojírenství

Třída: S3-ČKD

Třídní učitel: Jaroslava Černá

Jiří Bínek, Křtiny, Rudolf Gross, Petrovice, Jaroslav Dvořáček, Svinošice, Jiří Hrdlička, Letovice, Jiří Hudec, Studnice, Jiří Koláček, Kateřina, Pavel Kovařík, Blansko, Zdenka Kučerová, Blansko, Josef Matuška, Blansko, Jarmila Pokorná, Blansko, Zdeněk Peňáz, Jedovnice, Karel Slouka, Lipovec, Josef Valíček, Jestřebí

Večerní studium - vyšší

Obor: Strojírenství

Třída: S5-ČKD

Třídní učitel: Ing. Josef Jermolajev

Zdeněk Dingo, Krasová, Jan Dobiášek, Blansko, František Dvořáček, Doubravice, Lubomír Exner, Lhota Rapotina, Bohumil Flek, Klepačov, Josef Hepp, Holešín, Zdeněk Hloušek, Lipovec, Jiří Kolář, Dolní Lhota, Ladislav Konečný, Drnovice, Miloslav Muller, Lysice, Josef Navrátil, Blansko, Ludvík Ryšánek, Studnice, Václav Řehůřek, Lipovec, Jaroslav Sehnal, Rudice, Josef Staněk, Dolní Lhota, Josef Svoboda, Krasová, Jan Šebela, Krasová, Milan Šebela, Olomučany, Ladislav Štěpán, Blansko, Oldřich Vymazal, Rájec-Jestřebí

Večerní studium - vyšší

Obor: Strojírenství

Třída: SAK-3-Mi

Třídní učitel: Ing. Jaroslav Hnilica

Bernard Andrlík, Pavlov, Antonín Bartošek, Velenov, Josef Čížek, Knínice, Jiří Komárek, Jevíčko, Antonín Pokorný, Vratíkov, Miloslav Pospíšil, Rozstání, Antonín Přibyl, Jabloňany, Bohumil Staněk, Bačov, Josef Staněk, Boskovice, Zdeněk Smékal, Světlá, Pavel Stoupal, Míchov, Antonín Špidlík, Sudice, Jiří Valenta, Meziříčko, Karel Veselý, Boskovice, Augustin Veverka, Bačov, Miroslav Vrána, Boskovice, Petr Ženeta, Knínice

Školní rok 1969/1970

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Josef Jermolajev

Josef Bednář, Vranová, Vítězslav Břoušek, Spešov, Ladislav Čapka, Cetkovice, František Čípek, Adamov, Ladislav Formánek, Krásensko, Bořivoj Hoder, Letovice, Ladislav Chloupek, Zboněk, Vlastimil Jakubec, Blansko, Milan Kolínský, Velké Opatovice, Pavel Kopecký, Blansko, Leoš Kubíček, Řícmanice, Alois Malach, Blansko, Bořivoj Monath, Drnovice, Zdeněk Neckař, Dolní Lhota, Petr Nečas, Holštejn, Václav Nejezchleb, Jedovnice, Stanislava Nejezchlebová, Olešná, Jan Opletal, Dolní Lhota, Jindřich Ošlejšek, Horní Lhota, Petr Sedláček, Blansko, Vladimír Šamšula, Letovice, Milan Ševčík, Blansko, Josef Široký, Blansko, Jiří Šmela, Vyškov, Petr Šparlinek, Letovice, Josef Štrajt, Sloup, Stanislav Teuchner, Drnovice, Jen Veselý, Brno, Miluše Votavová, Blansko, Jiří Zámečník, Svitavy, Františka Zouharová, Lipovec, Vít Žilka, Blansko

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4 .B

Třídní učitel: Ing. Boleslav Mrázek

Emilie Bauchová, Studnice, Jaroslav Bernášek, Adamov, Luděk Bezděk, Spešov, Zdeňka Bugalová, Letovice, Dušan Buchta, Rudice, Eva Cupová, Blansko, Bedřich Fojtek, Velké Opatovice, Josef Havelka, Adamov, Milan Huzlík, Boskovice, Vladimír Chloupek, Svitávka, Jaroslav Kadlec, Olešnice, Vladimír Kala, Krásensko, Vlastimír Kalda, Olešnice, Milan Kopecký, Podolí, Ladislv Korčák, Radkov, František Kulhavý, Letovice, Josef Liška, Moravská Třebová, Miroslav Machat, Úsobrna, Karel Mrázek, Velké Opatovice, Jiří Nečas, Brněnec, Věra Odehnalová, Bořitov, Miroslav Opletal, Březina, Ivo Raška, Blansko, Jan Řehůřek, Drnovice, Leoš Sedlák, Blansko, Josef Svoboda, Jevíčko, Josef Ševčík, Sloup, Josef Ševčík, Blansko, Pavel ŠkrabalLysice, Vincenc Štrajt, Ostrov u Macochy, Antonín Urbánek, Rudice, Miluše Zuzková, Blansko, Karel Zvěřina,Vyškov

Večerní studium - vyšší

Obor: Strojírenství

Třída: S5-Mi

Třídní učitel: Ing. Jaroslav Hnilica

Miroslav Čejka, Míchov, Bohumil Dřevo, Svitávka, Antonín Dufek, Boskovice, Karel Jelínek, Jevíčko, Jan Kopecký, Protivanov, Drahomíra Kuchařová, Valchov, Antonín Pačinek, Boskovice, Jaroslav Polák, Boskovice, František Přikryl, Míchov, Marie Střížová, Knínice, Josef Svoboda, Boskovice, Hana Vaněrková, Boskovice, Miloš Musil, Boskovice

Večerní studium - vyšší

Obor: Strojírenství

Třída: SAK-3-ČKD

Třídní učitel: Ing. Arnošt Bár

Josef Hrubý, Marianín, Petr Jelínek, Blansko, Stanislav Kratochvíl, Rozstání, Augustin Machálek, Adamov, Pavel Ouda, Blansko, Jaromír Polák, Klepačov, Alena Průchová, Lipovec, Ladislav Přikryl, Kulířov, Jiří Rybář, Klepačov, Alois Sedlák, Studnice, Marcela Skotáková, Veselice, Jaroslav Stloukal, Kuničky, Josef Šebela, Podomí, Jana Trojanová, Klepačov, Jiří Tyl, Vranov

Školní rok 1970/1971

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Josef Pokorný

Jaroslav Bártl, Boskovice, Břetislav Čermák, Rájec-Jestřebí, Vladimír Čmel, Blansko, Vojtěch Formánek, Jedovnice, František Grim, Rájec-Jestřebí, Vincenc Hének, Žďárná, Josef Klíma, Březová, Jarmila Korytářová, Adamov, Ludmila Ludlová, Březina, Aleš Mazourek, Nýrov, Alice Nečasová, Blansko, Libuše Nečasová, Blansko, Jaroslav Pišl, Vyškov, Josef Plch, Blansko, Jindřich Pořízka, Žďárná, Petr Průcha, Kotvrdovice, Lenka Riedelová, Křtiny, Václav Rodina, Hradec nad Svitavou, Bruno Schwarz, Ivančice, Pavel Staněk, Ludíkov, Jan Střelec, Račice, Jan Ševčík, Jedovnice, Lea Sypěnová, Adamov, Jiří Škaroupka, Ráječko, Bedřich Škraňka, Bělá nad Svitavou, Miroslav Štarha, Hodonín, Zdeněk Šustr, Svitávka, Marcela Vlachová, Boskovice, Hana Zavřelová, Adamov, Josef Zouhar, Vysočany, Antonín Henek, Suchý

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. Jaroslav Hnilica

Vladimír Bejr, Velké Opatovice, Josef Bezděk, Rájec Jestřebí, Vladimír Cupal, Svitavy, Zdeněk Čípek, Adamov, František Girgle, Olešnice, Jiří Gottvald, Ruprechtov, Pavel Gottvald, Ruprechtov, Pavel Hasoň, Sloup, Miroslav Hock, Petrov, Jarmila Jordánková, Adamov, Josef Kameník, Blansko, Vlastimil Kapoun, Letovice, Zdeněk Kunc, Jedovnice, Petr Kusala, Vyškov, Vítězslav Nečas, Ráječko, Antonín Neubauer, Moravská Chrastová, Ladislav Novák, Adamov, Miroslav Partyš, Borotín, Bohuslav Popelka, Brněnec, Alois Pospíchal, Sloup, Alois Rosenberg, Ruprechtov, Jan Sedláček, Letovice, Helena Staňková, Blansko, Květoslava Stará, Blansko, Zdeněk Šaman, Blansko, Lubomír Šaršoň, Kunštát, Jan Ševčík, Sloup, Petr Veselý, Blansko, Vladimír Zachoval, Letovice, Antonín Zatloukal, Kořenec

Školní rok 1971/1972

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Josef Pokorný

Karel Anders, Klepačov, Petr Bednář, Adamov, Josef Bejček, Lipovec, Zdeněk Burýšek, Černá Hora, Klement Čapka, Okrouhlá, Vladimír Čech, Adamov, Zdeněk Dvořák, Blansko, Marta Ehenbergová, Blansko, Vladimír Hanik, Vítějeves, Jan Hasoň, Sloup, Miloslav Havíř, Adamov, Pavel Huňka, Blansko, Jiří Klusák, Horní Poříčí, Miroslav Konvalinka, Blansko, Bohumila Kučerová, Vilémovice, Jana Kulilová, Olomučany, Leopold Loukota, Letovice, Ladislav Mlýnek, Blansko, Miloslav Nečas, Suchdol, Miroslav Nečas, Blansko, Jaroslav Palatka, Blansko, Josef Petrželka, Nové Sady, Anežka Reková, Blansko, Milena Riebelová, Olomučany, Karel Samek, Blansko, Josef Skála, Nýrov, Antonín Starý, Blansko, Josef Straka, Veselice, Josef Veselý, Brťov, Miloš Vintr, Podomí

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. Rudolf Kolář

Jiří Antl, Ivančice, Václav Beneš, Studnice, Bohumil Burýšek, Letovice, Stanislav Cvrkal, Letovice, Ladislav Grulich, Prostějov, Antonín Hallo, Adamov, Jaroslav Farník, Horní Lhota, Ludvík Haviger, Jaroměřice, Ladislav Hasoň, Doubravice, Miloš Tencián, Vyškov, Jiří Horníček, Račice, František Jandák, Olomučany, Blanka Košťálová, Adamov, Petr Knecht, Adamov, Metoděj Koutný, Krásensko, Dana Kučerová, Podomí, Jiří Meluzín, Blansko, Jaroslav Naš, Doubravice, Vladimíra Odehnalová, Doubravice, Aleš Ondroušek, Těchov, Helena Polášková, Podomí, Hana Říhová, Adamov, Jana Říhová, Adamov, Ladislav Straka, Moravská Třebová, Jiří Šebela, Blansko, Jiří Škaroupka, Horní Lhota, Josef Škaroupka, Březová, Antonín Schuster, Nový Dvůr, Pavel Tesař, Vilémovice, Jiří Tetek, Březová

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.C

Třídní učitel: Lubomír Kupka

František Bejček, Němčice, Jaromír Felkl, Letovice, Jaroslav Hebelka, Rájec-Jestřebí, Danuše Horáčková, Rájec, Miloslav Chlup, Vanovice, Dobroslav Jelínek, Boskovice, Josef Kalík, Újezd u Boskovic, Jan Kassai, Bořitov, František Kořistek, Svitavy, Jiří Krejcar, Vanovice, Jaromíra Kubíková, Krasová, Jan Lepka, Kunštá, Jaroslav Linkenseder, Klepačov, Václav Mareček, Jedlová, Hana Nezvalová, Vilémovice, Jana Opatřilová, Rájec-Jestřebí, Václav Pelant, Blansko, Drahomír Skalník, Sasina, Václav Šíbl, Senetářov, Rudolf Šperka, Vyškov, Ladislav Tobiáš, Svitavy, František Trojáček, Rudice, Jiří Voráč, Rychtářov, Pavel Vybíhal, Cetkovice, Jan Zdeněk, Brno, Pavel Zemánek, Boskovice, Dana Zouharová, Dolní Lhota, Václav Žáček, Moravská Třebová

Večení studium - nižší

Obor: Strojírenství

Třída: S3-ČKD

Třídní učitel: Ing. František Klíma

Pavel Čupr, Šošůvka, Josef Dvořák, Olešná, Josef Flek, Klepačov, Milan Hloušek, Blansko, Alois Křivan, Olešná, Josef Moll, Olešná, Ladislav Novotný, Blansko, Jiří Odehnal, Bořitov, Jaroslav Svoboda, Blansko, František Vitouch, Blansko, Jan Vitvar, Blansko, Vojtěch Vojáček, Bořitov

Školní rok 1972/1973

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Jaromír Křivánek

Libor Čamek, Vyškov, Rudolf Čmela, Úsobrno, Ivo Dorazil, Blansko, Jaromír Flok, Letovice, Zdeněk Hromádka, Březová nad Svitavou, Zdeněk Kala, Blansko, Miroslav Kelnar, Velké Opatovice, Karel Klimeš, Rájec-Jestřebí, Zdeněk Kolář, Velké Opatovice, Vladimír Kopal, Boskovice, Josef Kostík, Borotín, Rudolf Kovařík, Adamov, Vladimír Kramář, Luleč, Leoš Liškutín, Tvarožná, Ivan Markvart, Brno, Josef Mojžíš, Rájec Jestřebí, Josef Mrázek, Ostrov u Macochy, Taťána Nečasová, Blansko, Ivo Němec, Krasová, Miroslav Novák, Drnovice, Vladimír Petlach, Blansko, Petr Rutka, Svitavy, Zdeněk Řehák, Blansko, Milan Šeránek, Velké Opatovice, Jiří Škaroupka, Ráječko, Miloslav Štěpánek, Blansko, Petr Štefaňo, Vyškov, Milan Tesař, Újezd u Rosic, Lubomír Toufar, Žďár, Marie Vaňková, Blansko, Josef Vykydal, Vysoká, Jan Chudoba, Brno

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. Jaroslav Hnilica

Pavel Báča, Drnovice, Bedřich Bárta, Rozstání, Olga Blažíková, Březina, Miloslava Bulková, Velké Opatovice, Lubomír Burkoň, Letovice, Jaroslav Červenka, Krásensko, Hana Dostálová, Blansko, Jaroslav Formánek, Krásensko, Milan Holcner, Tišnov, Ladislav Holek, Březová, Marie Holoubková, Boskovice, Libor Jelínek, Vyškov, Jan Kaderka, Chlum, Jan Klíma, Březová, Karel Klimeš, Rájec-Jestřebí, Pavel Klon, Boskovice, Miroslav Kouřil, Blansko, Jitka Kovářová, Šebrov, Pavel Kubíček, Spešov, Vladimír Paclík, Blansko, Vojtěch Pěta, Sychotín, Zdeněk Plevač, Blansko, Pavel Pokorný, Horní Lhota, Anna Přichystalová, Březina, Miroslav Růžika, Ráječko, Zdeněk Skoumal, Olešnice, František Starý, Blansko, František Škaroupka, Horní Poříčí, Vlastimil Šlinger, Račice, Zdeněk Tureček, Boskovice, Radmila Zahradníčková, Adamov

Večerní studium

Obor: Strojírenství

Třída: S5-Mi

Třídní učitel: Ing. František Klíma

Věra Černá, Svitávka, František Drašar, Křetín, František Duda, Boskovice, Vladimír Jedlička, Pamětice, Josef Konečný, Olešná, Antonín Kužel, Boskovice, Marie Liznová, Velké Opatovice, Miroslav Novotný, Boskovice, Svatoslava Prudilová, Letovice, Jaromír Staněk, Boskovice, Alois Zemánek, Benešov

Školní rok 1973/1974

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Zdeněk Šmahel

Milan Bárta, Blansko, Přemysl Buchar, Boskovice, Karel Burian, Moravská Třebová, Jaromír Černý, Rájec Jestřebí, Martin Darmovzal, Blansko, Arnošt Gottinger, Blansko, Milan Havránek, Borotín, Miroslav Chábek, Letovice, Pavel Chlup, Spešov, Zdeněk Chromý, Nemojany, Věra Jančíková, Blansko, Josef Jaroušek, Horní Lhota, Svatoslava Jurná, Blansko, Jan Kala, Blansko, Jiří Kašpárek, Obůrka, Petr Klíma, Brno, Ferdinand Kolář, Drnovice, Jiří Krejčí, Blansko, Jiří Kuchtíček, Brno, Jiří Langhammer, Moravská Chrastavá, Ladislav Minx, Okrouhlá, Milan Oblouk, Svitavy, Milan Pořízka, Žďárná, Růžena Prokopová, Blansko, Pavel Rek, Blansko, Vlastimil Staněk, Sebranice, František Stloukal, Doubravice, Vlastimil Šaršon, Boskovice, Rudolf Šenkýř, Blansko, Vladimír Šíbl, Blansko, Ladislav Tesař, Cetkovice, Milan Tesař, Újezd u Rosic, Bohumil Trněný, Tvarožná, Ladislav Zemach, Boskovice

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.Bv

Třídní učitel: Ing. Věra Procházková

Vladimír Bartoš, Brněnec, Jiří Dvořáček, Češkovice, Otakar Dvořáček, Blansko, Ivo Hanák, Rozstání, Milan Hauk, Letovice, Miroslav Hejnek, Blansko, Jiří Hlaváček, Krasová, Zdeňka Hofmanová, Adamov, Vratislav Horák, Vyškov, Josef Janík, Boskovice, František Kakáč-Olma, Brno, Jiří Klimeš, Blansko, Jiří Koukola, Brno, Mojmír Langer, Dolní Lhota, Antonín Malcher, Račice, Jan Markus, Ivančice, Vladimír Novotný, Blansko, Ludmila Ondroušková, Dolní Lhota, Božena Ošlejšková, Blankso, Petr Partyš, Borotín, Josef Petlach, Holštejn, Jiří Pohlodek, Vyškov, Zdeněk Pytela, Olešná, Stanislava Rumlerová, Olomučany, Ivo Smola, Blansko, Pavel Svoboda, Blansko, Antonín Sýkora, Vyškov, Oldřich Šesták, Vyškov, Josef Ševčík, Adamov, Otto Šmarda, Bedřichov, Jaroslav Šperka, Vyškov, Jiří Zachoval, Hrádkov, Ivan Markvart, Brno

Večerní studium

Obor: Strojírenství

Třída: S4-ČKD

Třídní učitel: Jaroslava Černá

Pavel Čupr, Blansko, Jan Dvořáček, Horní Lhota, Josef Flek, Klepačov, Milan Hloušek, Blansko, Pavel Hudec, Blansko, František Chytka, Březina, Pavel Kupka, Blansko, Josef Metuška, Blansko, Josef Mrázek, Blansko, Ladislav Novotný, Blansko, Jiřina Roudná, BLansko, Jan Vitvar, Blansko

Školní rok 1974/1975

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Jaroslav Hnilica

Pavla Baráčová, Blansko, Ladislav Bohatec, Míchov, Radomír Brabec, Brno, Lubomír Buchta, Adamov, Ludvík Cvrkal, Blansko, Pavel Husák, Rájec Jestřebí, Miroslav Jeneš, Olomučeny, Vladimír Klein, Jedovnice, Dana Krejčí, Bořitov, Zdeněk Kuběna, Krasová, Leoš Kubíček, Kuřim, Miloslav Kuchař, Blansko, Leopold Kupka, Doubravice, Jiří Langer, Blansko, Václav Luner, Habrůvka, Miroslav Mrázek, Rudice, Stanislav Mrázek, Ostrov u Macochy, Ladislav Nejezchleb, Lažánky, Lubomír Nejezchleb, Blansko, Vlastimil Opálek, Morkovice, Ivuše Pořízková, Adamov, Jan Rubíček, Morkovice, Jiří Rýdel, Vyškov, Václav Sedlák, Němčice, Karel Skácel, Habrůvka, Josef Staněk, Ludíkov, Lenka Svěráková, Blansko, Ivo Sýkora, Brno, Miloslav Šlezinger, Adamov, Alois Tejkal, Lysice, Libor Urbánek, Rudice, Miroslava Vašková, Rájec-Jestřebí, Ladislav Tesař, Moravská Třebová

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. Rudolf Kolář

Jaroslav Bažant, Přísnotice, Pavel Burián, Rozstání, Jiří Cikánek, Světlá, Vítězslav Crhák, Vyškov, Lenka Doleželová, Blansko, Zdeněk Dosedla, Blansko, Ladislav Grim, Rájec-Jestřebí, Dalibor Hladík, Ivančice, Zdeněk Hlávka, Lipovec, Antonín Horák, Okrouhlá, Hana Hostinská, Blansko, Jaroslav Hošek, Brťov, Radim Hrníček, Vyškov, Vladimír Indra, Boskovice, Vladimír Jurůj, Račice, Miloslav Kala, Blansko, Radomír Kincl, Blansko, Zdeněk Kolmačka, Lipovec, Eva Koudelková, Benešov, Hana Nejezchlebová, Rudice, František Pavlů, Sulíkov, Jaromír Petřík, Boskovice, František Pitner, Boskovice, Lubomír Přibyl, Sudice, Zdenka Rotterová, Ostrov u Macochy, Jan Svoboda, Ostrov u Macochy, Petr Šumbera, Boskovice, Svatomír Tihon, Černá Hora, Oldřich Tomášek, Hoštice-Heroltice, Vladimír Vašek, Brno, Dušan Veselý, Letovice, Petr Vinter, Marianín, Lubomír Zouhar, Vyškov

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: S5-AS

Třídní učitel: Eva Skoupá

Vincenc Blažek, Těchov, Jan Entr, Brno, Josef Gottvald, Krasová, Karel Hábrle, Adamov, Josef Hrazdíra, Šebrov, Marie Kalová, Doubravice, Antonín Kejík, Adamov, Norbert Kišner, Adamov, Rudolf Kovařík, Jedovnice, František Luffer, Vranová, Vladimí Maršálek, Blansko, Milan Martinek, Horní Lhota, František Mikulášek, Žďár, Pavel Moser, Bílovice, Václav Nechvíle, Brno, Miroslav Sladký, Adamov, Karel Slavíček, Jestřebí, Antonín Stloukal, Blansko, Josef Ševčík, Babice nad Svitavou, Vladimír Večeřa, Blansko

Denní studium

Obor: Měřící a automatizační technika

Třída: E3-ME

Třídní učitel: Ing. Jan Kovář

Jan Fiala, Blansko, Arnošt Flok, Meziříčko, Bohumil Grim, Jedovnice, Miroslav Hrstka, Rozstání, Dagmar Kunertová, Horní lhota, Jiří Langr, Sloup, Petr Mrázek, Lipovec, Alois Musil, Blansko, Oldřich Němec, Blansko, Jiří Opletal, Křtiny, Jaromír Pořízek, Babice, Alois Res, Odrůvky, Ludmila Sedláková, Rudice, Vojtěch Souček, Blansko, Josef Svoboda, Sloup, Lubomír Šustr, Horní Lhota, Josef Vašíček, Ostrov u Macochy

Školní rok 1975/1976

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Josef Hejtmánek

Stanislav Blažek,Černá Hora, Vladimír Boček, Machov, Jiří Bureš, Moravská Třebová, Jiří Čača, Luleč, Zdeněk Dedek, Vyškov, Vladimír Fiala, Boskovice, Oldřich Jachan, Kněžěvisko, Ladislav Jaroš, Letovice, Zdeňka Kubátová, Jedovnice, Ivo Kučera, Rájec-Jestřebí, Dana Nečasová, Blansko, Jiří Němec, Rájec-Jestřebí, Hana Pačinková, Boskovice, František Pernica, Kulířov, Milan Pernický, Vyškov, Lubomír Petrželka, Boskovice, Milan Pořízek, Lipovec, Jaroslav Přibyl, Rudice, Miroslav Roudenský, Sloup, Vladivoj Řezník, Žďár, Jaroslav Sedlá, Vanovice, Pavel Straka, Hořice, Leopold Širůčel, Velké Opatovice, Josef Toufar, Olomučany, Miroslav Vančura, Vyškov, Pavel Vaněk, Holeší,n, Miloslava Vítková, Blansko, Jaroslav Vondra, Blansko, Vladimír Zbořil, Vyškov, Josef Zelinka, Ostrov u Macochy, Leonard Zelinka, Olomučany, František Zouhar, Jedovnice, Karel Zouhar, Ostrov u Macochy, Karel Zouhar, Vysočany

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.B

Třídní učitel: Lubomír Kupka

Jiří Alán, Vyškov, Zdeněk Čapka, Vratíkov, Josef Dobeš, Rájec-Jestřebí, Milan Exner, Brno, Eva Hudcová, Jedovnice, Jaromír Illek, Blansko, Jaromír Jakubec, Blansko, Jaromír Jíra, Letovice, Karel Kalina, Blansko, Jiří Klein, Rájec-Jestřebí, Petr Kopecký, Ráječko, Emilie Kučerová, Blansko, Hana Kučerová, Rájec Jestřebí, Milan Lázna, Adamov, Stanislav Lipka, Šebrov, Lubomír Malach, Kuničky, Hana Maňoušková, Blansko, Josef Musil, Blansko, Jan Navrátil, Vítkovice, Karel Novák, Svitávka, Milan Novák, Moravská Chrastavá, Vladimír Novotný, Blansko, Zdeněk Novotný, Blansko, Miroslav Ošlejšek, Suchý, Jaroslav Pernica, Křtiny, Miloslav Peška, Jasinov, Oldřich Pokluda, Vyškov, Vladimír Skoták, Lažánky, Věra Svobodová, Adamov, Jiří Šenkýř, Adamov, Karel Šír, Letovice, Tomáš Špíšek, Blansko, Karel Večeřa, Vyškov, Jaroslav Vítek, Lhota u Lysic

Večerní studium

Obor: Měřící a automatizační technika

Třída: E3-ME

Třídní učitel: Ing. Josef Mikulášek

Jiří Bačkovský, Blansko, Miroslav Bednář, Svitávka, Vlastimil Caska, Blansko, Aleš Hampl, Kuřim, Jaroslav Hédl, Senetářov, Miloš Horný, Blansko, Karel Kaláb, Blansko, Ladislav Kuběna, Blansko, Jiří Manoušek, Blansko, Vlastimil Matal, Žernovník, Josef Merta, Blansko, Břetislav Momyla, Brno, František Prokop, Blansko, Karel Ševčík, Blansko, Miroslav Šváb, Rájec, Jan Strejček, Brno, Josef Trněný, Studnice, Josef Voráč, Rozstání

Večerní studiumv

Obor: Měřící a automatizační technika

Třída: E5-ME

Třídní učitel: Ing. Josef Mikulášek

Jan Dvořáček, Blansko, Pavel Musil, Rájec-Jestřebí, Alexandr Němec, Blansko, Ladislav Němec, Blansko, Jiří Petlach, Blansko, Jiřina Skotáková, Rudice, Vlastimil Straka, Blansko, Alois Šenk, Klepačov, Pavel Vais, Blansko, Alois Zouhar, Ostrov u Macochy

Večerní studium

Obor: Strojírenství

Třída: S5-MI

Třídní učitel: Ing. Jaroslav Hnilica

Ladislav Aberle, Horní Štěpánov, Lubomír Andrlík, Benešov, Jiří Bartoš, Jaroměřice, Milan Dokoupil, Valchov, Ludvík Horák, Okrouhlá, Miloslav Chlup, Míchov, Jaroslav Klimeš, Cetkovice, Jiří Kopecký, Boskovice, Vlastimil Krejčíř, Protivanov, František Liška, Cetkovice, Rostislav Prokop, Lhota u Lysic, Pavel Štébl, Boskovice, Alois Zemánek, Boskovice

Školní rok 1976/1977

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Zdeněk Šmahel

Jiší Baisa, Blansko, Vít Barák, Studnice, Lubomír Benda, Adamov, Libor Brožek, Letovice, Zdeněk Brožek, Letovice, Věra Burdová, Klepačov, Jan Dobiáš, Býkovice, Vítězslav Horák, Bučovice, Jana Horáková, Blansko, Milan Hudec, Ochoz u Brna, Zdeněk Kakáč, Jedovncie, Václav Klíma, Klepačov, Jiří Kolář, Ráječko, Bohuslav Krejčí, Blansko, Vladimír Kryl, Blansko, Miroslav Martinek, Blansko, Jitka Nečasová, Černá Hora, Milan Novák, Adamov, Milan Novohradský, Suchdol, Luděk Novotný, Letovice, Petr Ondruch, Boskovice, Vojtěch Parolek, Letovice, Božena Plchová, Černá Hora, Arnošt Pokorný, Blansko, Milan Skoupý, Zábludov, Bohuslav Sotulář, Vyškov, Bohumil Šamalík, Blansko, Milan Šamšula, Drnovice, Bohumil Šebela, Kotvrdovice, Ivo Štěpař, Brno, Lubomír Truhlář, Březová, František Vladík, Blansko, Jarmila Pernicová, Blansko, Jiří Vojtek, Vyškov

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.B

Třídní učitel: RNDr. Jiří Kovařík

Miroslav Červený, Blansko, František Fiala, Knínice, Libor Fojt, Svitávka, Pavel Holoubek, Bukovinka, Rostislav Holzer, Vyškov, Milan Jedlička, Rájec-Jestřebí, Marie Kocmanová, Jedovnce, Vladimír Konopáč, Nýrov, Jaroslav Kožoušek, Boskovice, Vladimír Krahulec, Rájec-Jestřebí, Radoslav Kraváček, Ruprechtov, Miroslav Legner, Boskovice, Josef Lošťák, Rozstání, Jiřina Matušková, Jedovnice, Alois Mikulica, Brněnec, Radoslav Mlýnek, Blansko, Vladimíra Mrázková, Jedovnice, Ladislav Odehnal, Synalov, Julius Plachý, Vyškov, Jan Pořízek, Vavřinec, Jiří Pořízka, Žďárná, Evžen Sedlák, Kuničky, Zdeněk Skulínek, Letovice, Eva Sobotková, Blansko, Josef Šandera, Milonice, Jiří Šebela, Horní Lhota, Vojtěch Ševčík, Blansko, Zdeněk Ševčík, Okrouhlá, Zdeněk Škrhla, Blansko, Rudolf Šoupal, Račice, Dobroslav Španěl, Drnovice, Jiří Šváb, Blansko, Josef Veselý, Rájec-Jestřebí, Zdeněk Vykydal, Velké Opatovice, Jiří Zajíc, Koclířov, Miloslava Zapletalová, Lhotky, Jiří Vojtek, Vyškov

Večerní studium

Obor: Strojírenství

Třída: S5-ČKD

Třídní učitel: Ing. Igor Klapuš

Zdeněk Burian, Lysice, Hana Bursová, Horní Lhota, Zdeněk Farlík, Rudice, Zdeněk Gragor, Vilémovice, Augustin Horáček, Spešov, Antonín Jančík, Adamov, Jan Kakáč, Vavřinec, František Kobylka, Blansko, Zdeněk Kříž, Blansko, Václav Kunčák, Blansko, Zdeňka Mlýnková, Horní Lhota, Václav Nečas, Petrovice, Milan Petlach, Blansko, Františka Popelková, Blansko, Josef Procházka, Boskovice, Květoslava Roudná, Blansko, Petr Ryzí, Šebrov, Josef Sedlák, Ostrov u Macochy, Antonín Skoupý, Blansko, Milan Slouka, Těchov, Josef Šenkýř, Blansko, Richard Švec, Boskovice, Mojmír Teplý, Ochoz, Vladimír Vejplacha, Malá Lhota, František Vintr, Blansko, Anna Vykydalová, Újezd u Boskovic

Večerní studium

Obor: Měřící a automatizační technika

Třída: 3.F-ME

Třídní učitel: Ing. Ivo Langer

Marie Grimová, Kulířov, Karel Knos, Brno, Jiří Kuchař, Ostrov u Macochy, Josef Loub, Rohozec, Milan Mihula, Býkovice, Josef Nečas, Brno, Pavel Nejezchleb, Ostrov u Macochy, Jarmila Opatřilová, Doubravice, Marta Schmidtová, Blansko, Ludmila Mazourková, Nýrov, Jan Vondra, Lažánky, Stanislav Vykydal, Blansko

Školní rok 1977/1978

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Jaroslav Hnilica

Libuše Bednářová, Drnovice, Miroslav Buš, Blansko, Robert Čuma, Olomučany, Vladimír David, Adamov, Irena Dokonalová, Drnovice, Jan Ďugoš, Veselice, Jan Gottvald, Ruprechtov, Jiří Gottvald, Nemojany, Alena Holcnerová, Blansko, Miroslav Jordán, Boskovice, Richard Kocman, Komořany, Aleš Košťál, Adamov, Miloš Kozárek, Blansko, Miloslav Kuběna, Sloup, Eduard Kyzlink, Olomučany, Hana Musilová, Jedovnice, Jaroslav Nechvíla, Vyškov, Vladimír Ondráček, Adamov, Jiří Pernica, Lažánky, Miloš Pitor, Adamov, Vilém Sedlák, Jedovnice, Vítězslav Sedlák, Vilémovice, Zdeněk Schon, Blansko, Lenka Straková, Adamov, Milan Svoboda, Dolní Lhota, Alena Vaňková, Blansko, Pavel Vybíhal, Šošůvka, Jiří Vychodil, Blansko, Hana Vykonalová, Blansko, Ivo Zeman, Topolany, Zdeněk Zemánek, Jedovnice, František Zouhar, Šošůvka, Ivo Zouhar, Blansko, Jitka Zouharová, Vysočany

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.B

Třídní učitel: Jiří Kunc

Milan Burian, Bučovice, Lubor Dobeš, Boskovice, Soňa Dobešová, Vyškov, Robert Doležel, Blansko, Stanislav Doskočil, Letovice, Bedřich Folkman, Svitavy, Petr Hořava, Baldovec, Zdeněk Jalový, Blansko, Růžena Jelínková, Senetářov, Vladimír Kaderka, Velká Rudka, Jitka Kalábová, Holštejn, Václav Kejík, Letovice, Jiřina Kotlánová, Olomučany, Libor Koudelka, Blansko, Ladislav Kratochvíl, Rozstání, Vladimír Kučera, Velké Opatovice, Ivo Langer, Boskovice, Milan Mangera, Bučovice, Luděk Maňoušek, Holešín, Rudolf Matuška, Blansko, Ludvík Mauer, Blansko, Petr Meluzín, Boskovice, Alois Olšan, Rozstání, Josef Sedlák, Lipovec, Zdeňka Sedláková, Olomučany, Bohumil Smejkal, Dačice, Alois Šebela, Senetářov, František Šeránek, Velké Opatovice, Miloslav Španěl, Drnovice, Miroslav Truhlář, Drnovice, Irina Valehrach, Blansko, Květoslava Vančurová, Jedovnice

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.C

Třídní učitel: Ing. Jaromír Křivánek

Milan Formánek, Blansko, Oldřich Hrazdíra, Blansko, Josef Kazda, Lysice, Jaromír Kučera, Holešín, Zdeněk Kupsa, Boskovice, Rudolf Lakota, Krasová, Josef Machač, Lažánky, Josef Machač, Blansko, Josef Matuška, Blansko, Libuše Profantová, Rájec Jestřebí, Josef Přibyl, Blansko, Jiří Přikryl, Kulířov, Zdeněk Ptáček, Blansko, Karel Sitar, Blansko, Zdena Šenková, Blansko, Stanislav Skalický, Blansko, Rudolf Vašíček, Blansko, Antonín Zemánek, Kořenec, Ferdinand Zouhar, Ostrov u Macochy

Školní rok 1978/1979

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Karel Nejezchleb

Věra Blahová, Letovice, Radomír Boudník, Blansko, Alena Brunnerová, Letovice, Eva Doleželová, Kotvrdovice, Vladimír Dražil, Letovice, Alena Greplová, Cetkovice, František Grošek, Rychtářov, Věra Havířová, Adamov, František Hruška, Kořenec, Milan Husek, Vyškov, Jaroslav Jeřábek, Blansko, Jaromír Jelínek, Vyškov, Miroslav Jurečka, Vyškov, Petr Koutný, Olomučany, Rostislav Kozelek, Velké Opatovice, Milan Kuchař, Ostrov u Macochy, František Musil, Ruprechtov, Jitka Musilová, Suchdol, Karel Nesrsta, Blansko, Jana Procházková, Knínice, Zdeněk Přikryl, Václav Richter, Velké Opatovice, Oldřich Rovner, Městečko Trnávka, Leoš Rybář, Blansko, Drahomír Schuster, Olešnice, Jiří Staníček, Vísky, Vlastimil Šmarda, Žerůtky, Pavel Šplíchal, Oldříš, Ivan Štuchal, Letovice, Milan Tlamka, Okrouhlá, Rudolf Vališ, Doubravice, František Voráč, Krásensko, Oldřiška Vybíhalová, Blansko, Pavel Žilka, Hradec Králové

Denní studium

Obor: Přístrojová a automatizační technika

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. Josef Hejtmánek

Vojtěch Beneš, Křetín, Vladimír Bičan, Dolní Dunajovice, Vladimír Blaha, Blansko, Jiří Blahoňovský, Blansko, Libor Čihák, Brno, František Dvořák, Louka u Olešnice, Karla Fidlerová, Letovice, Miroslav Horák, Okrouhlá, Jiří Hudec, Jedovnice, Věra Hudcová, Ostrov u Macochy, Miloš Jakubec, Blansko, Milan Kadlc, Křtiny, Marie Kavanová, Boskovice, Miroslav Kotlán, Olomučany, Jana Kučerová, Lipovec, Vladimír Michálek, Újezd u Boskovic, Hana Molková, Blansko, Zdeněk Moučka, Podolí, Miroslav Moudrý, Brodek, Jiří Mynařík, Vysočany, Zdeňka Navrátilová, Bukovinka, Hana Nechutová, Boskovice, Karel Novotný, Víceměřice, Pavel Ošmera, Újezd u Boskovic, Eliška Pořízková, Brno, Jaroslav Peřík, Adamov, František Pivoda, Blansko, Vít Prýgl, Hodonín, Naděžda Skoupá, Blansko, Pavel Šafář, Boskovice, Vladimír Šafář, Hluboké, Pavel Tureček, Boskovice, Radmila Vránová, Rájec-Jestřebí, Zdeněk Všianský, Adamov, Drahomír Zouhar, Blansko

Večerní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 5.A

Třídní učitel: Oldřich Valenta

Bohuslav Dokoupil, Blansko, Viktor Flek, Blansko, Jindřich Hledík, Blansko, Milan Kunc, Lažánky, Pavel Máca, Brtov-Jeneč, Alois Maňoušek, Blansko, Jan Matuška, Blansko, Miloslav Nečas, Blansko, Karel Nevřiva, Blansko, Miloslav Novotný, Veselice, Jiří Odehnal, Černá Hora, Bohuslav Ratislav, Blansko, Dušan Straka, Blansko, Josef Svěrák, Suchdol, Vladimíra Šmachová, Blansko, Dagmar Tomášková, Blansko, Zdeněk Vykonal, Blansko, Jiří Vymazal, Kotvrdovice, Františka Hrušková, Veselice

Večerní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 5.B

Třídní učitel: Jaroslava Černá

Jitka Bašná, Vratíkov, Petr Bláha, Boskovice, František Chloupek, Sebranice, Bohuslav Kalas, Bohuňov, Adolf Kejík, Blansko, Antonín Klimeš, Letovice, Jaroslav Kolínek, Žďárná, Otmar Kolouch, Rudka, Jaromír Muller, Jevíčko, Božetěch Oujezdský, Valchov, Aleš Petrů, Knínice, Přemasl Piták, Kunštát, Miroslav Prokop, Lhota u Lysic, Evžen Randula, Šebetov, Pavel Řehula, Boskovice, Jiří Sedlák, Valchov, Vojtěch Tesař, Lhota Rapotina, Ladislav Toul, Letovice, Alois Žáček, Žďárná

Večerní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 5.C-AS

Třídní učitel: Ing. Jaromír Křivánek

Josef Brázdil, Adamov, Milan Formánek, Rudice, Petr Klíma, Brno, Stanislav Konečný, Adamov, Antonín Kuběna, Kulířov, Petr Kuja, Adamov, Petr Můčka, Adamov, Miloslav Rybář, Jedovnice, Jiří Svoboda, Svitávka, Hana Šebelová, Adamov, Josef Ševčík, Blansko, Anna Ševčíková, Rudice, Edita Vavříčková, Adamov, Pavel Všianský, Černá Hora, Jan Vyskočil, Blansko

Večerní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 2.PS - ME

Třídní učitel: Jiří Kunc

Jiří Buchta, Ráječko, Zdeněk Kašpar, Kunštát, Miroslav Knnies, Blansko, Ladislav Loukota, Blansko, Jiří Manoušek, Blansko, Alois Musil, Blansko, Josef Nezval, Lažánky, Karel Pelíšek, Blansko, Petr Pokorný, Blansko, Jaroslav Šebela, Krasová, Lubomír Šebela, Blansko, Miloš Šenkýř, Jedovnice, Rudolf Štrajt, Kotvrdovice, Václav Švec

Školní rok 1979/1980

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Josef Pokorný

Milada Bendová, Adamov, Petr Bělehrádek, Rozseč, Milan Bítek, Svitávka, Lubomír Bohatec, Boskovice, Jaroslav Čmel, Úsobrno, Miroslav Dufka, Uhřice, Ivoš Hájek, Doubravice, Pavel Hédl, Senetářov, Antonín Horák, Boskovice, Jaroslav Jelínek, Lipovec, Stanislava, Kašpárková, Těchov, Martin Kopecký, Velké Opatovice, Zdeněk Kouřil, Brťov-Jeneč, Alena Koutná, Olomučany, Pavel Kovář, Boskovice, Drahoslav Krejčí, Drnovice, Milan Kuběna, Šošůvka, Ladislav Musil, Ruprechtov, Jiří Novotný, Blansko, František Orálek, Vyškov, Lenka Padrtová, Adamov, Jaroslav Parolek, Úsobrno, Irena Petlachová, Holštejn, Božena Přichrystalová, Vísky, Antonín Růžička, Ráječko, Leopold Sedláček, Velké Opatovice, Josef Sedlák, Boskovice, Jaroslav Sehnal, Rudice, Aleš Skoupý, Kateřina, Vlasta Součková, Rájec Jestřebí, Ladislav Šponer, Jevíčko, Jindřich Veselý, Rájec-Jestřebí, Ladislav Zeman, Brťov-Jeneč, Alena Žouželová, Letovice

Denní studium

Obor: Přístrojová a automatizační technika

Třída: 4.B

Třídní učitel: Lubomír Kupka

Jiřina Buchtová, Sloup, Jarmila Bušinová, Boskovice, Drahoslav Gryc, Šošůvka, Rostislav Hanzlík, Blansko, Ladislav Hejč, Brno, Jaroslav Hrubí, Prostějov, Zdenka Hynštová, Vysočany, Alena Poběradská, Obora, Miroslav Kalivoda, Blansko, Milan Keprt, Jedovnice, Jan Lick, Boskovice, Radek Meluzín, Boskovice, Zdeněk Míček, Nezamyslice, Petr Morjak, Uherské Hradiště, Ivan Mrázek, Blansko, Hana Nedamová, Vysočany, Jan Němec, Blansko, Vít Opletal, Křtiny, Jiří Pavelka, Vítovice, Karel Pavelka, Vítovice, Petr Pavlů, Sudíkov, Hana Plchová, Černá Hora, Josef Pokorný, Blansko, Vítězslav Prudek, Lysice, Vladimír Přichystal, Blansko, Milan Přikryl, Blansko, Blanka Rosendorfová, Blansko, Luboš Sedlák, Lažánky, Jiří Sládek, Blansko, Jan Ševčík, Kotvrdovice, Pavel Ševčík, Blansko, Jiří Šubrt, Jedovnice, Stanislav Trněný, Hodonín, Josef Uherka, Blansko, Ivan Zemánek, Jedovnice, Tomáš Zouhar, Lipovec

Večerní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 5.A

Třídní učitel: Ing. Jaromír Křivánek

Vlastimil Baďura, Adamov, Karel Janík, Adamov, Karel Jeřábek, Blansko, Miroslav Konrád, Adamov, Zdeněk Kyzlink, Adamov, Marie Málková, Bořitov, Stanislav Matal, Blansko, Jaroslav Ondroušek, Adamov, Lubomír Sedlák, Blansko, Pavel Svoboda, Adamov, Ludmila Šmerdová, Bořitov, Josef Vyskočil, Rájec-Jestřebí

Večerní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 5.B

Třídní učitel: Aleš Ondroušek

František Holas, Kunice, Jan Klimeš, Blansko, Josef Kouřil, Blansko, Jan Kudýnek, Blansko, Eva Meluzínová, Vavřinec, Marie Ondroušková, Těchov, Josef Pavlék, Jedovnice, Marie Pernicová, Šošůvka, Rostislav Ryzí, Skalice, Jaroslav Semrád, Lažánky, Věra Valášková, Lažánky, Ladislav Vaněk, Blansko, Rudolf Vladík, Těchov, Václav Zouhar, Šošůvka

Školní rok 1980/1981

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: RNDr. Jiří Kovařík

Josef Balcar, Hraničky, Antonín Blažek, Horní Lhota, Renata Boudná, Brno, Jiří Brunclík, Vyškov, Jaroslav Buš, Louka, Jiřina Dokoupilová, Rájec Jestřebí, Jiří Dudek, Rájec Jestřebí, Zdeněk Gimun, Adamov, Helena Gottvaldová, Krásensko, Marie Hédlová, Šošůvka, Břetislav Hledík, Lážany, Jiří Hollmann, Blansko, Josef Chytka, Ivančice, Osvald Jevický, Rájec Jestřebí, Vladimír Ježek, Lažánky, Jiří Kachlík, Svitávka, Pavel Kis, Olešnice, Stanislav Kovář, Blansko, Miroslava Králová, Adamov, Josef Maincl, Vrbice, Karel Mrázek, Jabloňany, Vladimír Ostrý, Olešnice, Pavel Pařil, Chrastová Lhota, Ladislava Staňková, Rájec-Jestřebí, Aleš Strejček, Dolní Lhota, Marie Ševčíková, Knínice, Redek Švancara, Boskovice, Josef Taranza, Řícmanice, Lenka Václavková, Adamov, Karel Věstínský, Olešnice, Marie Vykydalová, Šošůvka

Denní studium

Obor: Přístrojová a automatizační technika

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. Igor Klapuš

Věra Boháčková, Sudice, Eduard Čech, Moravský Krumlov, Milan Daněk, Skalice, Jiří Dyčka, Blansko, Hana Hlaváčová, Vysočany, Lumír Jež, Letovice, Libor Klement, Vyškov, Vladimír Kocman, Blansko, Zdeňka Kocmanová, Brno, Václav Kolář, Knínice, Libor Kouřil, Blansko, Milan Kříž, Adamov, Dana Kuběnová, Ostrov u Macochy, Blanka, Jedovnice, Petr Lacina, Vyškov, Ivo Machač, Horní Bojanovice, Zdeněk Moučka, Velké Opatovice, Anna Nejezchlebová, Vilémovice, Zdeněk Pokluda, Bučovice, Luboš Polák, Kunštát, Jiří Poulíček, Velké Opatovice, Zuzana Rejdová, Adamov, František Řihák, Boskovice, Jana Skoupá, Krasová, Jiří Slavík, Boskovice, Karel Smékal, Borotín, Jaroslav Souš, Blansko, Miroslav Staněk, Ráječko, Hana Šamonilová, Lažánky, Petr Ševčík, Jedovnice, Eliška Šimková, Jedovnice, Ivan Tomič, Jedovnice

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.C

Třídní učitel: Ing. František Klíma

Libor Bouma, Adamov, Ota Dedek,Vyškov, Jiří Dressler, Křtiny, Milan Dudík, Blansko, Rudolf Dvořák, Adamov, Dana Hrazdírová, Jedovnice, Hana Hudcová, Blansko, Břetislav Hutárek, Moravská Třebová, Milan Charvát, Blansko, Antonín Jelínek, Blansko, Jiří Kacetl, Letovice, Zdeňka Lingerová, Adamov, Marta Mazlová, Ráječko, Vladimír Meidl, Brno, Petr Patočka, Bílovice, Dušan Peterka, Adamov, Roman Přikryl, Ostrov u Macochy, Petr Skoupý, Blansko, Ludmila Starychová, Blansko, Helena Ševčíková, Vysočany, Vladislav Šoupal, Vyškov

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.D

Třídní učitel: Jiří Kunc

Ladislav Amboz, Studnice, Pavel Bělík, Mladějov na Moravě, Pavel Brettsehneider, Moravská Třebová, Josef Dvořáček, Nýrov, Ladislav Formánek, Senetářov, Ladislav Habán, Vidonín, Josef Hájek, Polička, Jiří Havlík, Žďár nad Sázavou, Radomil Hlošek, Čelechovice na Hané, Libor Jahl, Letovice, Josef Kolodin, Moravský Krumlov, Stanislav Kraml, Mutěnice, Petr Křenek, Rájec-Jestřebí, Miloš Kučera, Žďár nad Sázavou, Jiří Liška, Velká Roudka, Romana Měšťanová, Černá Hora, Miloš Minařík, Velké Mezeříčí, Stanislav Musil, Kotvrdovice, Jiří Necid, Velké Meziříčí, Jiří Palko, Vyškov, Miloš Pařízek, Synalov, Josef Pavlíček, Ochoz u Tišnova, Pavel Pavlík, Žďár nad Sázavou, Jaroslav Peška, Dolní Loučky, Milan Pokorný, Dolní Lhota, František Šebela, Krasová, Jan Štefka, Sulíkov, Zdeněk Vintr, Petrovice, Petr Vitouch, Obora, Jiří Vodstrčíl, Moravská Třebová, Karel Zoubek, Vanovice, Vladimír Žilka, Moravská Třabová, Vlasta Součková, Boskovice

Večerní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 5.A-AS

Třídní učitel: Ing. Ivo Langer

Bohumil Dymáček, Jeseník, Ivana Feiková, Blansko, Vladimír Hruška, Rájec-Jestříbí, Karel Chlup, Rájec-Jestřebí, František Kocman, Blansko, Josef Kuloviak, Rudice, Josef Lachman, Adamov, Oldřich Lakota, Rudice, Antoním Mazal, Ježkovice, Kamil Pernica, Křtiny, Jiří Ruml, Blansko, Jaroslav Skoták, Blansko, Radoslav Švábenský, Blansko, Helena Trojáčková, Jedovnice, Jan Vágner, Adamov

Večerní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 5.B

Třídní učitel: Ing. Jaroslav Hnilica

Vladimír Axman, Boskovice, Jan Janík, Suchý, Alois Kolář, Benešov, Josef Konečný, Stěchov, Hubert Marek, Žďárná, Karel Pluháček, Chrastavá Lhota, Jiří Suchý, Boskovice, Jaroslav Šimon, Boskovice, Pavel Švancara, Kořenec, Jiří Tlamka, Boskovice, Pavel Vaněrek, Hybešova

Večerní studium

Obor: Měřící a automatizační technika

Třída: 5.C

Třídní učitel: Ing. Josef Mikulášek

Zdeněk Dušil, Alena Fritzová, Blansko, Svitávka, Jiří Kotek, Blansko, Marcela Mokrá, Bořitov, Hana Novotná, Blansko, Antonín Pokorný, Blansko, Emerich Slabý, Blansko, Matra Šebelová, Rájec-Jestřebí, Miloslav Šíbl, Lažánky, Eva Škaroupková, Bořitov, Pavel Škrabal, Lysice, Inrich Tábora, Blansko, Danuše Zelinková, Ostrov u Macochy, Jana Zemanová, Skuteč

Školní rok 1981/1982

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Jaroslav Hnilica

Karel Baláš, Bořitov, Václav Beránek, Olomučany, Eva Bezděková, Těchov, Pavel Čača, Luleč, Ladislav Daněk, Lysice, Luboš Daniel, Adamov, Miroslav Doskočil, Dušan Doupovec, Boskovice, Antonín Fajfr, Jedovnice, Radomír Fiala, Jedovnice, Jiří Hajzler, Kozlany, Dalibor Hebelka, Ostrov u Macochy, Vladimír Herůfek, Vrbice, Jiří Hloušek, Březina, Jiří Horáček, Kotvrdovice, Zdeněk Hudec, Studnice, Petr Jakubec, Dolní Lhota, Václav Janoušek, Svitávka, Zdeňka Kaderková, Blansko, Miroslav Kobylka, Roubanína, Jiří Kovařík, Jedovnice, Josef Kuběna, Rájec-Jestřebí, Miluše Mikulášková, Petrovice, Aleš Nečas, Jabloňany, Eva Nečasová, Adamov, Milan Novák, Svitávka, Ivo Ondroušek, Ludíkov, Květoslav Pekárek, Ostrov u Macochy, Roman Pernica, Jedovnice, Josef Peša, Louka, Radomír Pírek, Malinky, Václav Richter, Letovice, Věra Slavíková, Adamov, Aleš Strachoň, Holtštejn, Jaroslav Šíbl, Jedovnice

Denní studium

Obor: Přístrojová a automatizační technika

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. Josef Gonda

Vlasta Cimbálníková, Jedovnice, Pavel Dobíšek, Luleč, Jiří Dvořák, Jedovnice, Jan Grec, Nemojany, Marcela Hejčová, Skalice, Jiří Hradil, Blansko, Drahomír Hrubý, Blansko, Martin Hruška, Adamov, Ivo Chalupa, Blansko, Miloslav Kala, Blansko, Alois Keprt, Adamov, Karel Keprt, Blansko, Miroslav Kokinda, Blansko, Libor Kovařík, Jedovnice, Emil Kříž, Blansko, Mojmír Kuchař, Adamov, Petr Meduna, Svitávka, Josef Nárožný, Velké Opatovice, Miroslav Novák, Ludíkov, Miloslav Pernica, Šošůvka, Jan Peťovský, Blansko, Jana Pytelová, Jedovnice, Jiří Sekanina, Vyškov, Dagmar Skotáková, Rudice, Petr Slavíček, Adamov, Marie Slouková, Vysočany, Ivo Smejkal, Hraničky, Lenka Snášelová, Blansko, Milan Šesták, Blansko, Josef Šplíchal, Blansko, Pavel Tomeš, Hraničky, Leoš Waldhans, Lomnice u Tišnova

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.C

Třídní učitel: Ing. Zdeněk Šmahel

František Adler, Moravské Prusy, Jaroslav Cigánek, Vážany, Jiří Dumek, Brno, Hana Dvořáčková, Studnice, Miloš Dyčka, Šošůvka, Miloslav Konečný, Voděrady, Rastislav Kříž, Blansko, Vlastimil Laštůvka, Benešov, Lenka Lipková, Blansko, Karel Mikulášek, Sloup, Ivana Nováková, Šebrov, Libor Sedlák, Unín, Miloš Sedlák, Blansko, Pavel Sehnal, Újezd u Boskovic, Ivo Skoupý, Zábludov, Jana Slepánková, Blansko, Lubomír Smrček, Rájec, Milan Strachoň, Blansko, Adolf Svoboda, Brněnec, Eva Šamalíková, Blansko, Eva Šenkýřová, Suchdol, Josef Ševčík, Horní Lhota, Miloš Ševčík, Hrádkov, Karel Šváb, Veselice, Josef Tajovský, Stvolová, Karel Tenora, Crhov, František Tihelka, Podomí, Pavel Tomášek, Rájec-Jestřebí, Irena Vašíčková, Boskovice, Zdeněk Veselý, Velké Opatovice, Miroslav Vodehnal, Polička, Luboš Zdráhal, Křtiny

Večerní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 5.A

Třídní učitel: Ing. Jaroslav Křivánek

Jiří Broža, Adamov, Lubomír Cupal, Olešnice, Miroslav Dušil, Boskovice, Ludvík Dvořák, Blansko, Jiří Fukač, Adamov, Jan Gross, Senetářov, Petr Holcner, Blansko, Danuše Jakubcová, Lipůvka, Jiří Jordánek, Adamov, Rudolf Kuběna, Rájec-Jestřebí, Anna Kuchařová, Holštejn, Ivo Kupka, Krasová, Josef Kupka, Adamov, Oto Nezval, Olomučany, Alois Ondroušek, Blansko, Josef Pořízek, Vavřinec, Emil Srnec, Jedovnice, Miroslav Šenk, Obora, Libor Zachoval, Jabloňany

Školní rok 1982/1983

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Karel Nejezchleb

Miroslava Dobrovolná, Blansko, Dana Fričová, Blansko, Lenka Holková, Blansko, Petr Jedlička, Rájec-Jestřebí, Dušan Klein, Sloup, Leoš Kratochvíl, Křtiny, Pavel Kuřera, Křtiny, Pavel Kupka, Blansko, Drahomíra Lukášová, Lažánky, Hana Matušková, Horní Lhota, Ladislav Mazal, Rájec-Jestřebí, Jan Musil, Lipovec, Jana Nacházelová, Vyškov, Augustin Nechuta, Rájec-Jestřebí, Pavel Perout, Rájec-Jestřebí, Josef Peša, Rájec-Jestřebí, Aleš Sedlák, Rájec-Jestřebí, Petr Skoupý, Blansko, Jiří Souček, Doubravice, Miloš Suchý, Petrovice, Jana Svobodová, Blansko, Michal Szlávik, Jedovnice, Lenka Švecová, Blansko, Antonín Tomšík, Drnovice, Jiří Václavek, Blansko, Jana Vinterová, Vyškov

Denní studium

Obor: Přístrojová a automatizační technika

Třída: 4.B

Třídní učitel: Jaroslava Černá

Zdeňka Bezděková, Sloup, Karel Buchta, Boskovice, Jiřina Bursová, Olomučany, Radomír Crha, Brno, Radek Drozd, Žďárnice, Milan Dvořáček, Blansko, Zdeněk Hladík, Křetín, Milan Hrnčíř, Blansko, Jana Kadlecová, Svitávka, Eva Kašpárková, Šošůvka, Čestmír Klement, Vyškov, Oldřich Klíma, Rájec-Jestřebí, Miloslava Krátká, Šošůvka, Milan Kučera, Znojmo, Viktor Laika, Boskovice, Pavel Langer, Velké Opatovice, Jaroslav Muller, Bučovice, Petr Nárožný, Velké Opatovice, Božena Nečasová, Vavřinec, Jiří Petrželka, Adamov, Hana Plchová, Blansko, Rostislav Pliska, Drnovice, Pavel Protivný, Šafov, Jaroslava Randulová, Letovice, Eva Redlová, Lomnice u Tišnova, Jan Šíbl, Krásensko, Zdeněk Šmahel, Adamov, Ivan Šoupal, Vyškov, Vlastimil Tauchmann, Vyškov

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.C

Třídní učitel: PhDr. Leo Rajnošek

Dagmar Baldrmanová, Bílovice, Juliu Banya, Kunštát, Albert Bednář, Skalice, Rostislav Dosedla, Velké Opatovice, Hana Dvořáčková, Lysice, Vítězslav Fiala, Synalov, Zdeněk Gric, Křtiny, Jaroslava Hloušková, Boskovice, Karel Hofman,Moravské Prusy, Ladislav Chladil, Skrchov, Milan Jičínský, Moravská Třebová, Pavel Káňa, Nemojany, Radovan Kolář, Benešov, Jaroslav Korbel, Kladozuby, Aleš Koutný, Boskovice, Miroslav Kožoušek, Knínice, Libor Kříček, Ludíkov, Rostislav Kříž, Blansko, Roman Kudla, Skrchov, Bedřich Leitgeb, Vícov, Miroslav Lhota, Velké Opatovice, Josef Mizerovský, Letovice, Roman Muller, Jevíčko, Pavel Paclík, Polička, Josef Paděra, Boskovice, Jitka Sehnalová, Újezd u Boskovic, Antonín Vybíhal, Ludíkov, Milan Vybíhal, Boskovice, Antonín Wagner, Brno

Večerní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 5.JE

Třídní učitel: Ing. Jaroslav Hnilica

Josef Formánek, Jedovnice, Karel Hasoň, Blansko, Jiří Hejč, Bořitov, Ludvík Hnilička, Žernovník, Karel Konečný, Bořitov, Oskar Novák, Vavřinec, Miroslava Menšíková, Ludíkov, Kamil Petlach, Blansko, František Pořízka, Vysočany, Rudolf Sehnal, Lipovec, Bohumila Vašíčková, Blansko, Jaroslav Večeř, Blansko, Jaromír Vejplachta, Blansko, Libor Veselý, Brno, Miroslav Zouhar, Jedovnice, Binh Phung Van, Blansko

Školní rok 1983/1984

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Josef Pokorný

Jiří Dokoupil, Velké Opatovice, Marta Dokoupilová, Ludíkov, Lubomír Ecler, Úsobrno, Zdeněk Filouš, Ludíkov, Zdeněk Geršl, Knínice, Jaroslav Horák, Jabloňany, Zdeněk Kaláb, Drnovice, Ladislav Klofáč, Křetín, Alois Kocman, Rudice, Pavel Kolmačka, Senetářov, Zbyněk Kopřiva, Lipovec, Petr Kousavík, Břazina, Zdenka Kramáková, Svinošice, Pavel Krejčí, Velké Opatovice, Petr Letfus, Světlá, Pavel Liška, Adamov, Radomír Macků, Černá Hora, Miroslav Martínek, Adamov, Pavel Matola, Adamov, Pavel Novák, Olomouc, Josef Novotný, Újezd u Boskovice, Jan Okručník, Olšany, Ivo Pluháček, Boskovice, Rudolf Rychlík, Vyškov, Rudolf Šamalík, Suchý, Václav Šebela, Blansko, Petr Tajovský, Boskovice, Ludmila Vařeková, Vyškov, Lenka Vašková, Velké Opatovice, Jindřich Woff, Adamov, Radovan Zajíček, Letovice, Jarmil Zbožínek, Žďárná, Jana Zrůcká, Ivančice

Denní studium

Obor: Přístrojová a automatizační technika

Třída: 4.B

Třídní učitel: Lubomír Kupka

Bohumil Bezoušek, Prostějov, Jana Dračková, Cetkovice, Stanislav Dřevo, Sadová, Zdeněk Hasse, Blansko, Ivo Hájek, Boskovice, Karel Jurečka, Vyškov, Milan Káčerik, Skalice, Dana Kavečková, Vyškov, Jiří Kopecký, Boskovice, Antonín Kopřiva, Vyškov, Michal Král, Svitávka, Aleš Kysalák, Brno, Pavel Libich, Vilémovice, Ivo Lorenc, Blansko, Ivo Malý, Vyškov, Roman Maršálek, Adamov, Jan Máša, Chrlice, Ivo Meluzín, Blansko, Milan Metelka, Vyškov, Radek Novák, Blansko, Ivo Ondráček, Bukovinka, Petr Pernica, Kotvrdovice, Radek Peterka, Adamov, Josef Procházka, Letovice, Leoš Řezníček, Skalice, Lenka Seldáková, Doubravice, Dana Šebelová, Blansko, Ivana Šebelová, Adamov, Jana Tesařová, Prostřední Poříčí, Zbyněk Vančura, Kotvrdovice, Pavel Veselý, Brno, Jiří Zbořil, Vyškov

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.C

Třídní učitel: Ing. Zdeněk Haase

Lubomír Bartoš, Brno, Luděk Beneš, Úsobrno, Antonín Blažek, Blansko, Libor Doskočil, Letovice, Pavel Dvořáček, Blansko, Radek Dvořák, Letovice, Pavel Fadrný, Blansko, Jaroslava Hikadová, Blansko, Jana Janečková, Prostějov, Ivan Janíček, Jedovnice, Miroslav Jedlička, Lomnice, Petr Jetelina, Blansko, Milan Kachlík, Svitávka, Dana Kakáčová, Petrovice, Jiří Kala, Křtiny, Petr Kolář, Bukovina, Pavel Kosička, Blansko, Milan Martínek, Blansko, Josef Metela, Olešnice, Naděžda Němcová, Veselice, Luboš Paděra, Blansko, Jaroslav Pavlů, Brťov-Jeneč, Josef Plch, Marianín, Milan Polák, Skalice, Martin Prokop, Adamov, Leo Ramík, Vyškov, Roman Smilovský, Skrchov, Dana Šafrová, Knínice, Petr Šenkýř, Adamov, Eva Špidlíková, Boskovice, Radek Tichý, Okrouhlá, Marie Vorlíčková, Drnovice, Jana Živná, Blansko

Večerní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 5. D-DS

Třídní učitel: Eva Brablecová

Jarmila Čížková, Žďárná, Josef Dvořáček, Jedovnice, Milan Dvořáček, Boskovice, Dana Gregorová, Lažánky, Zdeněk Gruber, Blansko, Jiří Haluza, Adamov, Miroslav Hartl, Blansko, Miroslava Hošková, Blansko, Zdeněk Hloušek, Blansko, Pavel Korec, Boskovice, Lai Van Chien, Blansko, Jaroslav Novotný, Křtiny, Vladimír Odehnal, Blansko, Pavel Palme, Boskovice, Josef Rapant, Ráječko, Stanislav Raušer, Adamov, Milan Růžička, Sebranice, František Servus, Knínice, Zdeněk Taranza, Blansko, Pavel Vašíček, Blansko, Věra Veselá, Adamov, Petr Vybíhal, Blansko, Lubomír Zapletal, Ráječko, Petr Zouhar, Boskovice

Večerní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 2.D - PS - ME

Třídní učitel: Jiří Kunc

František Galita, Jedovnice, Zdeňka Gromešová, Blansko, Milan Hrubý, Blansko, Josef Kalík, Doubravice, Vlastimil Kapoun, Letovice, Jiří Kouřil, Blansko, Jan Kudýnek, Blansko, Zdeněk Kunc, Jedovnice, Pavel Martinek, Rájec-Jestřebí, Josef Moll, Blansko, Josef Nečas, Blansko, Jiří Nejedlý, Kotvrdovice, Emil Nejezchleb, Kotvrdovice, Jiří Němec, Blansko, Jiří Odehnal, Blansko, Oldřich Pohl, Blansko, Rudolf Pokorný, Sloup, Jaroslav Růžička, Blansko, Stanislav Stloukal, Blansko, Václav Suchý, Jedovnice, František Vladík, Ostrov u Macochy

Školní rok 1984/1985

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Josef Mikulášek

Miroslav Ambroz, Uhřice, Štěpán Bahelka, Blansko, Jiří Dobeš, Rájec-Jestřebí, Luboš Dvořáček, Boskovice, Pavel Dvořák, Rozstání, Pavel Helán, Blansko, Jan Hrubý, Boskovice, Ivan Ježek, Blansko, Libor Kabát, Křetín, Jan Kocián, Blansko, Zbyněk Koupý, Rájec-Jestřebí, Petr Kovařík, Vavřinec, Jan Kuchař, Doubravice, Jaromír Martínek, Ráječko, Ladislav Nečas, Doubravice, Vlasta Nejezchlebová, Jedovnice, Ludmila Nosková, Adamov, Anna Novotná, Lipovec, Vladimír Pokorný, Vyškov, Josef Procházka, Babice, Libor Řihák, Kněževes, Roman Sedlák Brno, Petr Sehnal, Bukovina, Aleš Skoták, Veselice, Karel Sotulář, Holtštejn, Petr Stloukal, Vyškov, Vladimír Zachoval, Lysice, Stanislav Zouhar, Rájec-Jestřebí, Ivana Zukalová, Senetářov

Denní studium

Obor: Přístrojová a automatizační technika

Třída: 4.B

Třídní učitel: Jiří Kunc

Pavel Bartál, Blansko, Dušan Brablec, Lazinov, Petr Fiala, Boskovice, Ivana Floková, Jedovnice, Kamil Hégr, Jedovnice, Libor Hroza, Vyškov, Lenka Kakáčová, Vavřinec, Petr Keprt, Adamov, Jiří Kopáč, Lomnice u Tišnova, Alena Laštůvková, Benešov, Miroslav Matějka, Blansko, Dana Matušková, Podomí, Jaromír Motyčka, Lomnice u Tišnova, Jana Ondrová, Bořitov, Renata Ondrová, Adamov, Pavel Pěnčík, Starovičky, Pavla Plhoňová, Babice, Karel Pospíšil, Suchý, Alois Pražák, Hustopeče, Lenka Rouhová, Boskovice, Michal Růžička, Brno, Oldřich Sehnal, Rudice, Vlastimil Straka, Blansko, Iva Štaudová, Voděrady, Pavlína Veselá, Horní Štěpánov, Ludmila Vintrová, Žďár, Jan Zálešák, Ludslavice, Roman Zavřel, Brno

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.C

Třídní učitel: Ing. František Klíma

Ivana Doskočilová, Blansko, Miroslava Fadrná, Roseč, Radek Folkman, Vítějeves, Šárka Grunová, Boskovice, Ivo Husák, Lažánky, Libor Jarůšek, Veselice, Vítězslav Kolář, Velké Opatovice, Hana Kubíčková, Sentice, Roman Kutěj, Velká Roudka, Rostislav Kypr, Kozlany, Pavel Loubal, Letovice, Alois Musil, Těchov, Libor Musil, Svitávka, Milan Musil, Blansko, Světlana Prečanová, Brno, Radek Sedlák, Olešnice, Karel Sehnal, Jedovnice, Hana Slámová, Adamov, Dušan Škvařil, Lomnice u Tišnova, Milan Štěrba, Velké Opatovice, Pavel Váňa, Lipůvka, Otakar Zachoval, Rájec Jestřebí, Pavel Živný, Boskovice

Dálkové studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.D

Třídní učitel: Ing. Jaromír Křivánek

František Bílý, Krasová, Jiří Dospiva, Letovice, Bohuslav Dvořák, Boskovice, Jiřina Gawliková, Adamov, František Gryc, Ruprechtov, Růžena Hubáčková, Brno, Radomil Konečný, Rudice, Marta Kozlíčková, Adamov, Jaroslav Kunc, Kotvrdovice, Rudolf Liška, Blansko, Jiří Manoušek, Adamov, Miroslav Nečas, Jedovnice, Vlastimil Pokorný, Blansko, Jan Sedlák, Senetářov, Miroslava Šeránková, Boskovice, Radomír Šmeral, Svitávka, Václav Vičar, Boskovice, Pavel Zedník, Horní Poříčí

Školní rok 1985/1986

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Jaromír Křivánek

Aleš Babíček, Sedlec, Miroslav Beneš, Svitavy, Pavel Berka, Vyškov, Renata Borková, Skalice, Pavel Filouš, Němčičky, Pavel Flek, Brno, Radek Hrazdíra, Vilémovice, Aleš Hruban, Korálovice, Jaroslav Jambor, Lomnice, Jondřich Jandourek, Jedovnice, Petr Kocman, Doubravice, Jana Kovaříková, Jedovnice, Miroslav Kroupa, Kunštát, Michael Kuchta, Křížanovice, Petr Login, Brno, Martin Luska, Sloup, Martina Maršálková, Adamov, Milan Mikulášek, Rájec-Jestřebí, Irena Novotná, Rozstání, Naděžda Rybářová, Sloup, Antonín Šebela, Jedovnice, Petr Štrajt, Blansko, Pavlína Tallová, Křtiny, Jaroslav Urban, Drásov, Renata Zapletalová, Kotvrdovice, Jitka Zemandlová, Blansko, Jaroslav Zimola, Rájec-Jestřebí, Roman Sedlák, Brno

Denní studium

Obor: Přístrojová a automatizační technika

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. František Klíma

Roman Bartoš, Černá Hora, Miroslav Bílek, Černá Hora, Zdeněk Blažek, Násedlovice, Zdeněk Čepa, Klepačov, Petr Fučík, Lesná, Pavel Gottvald, Horní Lhota, Miroslav Haas, Blansko, Atonín Holub, Boskovice, Miroslav Hrnčíř, Blansko, Miloš Chmel, Hustopeče, Zita Klimešová, Blansko, Milena Korgová, Blansko, Lubomír Majer, Černá Hora, Ivana Matrinková, Blansko, Luboš Mazůrek, Starovičky, Jana Musilová, Lipovec, Mirka Odehnalová, Blansko, Lucie Pernicová, Ostrov u Macochy, Ivana Petrů, Doubravice, Radek Procházka, Letovice, Vít Rajtšlégr, Ráječko, Libor Soukup, Lomnice, Libor Stehlík, Hustopeče, Zdeňka Šrámková, Blansko, Ladislav Šustr, Újezd, Zdeněk Urbánek, Letovice, Hana Vančurová, Kotvrdovice, Otmar Vaňous, Blansko, Pavel Vyhnálek, Brno, Radek Zachoval, Brťov, František Zemánek, Cetkovice

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.C

Třídní učitel: Helena Srpková

Stanislav Odler, Ruprechtov, Zdeňka Bazalová, Vyškov, Pavel Blézl, Boskovice, František Čapka, Žďárná, Jiří Hartman, Blansko, Helena Kalová, Ruprechtov, Radek Klon, Boskovice, Miluše Klusáková, Vysočany, Petr Kotlán, Sloup, Arnošt Kotouček, Pouboř, Stanislav Kolář, Benešov, Milan Kratochvíl, Lipovec, Bohdana Martináková, Zhoř, Ivana Mátlová, Úvoz, Michal Nečas, Lipovec, Karel Páral, Sebranice, Jiří Procházka, Boskovice, Pavel Přibyl, Boskovice, Miroslav Reibl, Boskovice, Renata Sedláková, Petrovice, Rudolf Sehnal, Lipovec, Martin Seidl, Roubanina, Pavel Schwarz, Letovice, Jaroslav Strejček, Lažánky, Michal Šafář, Blansko, Zdeněk Šmerek, Blansko, Jan Tesař, Rozstání, Pavel Vondra, Boskovice, Stanislav Vybíhal, Žďárná, MartinaVyhlídalová, Bořitov

Školní rok 1986/1987

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Josef Kratochvil

Petr Bílek, Blansko, Jiří Bravenec, Terezín, Petr Fic, Blansko, Marie Hejčová, Vysočany, Renata Hochová, Blansko, Marie Jeřábková, Lažánky, Ivo Kakáč, Jedovnice, Radek Kala, Křtiny, Luboš Kocman, Blansko, Radek Kolmačka, Dolní Lhota, Radek Kouřil, Starovičky, Libor Lidmila, Chrastavec, Petr Loukota, Křtiny, Zdeněk Matuška, Blansko, Jiří Mládek, Rájec, Michal Nesrsta, Blansko, Miluše Nestraschillová, Šebrov, Radek Petlach, Blansko, Dagmar Sedláková, Blansko, Jana Petýrková, Lipovec, Hana Skoupá, Blansko, Jolana Staňková, Blansko, Antonín Stážnický, Lažany, Jiří Svoboda, Hořice, Oldřich Šenk, Kotvrdovice, Tomáš Šenk, Blansko, Milan Tenora, Rájec-Jestřebí, Zdeněk Vašíček, Rájec-Jestřebí, Jiří Zouhar, Jedovnice, Martin Žáček, Olomučany

Denní studium

Obor: Přístrojová a automatizační technika

Třída: 4.B

Třídní učitel: Jaroslava Černá

Miloslav Bašus, Velké Opatovice, Petr Benda, Drnovice, Pavel Grund, Blansko, Milan Hlaváček, Blansko, Milan Hořava, Rozstání, Petr Jelínek, Blansko, Lukáš Jenčík, Prostějov, Lenka Kalová, Vavřinec, Petr Kratochvíl, Rozstání, Radovan Ledvina, Blansko, Petr Málek, Senetářov, Libor Maňoušek, Kuničky, Michal Navrátil, Blansko, Libor Nesrsta, Horní Lhota, Vratislav Nosek, Adamov, Jhiří pražák, Hustopeče, Miroslav Pukl, Blansko, Antonín Sedlák, Blansko, Rudolf Sehnal, Sloup, Darek Sejbal, Lysice, Petr Soukup, Letovice, Jiří Sychra, Cetkovice, Jana Šafránková, Svitávka, Josef Šamalík, Blansko, Roman Štrajt, Kotvrdovice, Zdeněk Šupka, Adamov, Zdeněk Švéda, Žďárná, Pavel Wolf, Znojmo, Libor Zdvařilý, Velké Opatovice, Patrik Zelenský, Luděk Zelinka, Šlapanice

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.C

Třídní učitel: Helena Srpková

Stanislav Adler, Ruprechtov, Zdeňka Bazalová, Vyškov, Pavel Blézl, Boskovice, František Čapka, Žďárná, Jiří Hartmann, Blansko, Helena Kalová, Ruprechtov, Radek Klon, Boskovice, Miluše Klusáková, Vysočany, Petr Kotlán, Sloup, Arnošt Kotouček, Pouboř, Stanislav Kovář, Benešov, Milan Kratochvíl, Lipovec, Bohdana Martináková, Zhoř, Ivana Mátlová, Úvoz, Michal Nečas, Lipovec, Karel Páral, Sebranice, Jiří Procházka, Boskovice, Pavel Přibyl, Boskovice, Miroslav Reibl, Boskovice, Renata Sedláková, Blansko, Rudolf Sehnal, Lipovec, Martin Seidl, Blansko, Pavel Schwarz, Letovice, Jaroslav Strejček, Blansko, Michal Šafář, Blansko, Zdeněk Šmerek, Blansko, Jan Tesař, Rozstání, Pavel Vondra, Boskovice, Stanislav Vybíhal, Žďárná, Martina Vyhlídalová, Černá Hora

Školní rok 1987/1988

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Jaromír Křivánek

Magda Blažková, Spešov, Renata Burgerová, Letovice, Iveta Dosedlová, Velké Opatovice, Libor Dvořáček Petrovice, Alice Fabíková, Blansko, Petr Foler, Svitávka, Marie Háderová, Velké Opatovice, Oldřich Hlaváček, Kuničky, Dana Ječná, Letovice, Ludmila Jílková, Sulíkov, Jana Kadlecová, Doubravice, Martina Knirschová, Velké Opatovice, Eva Kolmačková, Blansko, Dušan Mihola, Lipůvka, Blanka Měšťanová, Rájec-Jestřebí, Martin Navrátil, Letovice, Marie Němcová, Horní Poříčí, Alena Pokorná, Blansko, Karel Procházka, Studnice, David Romer, Velké Opatovice, Radek Stříž, Boskovice, Jiří Ševčák, Vyškov, Zdeněk Ševčík, Šošůvka, Radomír Švihálek, Blansko, Petr Veigler, Nemojany, Jaroslav Vojta, Blansko

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.B

Třídní učitel: Lubomír Kupka

Libor Dokoupil, Vanovice, Dana Fajfrová, Jedovnice, Josef Háb, Blansko, Blanka Hlaváčková, Blansko, Pavlína Holemářová, Brno, Dagmar Hrazdírová, Jedovnice, Ivana Jandourková, Jedovnice, Irena Janevská, Řícmanice, Vlastimil Jiráček, Šeratice, Marcela Jurčíková, Blansko, Petr Kohút, Dolní Lhota, Zdeněk Krajča, Hustopeče, Petr Krejčíř, Velenov, Martin Máčel, Kotvrdovice, Miroslava Nezvalová, Jedovnice, Lydie Ohnoutková, Adamov, Iva Oujezdská, Valchov, Iva Plchová, Jedovnice, Václav Podrazil, Březina, Anežka Procházková, Knínice, Jaroslav Rizner, Knínice, Jan Slovák, Boskovice, Vlastimil Svěrák, Boskovice, Pavel Šebela, Jedovnice, Jolana Šmídová, Boskovice, Eva Šustrová, Újezd u Kunštátu, Leona Vašíčková, Blansko, Dobroslav Zamazal, Jedovnice

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.C

Třídní učitel: Ing. Ladislav Gajda

Leoš Badal, Blansko, Michal Čepán, Hraničky, Irena Čuprová, Lipůvka, Pavel Doležel, Jedovnice, Pavel Friedl, Letovice, Pavel Gromský, Jedovnice, Jiří Hort, Bořitov, Pavel Jancek, Cetkovice, Petr Jelínek, Kateřina, Kamil Kala, Němčice, Martin Kočí, Blansko, Marek Konečný, Vyškov, Libor Korgo, Blansko, Radim Korytář, Boskovice, Libor Kovář, Blansko, Pavel Kovář, Křtiny, Leoš Kuběna, Blansko, Petr Kužel, Boskovice, Milan Procházka, Bezděčín, Iveta Sedláková, Petrovice, Jitka Sedláková, Blansko, Leo Skoták, Blansko, Pavel Slezák, Uhřice, Lubomír Straka, Kotvrdovice, Petr Stromecký, Pístovice, Roman Šebela, Rudice, Libor Šťourač, Březina, Petr Varga, Senetářov, Jaroslav Wutka, Blansko, Pavel Zourek, Blansko

Denní studium

Obor: Automatizační technika

Třída: 4.D

Třídní učitel: Ing. Karel Dvořáček

Romana Absolonová, Lipůvka, Zbyněk Ambroz, Cetkovice, Radka Daňková, Vyškov, Luděk Dubanský, Rájec-Jestřebí, Radslava Fadrná, Rozseč pod Kunštátem, Zuzana Fousková, Blansko, Zdeněk Gottvald, Ježkovice, Jiří Hájek, Olešnice, Ivana Hollmannová, Blansko, Michal Holub, Jedovnice, Jaroslav Horský, Prostějov, Renata Ištvánková, Blansko, Pavel Jelínek, Sloup, Petr Kolmačka, Lipovec, Jiří Kouřil, Vysočany, Ivana Kučerová, Jedovnice, Jan Loskot, Hustopeče, Jiří Man, Rájec-Jestřebí, Jana Manoušková, Petrovice, Petr Morysek, Dobšice, Marek Mucha, Kroměříž, Petr Muller, Blansko, Milan Novotný, Lipůvka, Pavel Novotný, Malá Lhota, Lubomír Padělek, Blansko, Jiří Pospíšil, Vyškov, Lubomír Přibyl, Hustopeče, Roman Přibyl, Blansko, Zdeněk Půlpitel, Blansko, Jiřina Sáňková, Jedovnice, Bohuslav Stloukal, Skalice, Ilona Suchá, Hliníky, Antonín Ševčík, Senetářov, Pavel Zoubek, Jasinov

Školní rok 1988/1989

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Karel Nejezchleb

Milan Broušek, Blansko, Martin Dvořák, Rájec-Jestřebí, Miroslav Halámek, Olešnice, Štěpán Chalupa, Blansko, Libor Kalda, Černovice, Renata Klímová, Adamov, Hana Košábková, Blansko, Pavel Kratochvíl, Rozstání, Helena Kubová, Adamov, Renata Kuncová, Olomučany, Tomáš Kupčík, Adamov, Ilona Moserová, Adamov, Zdeněk Musil, Ostrov u Macochy, Michal Neřima, Adamov, Libor Nesrovnal, Kotvrdovice, Jaroslav Němec, Blansko, Miroslav Sáňka, Doubravice, Martin Šmahel, Letovice, Josef Šmerda, Doubravice, Věra Štrajtová, Blansko, Václav Trojánek, Ostrov u Macochy, Luboš Trtílek, Lažany, Hana Trtílková, Šebrov, Kamil Vašíček, Adamov, Jiří Vízdal, Rašov, Jaroslav Vlasák, Rozseč, Luboš Vobr, Ostrov u Macochy, Jana Vráblíková, Adamov, Luboš Worbis, Jedovnice, Inka Zezulová, Adamov

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.B

Třídní učitel: Jiří Kunc

Josef Bureš, Podomí, Petr Dvořák, Boskovice, Renata Dobšíková, Sloup, Petr Dvořák, Boskovice, Bohumil Feruga, Boskovicce, Josef Hejč, Sloup, Jiří Hořava, Ruprechtov, Bohuslav Jedinák, Blansko, Jana Kalová, Němčice, Jiří Kozelek, Velké Opatovice, Tomáš Kučera, Křtiny, Josef Martinek, Žďár, Eva Meluzínová, Křtiny, Jitka Pantůčková, Bořitov, Aleš Přikryl, Boskovice, Petr Přikryl, Ruprechtov, Romana Slaná, Březina, Petr Ševčenko, Vyškov, Jitka Ševčíková, Jedovnice, Sylvie Šmoldasová, Vyškov, Milan Trnka, Bílovice, Milan Vašíček, Ochoz u Brna, Jiří Vinter, Vyškov, Darina Vršková, Vyškov, Eva Zouharová, Jedovnice

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.C

Třídní učitel: Mgr. Jana Nikolová

Lenka Aberlová, Vyškov, Ivo Bukovský, Kobylí na Moravě, Petr Čalkovský, Vyškov, Jaroslav Čuda, Boskovice, Zdeněk Franc, Blansko, Jiří Gloser, Olešnice na Moravě, František Hasoň, Blansko, Martin Holek, Letovice, Vojtěch Horák, Uhřice, Zdeněk Hynšt, Blansko, Stanislav Klíma, Křtiny, Marcel Koupý, Boskovice, Miloš Kuběna, Blansko, Marcel Koupý, Boskovice, Miloš Kuběna, Blansko, Ivo Matuška, Černá Hora, Jiří Navrátil, Brťov-Jeneč, Dagmar Nováková, Adamov, Jiří Ondráček, Boskovice, Radek Přibyl, Vysočany, Hana Přichystalová, Skalice, Ladislav Skládaný, Březina, Rostislav Sponar, Letovice, Lenka Šurá, Horní Lhota, Jaroslav Tajovský, Letovice, Blanka Trunečková, Lažánky, Petr Veselý, Rájec-Jestřebí, Ivona Vojtěchovská, Vyškov, Martin Vyroubal, Blansko

Denní studium

Obor: Automatizační technika

Třída: 4.D

Třídní učitel: Ing. Ladislav Jelínek

Vladan Bača, Blansko, Vlastimil Běluša, Lysice, Robert Boháček, Prostějov, Vlastimil Borek, Brno, Pavel Budovič, Prostějov, Ctirad Burget, Velké Opatovice, Jaroslav Dostál, Lysice, Libor Dvořáček, Drnovice, Hana Fureková, Blansko, Jiří Gottvald, Ježkovice, Ivo Hlaváček, Blansko, Lenka Hudcová, Dolní Lhota, Tomáš Jurák, Blansko, Richard Kocich, Hrušky, Vlastimil Krejčí, Martina Lukešová, Pohořelice, Michaela Marková, Kunštát, Vilém Makovička, Letovice, Blanka Novotná, Blansko, Luděk Pantůček, Svitávka, Jaromír Petlach, Veselice, Pavel Planeta, Želetice, Andrea Rališová, Blansko, Martin Stříž, Velké Opatovice, Leo Štěpán, Meziříčko, Michal Štěrba, Blansko, Zdeněk Tobeš, Kunštát, Radek Toman, Křetín, Radim Višinka, Olešnice, Milan Žáček, Kunice

Školní rok 1989/1990

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Mgr. Aleš Ondroušek

Miloš Burian, Kozárov, Martin Dostál, Rozstání, Lubomír Dufek, Boskovice, Patricie Dvořáková, Blansko, Libor Gric, Vilémovice, Kamil Gross, Vilémovice, Jitka Hrubá, Chrudichromy, Šárka Chlupová, Spešov, Miroslav Kala, Rozstání, Milan Klvač, Rájec-Jestřebí, Ludmila Kosová, Rudice, Tomáš Krátký, Adamov, Věra Kubová, Adamov, Jaroslav Kucek, Adamov, Ludmila Martinásková, Jedovnice, Petr Matuška, Křtiny, Robert Možný, Bukovinka, Viktor Stříž, Boskovice, Jaroslava Šindelářová, Adamov, Lenka Šupková, Adamov, Lubomír Trmač, Velké Opatovice, Věra Vojtová, Adamov, Olešnice, Adolf Vraspír, Blansko, Jan Zachoval, Rájec-Jestřebí

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. Jan Fejt

Jan Bezděk, Drnovice, Milena Blažková, Blansko, Jaroslav Daněk, Blansko, Josef Gazda, Rájec-Jestřebí, Dušan Henek, Boskovice, Vladislav Hrčňák, Blansko, Jitka Janíčková, Rozstání, Radek Janků, Prostřední Poříčí, Hana Jelínková, Ostrov u Macochy, Radka Kalousková, Adamov, Eva Malá, Tučapy, Eva Matušková, Adamov, Dušan Panáček, Moravské Prusy, Tomáš Pokorný, Blansko, Romana Rytířová, Adamov, Petr Seďa, Blansko, Pavel Skoták, Blansko, Radek Skoták, Letovice, Petr Slaný, Blansko, Zdeněk Smejkal, Blansko, Alois Válek, Kunštát

Denní studium

Obor: Strojírenská konstrukce

Třída: 4.C

Třídní učitel: Ing. Marie Gondová

Pavla Hofericová, Kobylí na Moravě, Antonín Hofman, Velké Opatovice, Jan Holzer, Vyškov, Zuzana Kleinová, Blansko, Dagmar Kozlová, Křtiny, Radoslav Mihok, Adamov, Jana Nováková, Adamov, Miluše Plencnerová, Vyškov, Antoním Pokorný, Doubravice, Michal Poláček, Boskovice, Pavel Přikryl, Běleč, Jana Sedláková, Kulířov, Jarmila Sehnalová, Lysice, Vít Ševčík, Vysočany, Petr Škrabal, Blansko, Lenka Štoudková, Ráječko, Milan Štourač, Březina, Kamil Švéda, Velké Opatovice, Richard Toman, Vyškov, Petr Vlach, Jabloňany, Kamil Zábranský, Ráječko, Martin Sedlák, Blansko

Denní studium

Obor: Automatizační technika

Třída: 4.D

Třídní učitel: Ing. Alois Kunc

Patrik Ág, Blansko, Hana Crháková, Blansko, Martin Gottwald, Spešov, Petr Horák, Cetkovice, Kamil Hycl, Němčičky, Martina Chlupová, Lipovec, Jitka Jeřábková, Lažánky, Aleš Kalců, Hustopeče, Michael Koukal, Niva, Josef Kovář, Skalice, Kamil Křivánek, Blansko, Jan Michalík, Vyškov, Karel Mozola, Vyškov, Luděk Musil, Studnice, Renata Němcová, Blansko, Michal Němec, Adamov, Věra Petrová, Velké Opatovice, Martin Petrskovský, Velké Opatovice, Lenka Pleskačová, Blansko, Otakar Rédr, Prostějov, Simona Reinová, Blansko, Aleš Roušar, Velké Opatovice, Pavel Šenkýř, Jedovnice, Jana Ševčíková, Velké Opatovice, Marek Šimko, Letovice, Michal Vágner, Ruprechtov, Olga Vondrová, Blansko

Školní rok 1990/1991

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Jan Fejt

Milan Bednář, Adamov, Michal Bočáň, Boskovice, Hana Brabcová, Blansko, Zeněk Čejka, Adamov, Lada Doleželová, Blansko, Jana Dvořáčková, Olomučany, Jaroslav Gorner, Jedovnice, Romana Grimová, Krasová, Michal Klimeš, Boleradice, Vlasta Klusáková, Vysočany, Jana Křetínská, Křížanovice, Břetislav Kříčka, Jedovnice, Jana Kučerová, Jedovnice, David Kutěj, Velká Roudka, Kamil Kvasnica, Jedovnice, Jiří Lakota, Rudnice, Ilona Maixnerová, Olomučany, Martina Mazurová, Vít Nejezchleb, Blansko, Karla Němcová, Blansko, Milan Ohnoutka, Blansko, Zdeňka Pásková, Jedovnice, Dušan Plch, Rozstání, Michal Považan, Blansko, Ivana Sedláčková, Vanovice, Helena Slaná, Březina, Milan Sochor, Blansko, Jiří Učeň, Křtiny, Jiří Všianský, Blansko, Jana Zimová, Blansko, Jitka Zimová, Blansko

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.B

Třídní učitel: Jaroslava Černá

Josef Alexa, Doubravice, Renata Bednaříková, Blansko, Roman Borek, Adamov, Lenka Boušková, Blansko, Sabina Braunschlagerová, Blansko, Soňa Buriánková, Pamětice, Lumír Buš, Blansko, Marcela Čumová, Olomučany, Pavel Čupr, Blansko, Radka Fejfarová, Adamov, Hana Gawlíková, Adamov, Aleš Honaň, Adamov, Eva Hlaváčková, Ostrov u Macochy, Petr Kolář, Blansko, Josef Kozel, Blansko, Jaroslav Kříž, Blansko, Radim Kuběna, Vyškov, Libor Mašek, Vyškov, Vladimíra Nezvalová, Ráječko, Jaromír Palásek, Ivanovice na Hané, Romana Perglerová, Blanskko, Zbyněk Pokorný, Blansko, Darek Robaš, Hustopeče, Lucie Hrivňáková, Blansko, Renata Ševčíková, Bořitov, Zdeněk Šrom, Boskovice, Jarmil Štolfa, Hoštice-Heroltice, Dana Štolfová, Kuničky, Marcel Tenora, Boskovice, Stanislav Veigler, Nemojany, Marek Zlámal, Boskovice

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.C

Třídní učitel: Ing. Josef Kratochvil

Petr Beneš, Blansko, Radek Dosedla, Velké Opatovice, Zita Dostálová, Erika Dryšlová, Blansko, Alois Ecler, Uhřice, Ilona Farlíková, Rudice, Václav Grund, Blansko, Martina Handlová, Adamov, Roman Hubáček, Vyškov, Jiří Komárek, Blansko, Josef Kšica, Sudice, Jiří Kučera, Adamov, Renáta Macháčková, Drnovice, Alena Malachová, Doubravice, Edita Martykánová, Babice, Daniel Mikulášek, Sloup, Radek Odehnal, Doubravice, Martin Ondráček, Bukovinka, Šárka Oudová, Blansko, Miroslav Pazdera, Pístnice, František Procházka, Dětkovice, Dušan Provazník, Letovice, Jiří Richter, Uhřice, Václav Rikan, Velké Opatovice, Erik Řezník, Blansko, Jiří Šebela, Blansko, Michal Štrajcht, Rozstání, Dagmar Švancarová, Boskovice

Denní studium

Obor: Automatizační technika

Třída: 4.D

Třídní učitel: Ing. Vlastimil Jalový

Petr Babák, Hustopeče, Petr Blaha, Olešnice, Pavel Buchta, Blansko, Hynek Doležel, Studnice, Jiří Dražil, Blansko, Marie Geršlová, Adamov, Josef Hanák, Hoštice, Petr Jelínek, Vyškov, Leoš Jura, Ježkovice, Marek Jurůj, Alena Klíčová, Ježkovice, Miroslav Knies, Blansko, Vlastimil Kopečný, Kotvrdovice, Libor Kovář, Blansko, Josef Marek, Lipovec, Antonín Musil, Žďár, Tomáš Musil, Vilémovice, Ludmila Orlová, Vyškov, Vlastimil Ovad, Vysočany, Miloš Sedlák, Ostrov u Macochy, Lenka Kopečková, Přísnotice, Kamila Štrajtová, Adamov, Jan Špidla, Skalice, Rostislav Trojan, Blansko, Pavel Vašíček, Vyškov, Jiří Vyklický, Suchý, Zbyněk Zbořil, Blansko, Miroslav Zukal, Křtiny, Milan Hladík, Petrovice

Školní rok 1991/1992

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Jaroslava Černá

Rostislav Čech, Šebrov, Zdeněk Čuma, Olomučany, Markéta Drahovzalová, Březina, Lucie Grossová, Vilémovice, Zdeněk Hemžal, Ráječko, Lenka Holubová, Senetářov, Jaroslav Huška, Blansko, Oldřich Jura, Boskovice, Marian Kocman, Rudice, Dalibor Kocůrek, Boskovice, Walter Kostlán, Letovice, Hana Koudarová, Křtiny, Pavel Krátký, Blansko, Michal Krejčí, Blansko, Petr Mareček, Blansko, Martin Nárožný, Letovice, Jiří Nezval, Adamov, Eva Pásková, Jedovnice, Petr Pernica, Ráječko, Jan Peřina, Blansko, Jiří Pořízek, Jedovnice, Jaroslav Přikryl, Šošůvka, Leoš Sehnal, Lipovec, Soňa Škaroupková, Blansko, David Štoural, Adamov, Martin Tureček, Boskovice, Dušan Veverka, Boskovice, Radka Vybíhalová, Rájec-Jestřebí, Kamil Zouhar, Blansko

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. František Klíma

Ivo Baldík, Kulířov, Radim Bláha, Blansko, Petra Bělejová, Luleč, , Martina Floková, Jedovnice, Tomáš Gavanda, Blansko, Marek Hatala, Ruprechtov, Martina Hromková, Pístovice, Marcela Hrnčířová, Rudice, Milan Hříba, Marta Janková, Šebetov, Dušan Kaderla, Světlá, Milan Kotoulek, Jana Kratochvílová, Vysočany, Jiří Krésa, Adamov, Dagmar Kšicová, Sudice, Leoš Kyzlink, Blansko, Tomáš Matějka, Adamov, Libor Matuška, Blansko, Martina Piňosová, Podomí, Roman Poláček, Jedovnice, Aleš Pořízka, Velké Opatovice, Eva Pšenčíková, Blansko, Martin Rajnoch, Lhota, Milan Rybář, Blansko, Emerich Slabý, Blansko, Klára Ščudlová, Boskovice, Jana Ševčíková, Babice, Kamil Šmerda, Blansko

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.C

Třídní učitel: Ing. Ladislav Gajda

Martin Beran, Blansko, Ondřej Čepa, Rájec-Jestřebí, Pavel Čepán, Hraničky, Petr Griga, Světlá, Ivo Henek, Boskovice, Petr Husák, Blansko, Radomír Jelínek, Knínice, Alena Kolaříková, Letovice, Ladislav Kotulan, Bukovina, Andrea Krychtálková, Blansko, David Kubíček, Ostrov u Macochy, Markéta Mokrá, Blansko, Alena Mrázková, Blansko, Richard Musil, Doubravice, Tomáš Nesrovnal, Blansko, Martin Nippert, Křtiny, Zbyněk Novák, Vyškov, Martina Novotná, Blansko, Olga Pařízková, Letovice, Bohuslav Pernica, Vyškov, Vítězslav Pytela, Vyškov, Lubomír Raibl, Blansko, Václav Sedlák, Jedovnice, Robert Staněk, Jedovnice, Petr Václavek, Adamov, Alena Wasserburgerová, Křtiny, Andrea Kopecká, Skalice

Denní studium

Obor: Automatizační technika

Třída: 4.D

Třídní učitel: Ing. Olga Plchová

Jiří Bohuslav, Podomí, Kateřina Farlíková, Rudice, Iva Galitová, Jedovnice, Roman Háder, Velké Opatovice, Radek Hédl, Adamov, Alena Hrbková, Blansko, Jiří Charvát, Adamov, Jaroslav Jura, Blansko, Přemysl Kotouček, Hustopeče u Brna, Martin Krejčí, Blansko, Leona Kuběnová, Blansko, Helena Kubová, Blansko, Petra Kučerová, Jedovnice, Josef Kvarda, Klobouky, Jiří Mácha, Prostřední Poříčí, Kateřina Marková, Blansko, Josef Matuška, Jedovnice, Lubomír Navrátil, Ivanovice, Luboš Pásek, Vyškov, Jarmila Plavcová, Ráječko, Jiří Sedláček, Jedovnice, Radek Skoták, Blansko, Pavel Svoboda, Jedovnice, Tomáš Štěpánek, Drnovice, Vítězslav Štoudek, Ráječko, Radek Tlamka, Boskovice, Marcel Vodička, Bukovice, Jiří Vymazal, Rájec-Jestřebí, Libor Zoubek, Letovice, Luděk Chmel, Hustopeče

Školní rok 1992/1993

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Jaroslav Šíbl

Martin Baka, Olešnice, Zdeněk Bednář, Adamov, Vladan Butula, Vyškov, Andrea Drahanová, Adamov, Zbyněk Feik, Blansko, Martin Gottvald, Ježkovice, Anna Hradilová, Blansko, Radek Hrazdíra, Blansko, Tomáš Chylík, Vyškov, Milan Kašpárek, Blansko, Aleš Kleveta, Blansko, Gabriela Konečná, Blansko, Oldřich Kupka, Pustiměř, Petr Michálek, Vyškov, Hana Mozolová, Vyškov, Martin Ondroušek, Boskovice, Tomáš Oujeský, Adamov, Vratislav Pečenka, Adamov, Radim Pela, Blansko, Roman Pilát, Adamov, Richard Strnad, Vyškov, Pavel Urban, Blansko, Zdeňka Vráblíková, Adamov, David Vrba, Zlatá Hora, Miroslava Tyšlová, Bílovice

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. Felix Kuba

Iva Bezděková, Blansko, Jana Čechová, Blansko, Šárka Čtvrtníčková, Sloup, Hynek Dvořáček, Rájec Jestřebí, Martina Hlavičková, Blansko, Zdenka Hubeňáková, Křtiny, Jan Jetelina, Lipovec, Radim Kittner, Doubravice, Jan Klíč, Blansko, Bohdan Kmeč, Blansko, Robert Konečný, Blansko, Martin Kostka, Jedovnice, Dagmar Kyclová, Rájec-Jestřebí, Roman Mácha, Blansko, Petr Musil, Blansko, Jana Musilová, Vysočany, Ludmila Pánková, Vavřinec, Miroslav Páteček, Letovice, Vincenc Pernica, Ostrov u Macochy, Vojtěch Ševčík, Šošůvka, Jana Šindelářová, Blansko, Marek Švec, Rájec-Jestřebí, Ludmila Unčovská, Olešnice, Aleš Vintr, Olomučany, Miroslav Žampach, Blansko, Libor Brázda, Blansko, Pavel Sedlák, Brno, Radim Šváb, Rájec-Jestřebí

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.C

Třídní učitel: Mgr. Jana Nikolová

Miroslav Dvořák, Žernovník, Tomáš Franc, Blansko, Bořivoj Huvar, Boskovice, Marek Ištvánek, Doubravice, Přemysl Jandora, Vyškov, Leoš Janek, Hliníky, Vladimír Kopal, Boskovice, Roman Kotolan, Milonice, David Kouřil, Velké Opatovice, Jiří Kovář, Bořitov, Radim Krutiš, Blansko, Jana Krychtálková, Blansko, Milan Palásek, Vyškov, Aleš Petříček, Blansko, Lenka Prokopová, Spešov, Monika Provazníková, Letovice, Martina Ptáčková, Adamov, Petr Skácel, Blansko, Josef Slavíček, Svitávka, Luboš Surák, Kozlany, Kamil Svěrák, Klepačov, Jiří Šesták, Vyškov, Antonín Václavík, Hustopeče, Vlastimil Vozdecký, Nikolčice

Denní studium

Obor: Automatizační technika

Třída: 4.D

Třídní učitel: Ing. Ladislav Jelínek

Libuše Baláčová, Lubě, Ondřej Boček, Crhov, Dana Burešová, Rozstání, René Dolák, Boskovice, Hana Grimová, Lipovec, Mojmír Hromník, Drnholec, Vladimír Jeřábek, Blansko, Olga Jurová, Rudka, Jaroslav Jurke, Velké Opatovice, Jan Kašpar, Blansko, Michal Klodner, Blansko, Pavel Klváč, Drnovice, Miroslav Kolář, Pamětice, Roman Kopecký, Sněžné, Patrik Koudelka, Benešov, Blanka Křížová, Letovice, Luboš Kuchař, Blansko, Petr Kudlička, Vyškov, Antonín Lamač, Letovice, Josef Mikulášek, Skalice, Karel Nečas, Letovice, Jitka Nečasová, Blansko, Jan Pátek, Němčičky, Robert Polzer, Hustopeče, Roman Přikryl, Vyškov, Aleš Rozkošný, Černá Hora, Martin Sedlák, Ostrov u Macochy, Zdeněk Škvařil, Jedovnice, Tomáš Vladík, Blansko, Oldřich Vymazal, Slavkov, Dana Zvoníková, Adamov

Školní rok 1993/1994

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Mgr. Květuše Doleželová

Josef Bílek, Rozstání, Jiří Dufka, Cetkovice, Leoš Farník, Blansko, Gabriela Hanáková, Hoštice Heraltice, Martin Hasoň, Adamov, Ladislav Henzl, Dolní Lhota, Hana Jandlová, Vyškov, Bohuslav Kalas, Jevíčko, Dana Kratochvílová, Rozstání, Petr Letocha, Letovice, Karel Mazal, Boskovice, Markéta Mazalová, Blansko, Radek Nečas, Ráječko, Pavel Pernica, Jedovnice, Martina Pernicová, Blansko, Renata Přikrylová, Jedovnice, Tomáš Rozehnal, Drnovice, Jiří Sedláček, Boskovice, Petr Sedlák, Boskovice, Jaroslav Skoták, Letovice, Radim Šenk, Kotvrdovice, Radek Šoch, Žďár, Lenka Vaňková, Blansko, Michaela Vašíčková, Blansko, Martin Vytlačil, Svitavy, Pavel Wetter, Adamov, Aleš Zouhar, Kotvrdovice, Aneta Oujeská, Adamov

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. Jan Fejt

Marek Bláha, Ráječko, Aleš Borovička, Němčice, Roman Dvořáček, Blansko, Jiří Formánek, Krásensko, Stanislav Kaňa, Drnovice, Libor Kejík, Vratíkov, David Kučera, Rájec-Jestřebí, Milan Kusala, Vyškov, Markéta Liznová, Blansko, Radek Matuška, Blansko, Petr Musil, Boskovice, Josef Nečas, Šošůvka, Markéta Opletalová, Babice, Martin Schuch, Rájec-Jestřebí, Jan Schwarz, Letovice, Jan Sochor, Lhota, Josef Steinbauer, Drnovice, David Ševčík, Važany, Marika Ševčíková, Blansko, Radim Škaroupka, Ráječko, Martin Vojáček, Křtiny, Rostislav Zukal, Studnice, Lenka Kuchařová, Ostrov u Macochy

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.C

Třídní učitel: Ing. Vladimír Muzikář

Zdeněk Bartoš, Dolní Lhota, Jiří Boček, Letovice, Šárka Burešová, Letovice, Lubomír Čech, Blansko, Daniel Dryšl, Blansko, Radek Holub, Rychtářov, Hugo Chytil, Vyškov, Lea Kejíková, Adamov, Jaroslav Kolář, Manerov, Miroslav Koukal, Velké Opatovice, Alena Kutscherauerová, Blansko, Monika Mazalová, Ježkovice, Aleš Mazourek, Letovice, Zdeněk Neubauer, Boskovice, Radek Pytela, Drnovice, Silvie Riedlová, Jedovnice, Petr Sychra, Letovice, Jiří Šmída, Benešov, Martina Teplá, Adamov, Pavel Zemánek, Adamov, Viktor Živný, Velké Opatovice, David Kouřil, Blansko, Radim Šváb, Blansko

Denní studium

Obor: Automatizační technika

Třída: 4.D

Třídní učitel: Mgr. Karel Smejkal

Jiří Bednář, Skalice, Jiří Bohatec, Drválovice, Jan Borek, Boskovice, Robert Czetmayer, Adamov, Markéta Faimonová, Klepačov, Aleš Havelka, Kunštát, Petr Havelka, Kunštát, Olga Jurová, Blansko, Viktor Kejík, Boskovice, Michal Koupý, Blansko, Zbyněk Krahulec, Ostrov u Macochy, Martin Kristek, Adamov, Milan Kříž, Ráječko, Miloš Kuchař, Blansko, Jan Matuška, Podomí, Radoslav Matuška, Těchov, Marek Nečas, Rudice, Jan Novotný, Blansko, René Novotný, Hrubčice, Radek Odehnal, Lomnice u Tišnova, Aleš Procházka, Studnice, Dušan Richter, Žďárná, Pavel Roupa, Cetkovice, Pavel Sehnal, Blansko, Petr Smola, Blansko, Ondřej Stejskal, Josefov, Helena Stloukalová, Spešov, Petr Truneček, Lažánky, Regina Vítková, Miroslav

Školní rok 1994/1995

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing.Vladimír Krahulec

Aleš Brodecký, Adamov, Eduard Dokoupil, Světlá, Luboš Gonda, Jedovnice, David Grim,Vyškov, Jan Hrnčíř, Ráječko, Veronika Zbořilová, Blansko, Kopřiva Zbyněk, Vyškov, Zdeněk Kyjovský, Senetářov, Jaromír Liška, Cetkovice, Robert Matuška, Spešov, Marek Prox, Černá Hora, Zuzana Slouková,Vyškov, Zdeněk Ševčík, Knínice, Lenka Švancarová, Boskovice, Zdeněk Švéda, Křtiny, Tomáš Vít, Blansko, Martina Kolářová, Rovečné, Aleš Stloukal, Sloup, Roman Bašný, Vratíkov, Jana Kachlíková, Adamov

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.B

Třídní učitel: Mgr. Aleš Ondroušek

Aleš Blažek, Rájec-Jestřebí, Alena Doleželová, Krasová, Jiří Gottwald, Horní Lhota, Michal Horčica, Brťov, Petr Ježek, Drnovice, Radek Kolář, Velké Opatovice, Petr Kusala, Vyškov, Martina Lepková, Latovice, Vladimír Lorincz, Blansko, Diakiese Lusala, Petra Pelachová, Blansko, Vladimír Petlach, Blansko, Pavel Řehula, Boskovice, Petr Sedlák, Blansko, Tomáš Srnský, Blansko, Alexandr Vít, Blansko, Petr Zelinka, Vyškov, Iveta Jančíková, Lipovec, Silvie Šmerdová, Blansko, Jaroslav Sedlák, Letovice, Markéta Opletalová, Brno

Denní studium

Obor: Strojírenská technická administrativa

Třída: 4.C

Třídní učitel: Mgr. Jana Nikolová

Helena Čapková, Suchý, Eva Charvátová, Jedovnice, Silvie Gregorová, Ostrov u Macochy, Kateřina Hladišová, Adamov, Kateřina Jarůšková, Horní Lhota, Soňa Kalužová, Blansko, Zita Kolmačková, Lipovec, Marie Kovářová, Bořitov, Lucie Kozáková, Vážany, Eva Krejčiříková, Hustopeče, Jana Kuběnová, Ostrov u Macochy, Kateřina Kunzeová, Rájec-Jestřebí, Jana Lajšnerová, Uhřice, Jana Machanová, Rájec-Jestřebí, Lucie Meluzínová, Petrovice, Hana Nečasová, Habrůvka, Jana Popelková, Holštejn, Hana Sedláková, Petrovice, Lenka Sehnalová, Blansko, Leona Šipková, Křtiny, Dita Štouralová, Adamov, Věra Střížová, Dolní Lhota

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.D

Třídní učitel: Ing. Jaroslav Pořízka

Vladimír Axman, Boskovice, Miroslav Čtvrtníček, Studnice, Lukáš Grim, Jedovnice, Václav Hejč, Šošůvka, Petr Henek, Blansko, Marian Hlaváč, Vyškov, Tomáš Hodal, Blansko, Radek Hrubý, Ježkovice, Michal Jaroš, Vyškov, David Krátký, Boskovice, Zdeněk Labuda, Vyškov, Bohdana Lišková, Blansko, Vlastislav Pernica, Marianín, Zdeněk Pernica, Blansko, Jan Podloučka, Ráječko, Jan Prášek, Blansko, Zdeněk Richter, Žďárná, Jiří Sedlák, Blansko, Jiří Zemčík, Drnholec, Leona Unčovská, Olešnice

Denní studium

Obor: Nástrojař

Třída: 1N1

Třídní učitel: Emil Srnec

Jiří Boček, Adamov, Roman Dvořáček, Blansko, Leoš Ferník, Blansko, Jiří Formánek, Krásensko, Stanislav Kaňa, Drnovice, Libor Kejík, Vratíkov, Milan Kusala, Vyškov, Radek Matuška, Blansko, Karel Mazal, Boskovice, Markéta Opletalová, Babice, Pavel Pernica, Jedovnice, Tomáš Rozehnal, Drnovice, Jiří Sedláček, Boskovice, Petr Sedlák, Boskovice, Jaroslav Skoták, Letovice, Jan Sochor, Lhota, Jiří Šmída, Benešov, Martin Vytlačil, Svitavy, Pavel Wetter, Adamov, Viktor Živný, Velké Opatovice

Školní rok 1995/1996

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Jaroslav Šíbl

Blanka Ambrožová, Ostrov u Macochy, Gabriela Havránková, Rájec-Jestřebí, Dita Kleinová, Blansko, Miroslav Konrád, Dourbavice, Jolana Kořínková, Kotvrdovice, Hana Kratochvílová, Ruprechtov, Milan Mazourek, Letovice, Lucie Mrázková, Ostrov u Macochy, Tomáš Němec, Kotvrdovice, Petr Pernica, Spešov, Igor Sedlák, Olomučany, Zdeňka Šenkýřová, Rudice, Petr Škaroupka, Ráječko, Petr Vodák, Rájec-Jestřebí, Radek Zachoval, Blansko, Jiří Adámek, Brněnec, Robert Matuška, Blansko, Aleš Koutný, Blansko

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. František Klíma

Pavel Blažek, Blansko, Aleš Bláha, Blansko, Jan Brabec, Letovice, Jakub Černý, Rájec-Jestřebí, Petr Doležel, Blansko, Luděk Dvořák, Vyškov, Petr Holoner, Blansko, Petr Jirků, Blansko, Tomáš, Kristýn, Rájec, Oto Longhin, Adamov, Martin Mikulášek, Suchdol, Libor Němec, Blansko, Lukáš Sochor, Rychtářov, David Suchý, Sloup, Jiří Svoboda, Brťov-Jeneč, Marek Svoboda, Blansko, Martin Taraba, Rájec-Jestřebí, Petr Tesař, Rozstání, Martin Volák, Blansko, Stanislav Zítka, Rudice, Radek Zvéška, Borotín, Daniel Martínek, Ráječko

Denní studium

Obor: Strojírenská technická administrativa

Třída: 4.C

Třídní učitel: Ing. Jindřich Holíček

Simona Boháčová, Blansko, Lucie Gottingerová, Blansko, Hana Honigová, Letovice, Jitka Kalová, Adamov, Lenka Součková, Veselice, Věra Kocmanová, Rudice, Pavlína Skřejpková, Vyškov, Radka Klímová, Jedovnice, Ivana Kopřivová, Brťov, Jana Kovářová, Blansko, Jana Machanová, Bořitov, Andrea Nečasová, Kotvrdovice, Darja Peprnová, Blansko, Jitka Přichystalová, Sudice, Zuzana, Stloukalová, Blansko, Jitka Holá, Jedovnice, Andrea Mrázková, Kotvrdovice, Kateřina Paroulková, Knínice, Aleš Ramša, Blansko, Monika Sedlářová, Adamov, Markéta Staňková, Adamov, Jaroslava Stejskalová, Bořitov, Eva Šebelová, Těchov, Pavla Žampachová, Blansko, Jitka Surá, Adamov, Vendula Šebelová, Blansko, Vladimír Zouhar, Kotvrdovice, Lenka Sehnalová, Blansko, Lucie Štěpánová. Blansko, Iveta Tisoňová, Adamov

Denní studium

Obor: Automatizační technika

Třída: 4.D

Třídní učitel: Mgr. Libor Mašát

Jiří Babka, Blansko, Petr Dvořáček, Rájec-Jestřebí, Petr Foltýn, Němčice, Jiří Godlevský, Němčičky, Tomáš Hoplíček, Olomouc, Miroslav Hrazdíra, Blansko, Václav Hudec, Holštejn, Kateřina Jeřábková, Lažánky, Rudolf Kuběna, Rájec-Jestřebí, David Málek, Blansko, Jaroslav Maňoušek, Jedovnice, Hynek Peřina, Drnholec, Tomáš Pokorný, Mikulov, Tomáš Pokorný, Blansko, Jaroslav Procházka, Šošůvka, Jiří Sotolář, Sloup, Zdeněk Synek, Drnovice, Libor Ševčík, Blansko, David Šílb, Blansko, David Štross, Šošůvka, Daniel Vala, Topolany, Dušan Vaverka, Adamov, Tomáš Žáček, Vyškov, Petr Frank, Račice, Martin Špidlík, Blansko, Richadr Tihlář, Velké Pavlovice, Kateřina Slezáčková, Vyškov

Školní rok 1996/1997

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Jaroslav Šíbl

Aleš Dobis, Blansko, Jiří Hasoň, Blansko, Michal Khýr, Jevíčko, Martin Kolouch, Blansko, Pavel Kovařík, Vavřinec, Martin Musil, Lipovec, Petr Myvařík, Vysočany, Michal Nejezchleb, Blansko, Roman Nejezcheb, Blansko, Ondřej Pliska, Ráječko, Michal Prošek, Blansko, Petr Růžička, Velké Opatovice, Lukáš Sáňka, Olomučany, Marcel Škárka, Blansko, Jiří Zháněl, Slavkov u Brna, Ladislav Blažek, Spešov, Jiří Dvořáček, Blansko, Simona Hossová, Blansko, Daniel Martínek, Boskovice, Jan Lepka, Boskovice, Jiří Hybášek, Jihlava, Pavel Grunt, Řícmanice, Jaroslav Válek, Brno

Denní studium

Obor: Strojírenská technická administrativa

Třída: 4.B

Třídní učitel: Mgr. Jana Nikolová

Hana Barálková, Studnice, Jana Hlaváčová, Blansko, Mpnika, Hovadíková, Blansko, Alena Hrnčířová, Olomučany, Soňa Charvátová, Jedovnice, Petra Chroustová, Blansko, Eva Jelínková, Klepačov, Martina Juřinová, Blansko, Martina Kalová, Blansko, Leona Klíčová, Blansko, Aneta Klimprlová, Blansko, Leona Krychtálková, Blansko, Magda Kuběnová, Blansko, Monika Kuncová, Blansko, Veronika Málková, Blansko, Romana Mikulášková, Krásensko, Romana Ondroušková, Adamov, Eva Pilitowska, Adamov, Markéta Strážnická, Blansko, Tereza Svěráková, Blansko, Zdeňka Ševčíková, Blansko, Lenka Štrýglová, Boskovice, Simona Táborská, Skalice nad Svitavou, Lenka Vašíčková, Ostrov u Macochy, Jana Vávrová, Blansko, Petra Hemzalová, Blansko, Katarina Hriviková, Adamov

Denní studium

Obor: Strojírenská technická administrativa

Třída: 4.C

Třídní učitel: Mgr. Miloš Šebela

Martina Bébarová, Drnovice, Edita Čalová, Černá Hora, Oldřich Doležel, Blansko, Antonín Dvořáček, Horní Lhota, Petra Gottwaldová, Blansko, Dana Kakáčová, Blansko, Martin Zbořil, Blansko, Lucie Karmazínová, Březina, Martina Kocmanová, Lažánky, Renata Koutná, Jedovnice, Ilona Kratochvílová, Sloup, Kamil Kubíček, Žďár, Jitka Mikulášková, Šošůvka, Radka Němcová, Veselice, Soňa Novotná, Baldovec, Kateřina Odehnalová, Blansko, Josef Pospíšil, Kotvrdovice, Soňa Pšeničková, Lažánky, Libuše Sehnalová, Bukovina, Silvie Skácelová, Jedovnice, Kamil Starý, Blansko, Vladimíra Svobodová, Kotvrdovice, Michal Šebela, Jedovnice, Jana Šenková, Lipovec, Jiří Ševčík, Blansko, Eva Tůmová, Brťov - Jeneč, Jitka Vágnerová, Jedovnice, Petra Klímová, Jedovnice

Denní studium

Obor: Automatizační technika

Třída: 4.D

Třídní učitel: Ing. Jaroslav Horáček

Květoslav Benda, Velké Opatovice, Jaroslav Blaha, Olešnice, Jiří Daniel, Olešnice, Jiří Dvořáček, Blansko, Pavel Gajdík, Hodonín, David Grim, Jedovnice, Fratišek Jurtík, Blansko, Lubomír Klimeš, Blansko, Vladimír Kolář, Velké Opatovice, Jiří Kratochvil, Krasová, Petr Kupka, Adamov, Radek Lebiš, Jedovnice, Michal Luffer, Blansko, Roman Mamiňák, Vyškov, Aleš Nejezchleb, Jan Nejezchleb, Blansko, Pavel Pokorný, Blansko, Igor Sedláček, Blansko, Vladislav Skoupý, Olomouc, Zdeněk Šebela, Jedovnice, Petr Ševčík, Adamov, Martin Švihla, Adamov, Miroslav Verner, Blansko, Tomáš Wassenburger, Křtiny

Denní studium

Obor: Nástrojař

Třída: 1N

Třídní učitel: Emil Srnec

Aleš Bláha, Brno, Gabriela Havránková, Boskovice, Tomáš Kristýn, Brno, Radek Krnáč, Olomouc, Jan Lepka, Boskovice, Daniel Martinek, Boskovice, David Suchý, Uherské Hradiště, Martin Taraba, Boskovice, Radek Zvéška, Boskovice

Školní rok 1997/1998

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Jan Fejt

Martin Cvrkal, Doubravice, Jiří Čermák, Vyškov, Viktor Filip, Knínice, Michal Jalovičiar, Olomučany, Petr Koubek, Adamov, Alois Maňoušek, Rájec-Jestřebí, Lukáš Poláček, Jedovnice, Antonín Procházka, Sloup, Tomáš Ventruba, Brno, Pavel Grunt, Brno, Jaroslav Válek, Turnov

Denní studium

Obor: Strojírenská technická administrativa

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. Jan Fejt

Jiřina Dokoupilová, Blansko, Lenka Hejnková, Blansko, Ida Hladíková, Blansko, Lucie Holá, Skalice, Petra Kupková, Odrůvky, Dana Letošová, Blansko, Marcela Musilová, Petra Nejezchlebová, Jedovnice, Iveta Ondráčková, Jedovnice, Miluše Procházková, Sloup, Barbora Skácelová, Jedovnice, Michaela Stejskalová, Krásensko, Anna Ševčíková, Lipovec, Lucie Ševčíková, Blansko

Denní studium

Obor: Strojírenská technická administrativa

Třída: 4.C

Třídní učitel: Ing. Josef Plch

Kristýna Burešová, Adamov, Gabriela Drahanová, Adamov, Lenka Fleková, Blansko, Lucie Fridrichová, Adamov, Petra Hudcová, Ostrov u Macochy, Radek Hnátovič, Adamov, Tereza Janovská, Blansko, David Knotek, Blansko, Markéta Křapová, Iva Kuběnová, Blansko, Tereza Liznová, Blansko, Miroslav Petrilák, Blansko, Radka Resová, Jedovnice, Aleš Sedlák, Blansko, Ivo Skoták, Blansko, Jitka Šíblová, Lažánky, Marie Šíblová, Jedovnice, Michaela Vágnerová, Jedovnice, Vladimír Rybár, Adamov, Michaela Drongová, Adamov, Gabriela Hajdamachová, Blansko, Dagmar Peslarová, Blansko

Denní studium

Obor: Automatizační technika

Třída: 4.D

Třídní učitel: Ing. František Nezval

Petr Beránek, Křtiny, Zdeněk Buchta, Blansko, Ondřej Ellinger, Blansko, Pavel Formánek, Blansko, Bohumil Hruška, Blansko, Patrik Kala, Jedovnice, Petr Kocourek, Lipovec, Vít Kolář, Blansko, Jiří Kuchař, Ostrov u Macochy, Lukáš Kunc, Jedovnice, Jakub Machač, Blansko, Zdeněk Matuška, Rozstání, Petr Prokop, Blansko, Jan Prosr, Sloup, Radovan Šebela, Sloup, Marek Šimeček, Blansko, Jiří Trávníček, Blansko, Radim Vybíhal, Ostov u Macochy, Oldřich Wágner, Lipovec, Radim Žďárský, Břeclav

Školní rok 1998/1999

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Romana Pernicová

Miroslav Bláha, Adamov, Oldřich Hrazdíra, Blansko, Jan Jurásek, Blansko, Ivo Mazourek, Letovice, Martin Němec, Kotvrdovice, Josef Sedlák, Lipovec, Petr Vykyda, Blansko, Martin Hromek, Kotvrdovice, Robin Krutiš, Blansko, Aleš Kunčák, Blansko

Denní studium

Obor: Management strojírenství, manager

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. Romana Pernicová

Marcela Crhonková, Lipovec, Andrea Grimová, Lipovec, Michaela Ježková, Jedovnice, Zdeněk Klíma, Klepačov, Pavel Kolmačka, Lipovec, Pavlína Kopřilová, Senetářov, Michael Lukas, Podomí, Lucie Lukášová, Jedovnice, Lukáš Macek, Blansko, Marek Musil, Jedovnice, Miroslav Musil, Vilémovice, Eva Pernicová, Kotvrdovice, Barbora Pírková, Jedovnice, Jíří Pospíšil, Jedovnice, Ondřej Skoupý, Lážánky, Lucie Slaníčková, Bukovina, Marek Šebela, Lažánky

Denní studium

Obor: Strojírenská technická administrativa

Třída: 4.C

Třídní učitel: Mgr. Jana Vaňková

Petra Crháková, Ostrov u Macochy, Eva Červenková, Blansko, Renata Dvořáková, Jedovnice, Kateřina Fialová, Rudice, Silvie Fialová, Blansko, Věra Fialová, Ruprechtov, Kateřina Janíčková, Jedovnice, Marie Kalová, Rozstání, Martina Kalová, Krásensko, Eva Kocmanová, Horní Lhota, Šárka Krahulcová, Blansko, Monika Kratochvílová, Rozstání, Petra Kratochvílová, Rozstání, Jana Kuběnová, Krasová, Irena Kupková, Odrůvky, Darina Nečasová, Jedovnice, Lenka Neveselá, Rudie, Mária Ondřejková, Březová, Šárka Paulová, Blansko, Lucie Pořízková, Vysočany, Lucie Vaněrková, Adamov, Michaela Šebelová, Jedovnice, Petra Hlouchová, Blansko, Michaela Stejskalová, Jan Pukl, Blansko

Denní studium

Obor: Automatizační technika

Třída: 4.D

Třídní učitel: Josef Jalový

Petr Kupka, Rájec-Jestřebí, Jaroslav Weiter, Rudice, Pavel Slovák, Adamov, Marek Sedlák, Ostrov u Macochy, Marek Pochop, Brťov-Jeneč, Pavel Pliska, Ráječko, Radek Pírek, Vysočany, Ladidislav Petr, Letovice, Václav Pernica, Lipovec, Ondřej Padyšák, Šebrov, Jiří Opustil, Blansko, Tomáš Opletal, Dolní Lhota, Petr Ondroušek, Sloup, Aleš Mokrý, Bořitov, František Langer, Velké Opatovice, Karel Kolmačka, Ostrov u Macochy, Michal Kohoutek, Jedovnice, Zdeněk Klíma Lipovec, Jan Bartůšek, Sněhotice, Stanislav Fáberá, Letovice, Rudolf Grenar, Ruprechtov, Michal Hanousek, Velké Opatovice, Martin Hebelka, Rájec-Jestřebí, Petr Huzlík, Velké Opatovice, Milan Chovanec, Vyškov, Jaroslav Jalový, Blansko

Školní rok 1999/2000

Z důvodu zavedení povinné 9-ti leté docházky na ZŠ nenastoupily ve školním roce 1996/1997 první ročníky, tzn. že se ve školním roce 1999/2000 maturitní zkoušky nekonaly.

Školní rok 2000/2001

Denní studium

Obor: Elektronické počítačové systémy

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. Jaroslav Horáček

Petr Blažek, Holtštejn, Jitka Braunerová, Lipovec, Pavel Čížek, Kotvrdovice, Michal Dvořák, Jedovnice, Jan Ehrenberger, Slavkov u Brna, Tomáš Fatr, Blansko, Ondřej Hudec, Ostrov u Macochy, Jiří Chalupa, Jedovnice, Radim Chalupa, Blansko, Libor Jelínek, Horní Lhota, Michal Málek, Blansko, Michal Navrátil, Křtiny, Kryštof Novák, Blansko, Martin Pěček, Kunice, Dalibor Pernica, Blansko, Josef Pernica, Kotvrdovice, Jaroslav Přibyl, Blansko, Martin Rybář, Ostrov u Macochy, Marek Stejskal, Blansko, Zdeněk Šenkýř, Podomí, Michal Škvorec, Olomučany, Petr Špičák, Sloup, Michal Vyskočil, Blansko, Karel Zouhar, Vysočany, Jiří Švancara, Velké Opatovice

Denní studium

Obor: Strojírenská technická administrativa

Třída: 4.C

řídní učitel: Mgr. Aleš Ondroušek

Helena Buchtová, Blansko, Miroslava Dostálová, Březina, Eva Fejtová, Sloup, Jiří Kolář, Otinoves, Jana Kučerová, Ostrov u Macochy, Jitka Marková, Ostrov u Macochy, Lucie Menšíková, Křtiny, Miroslav Pernica, Jedovnice, Alžběta Prokopová, Spešov, Lenka Průchová, Lipovec, Veronika Rosslerová, Spešov, Alena Sedláková, Lipovec, Martina Slaná, Lipovec, Lucie Straková, Veselice, Věra Svobodová, Blansko, Hana Svobodová, Blansko, Reneta Šíblová, Rudice, Eva Trávníčková, Ruprechtov, Květoslava Viktorínová, Jedovnice, Kateřina Vodstrčilová, Krasová, Lucie Vybíhalová, Šošůvka, Marie Wágnerová, Lipovec, Ivana Weiterová, Rudice, Jana Zámečníková, Blansko, Dana Vybíhalová, Kotvrdovice

Denní studium

Obor: Automatizační technika

Třída: 4.D

Třídní učitel: PaedDr. Bente Kratochvilová

Zdeněk Axman, Šebetov, Michal Havelka, Kunštát, Pavel Havelka, Kunštát, Jan Kakáč, Blansko, František Komínek, Uhřice, Miloš Kučera, Spešov, Martin Mareš, Těchov, František Pátek, Podomí, Jan Podsedník, Kunštát, Petr Schich, Velké Opatovice, Petr Slepánek, Blansko, Pavel Sťahel, Bačov, Ondřej Šíbl, Jedovnice, Martin Šindler, Jedovnice, Marek Škrabal, Blansko, Aleš Trávníček, Adamov, Tomáš Vybíhal, Sloup, Martin Maňoušek, Kulířov

Školní rok 2001/2002

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Jaroslav Šíbl

Ondřej Bezděk, Blansko, Jiří Drottner, Blansko, Jan Hlouch, Blansko, Jan Jeřábek, Blansko, Ondřej Kakáč, Jedovnice, Jan Kleger, Letovice, Petr Klíma, Olomučany, Ondřej Konvalinka, Blansko, Michal Kovařík, Žďárná, Petr Novotný, Letovice, Jan Paděra, Žďárná, Petr Pásek, Brněnec, Miroslav Sedlák, Kotvrdovice, Jan Sychra, Martin Ševčík, Jedovnice, Josef Šíbl, Jedovnice, Josef Tesař, Jedovnice, Jiří Vybíhal, Sloup, Jan Zachoval, Rychtářov, Slavomil Žila, Letovice

Denní studium

Obor: Elektronické počítačové systémy

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. František Nezval

David Crhonek, Lipovec, Miroslava Dvořáková, Nýrov, Lucie Hanyášová, Ruprechtov, Petr Horáček, Blansko, Lubomír Chlup, Benešov, Lukáš Jedlinský, Moravská Chrastová, Ladislav Král, Krásensko, Michal Kyánek, Bořitov, Petr Malounek, Velké Opatovice, Libor Matys, Drnovice, Radek Otýpka, Blansko, Vítězslav Pernica, Rudice, Miroslav Procházka, Vyškov, Martin Průcha, Ostrov u Macochy, Pavel Rozehnal, Pístovice, Pavel Skřivan, Kunštát, Václav Staněk, Kotvrdovice, Pavel Škaroupka, Spešov, Zdeněk Štark, Vyškov, Petr Valášek, Lažánky, Radim Voráč, Rozstání, Jakub Veselý, Blansko, Lukáš Vymazal, Kulířov, Petr Jančář, Klepačov, Miroslav Souček, Vyškov

Denní studium

Obor: Management strojírenství

Třída: 4.C

Třídní učitel: Ing. Jan Fejt

Eliška Boudová, Sloup, Marcela Boudová, Sloup, Šárka Hamšíková, Křtiny, Vlastimil Hlouš, Adamov, Jan Hrazdíra, Blansko, Petra Hudcová, Sloup, Pavel Julínek, Šošůvka, Petr Jandl, Nemojany, Petr Kakáč, Lažánky, Eva Kadlecová, Jedovnice, Michal Klíma, Klepačov, Věra Kratochvílová, Luleč, Veronika Kuncová, Kotvrdovice, Eva Marešová, Těchov, Michal Musil, Blansko, Hana Nezvalová, Vilémovice, Jitka Nováková, Sloup, David Palát, Jedovnice, Pavel Petrák, Bořitov, Barbora Pořízková, Vysočany, Markéta Šimková, Březina, Veronika Tesařová, Krásensko, Jana Vladíková, Blansko, Ludmila Zouharová, Kulířov, Miroslav Navrátil, Vyškov, Jiří Skácel, Ježkovice

Školní rok 2002/2003

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Mgr. Miloš Šebela

Tomáš Bohatec, Knínice u Boskovic, Jiří Burget, Blansko, Martin Cikánek, Světlá, Olga Fialová, Lipovec, Petr Fišer, Újezd u Černé Hory, Miroslav Havlík, Rájec Jestřebí, Petra Janíčková, Jedovnice, Miroslav Konopáč, Nýrov, Martin Král, Jedovnice, Jan Krejczy, Brno, Lubomír Kroupa, Brno, Jan Ledvina, Kulířov, Michal Marek, Moravská Třebová, Jana Marková, Ostrov u Macochy, Tomáš Matuška, Petrovice, Darina Nezvalová, Vilémovice, Radim Pavlék, Jedovnice, Roman Plíšek, Jedovnice, Tomáš Staněk, Boskovice, Roman Stohr, Vranová, Radek Ševčík, Jedovnice, Petr Trávníček, Adamov, Leoš Vágner, Krásensko, Jiří Vodstrčil, Krasová, Lumír Zárychta, Kunštát, Michal Zouhar, Rájec-Jestřebí

Denní studium

Obor: Elektronické počítačové systémy

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. Vlastimil Jalový

Michal Alexa, Blansko, Ondřej Bezděk, Křtiny, Ivo Dobiášek, Blansko, Petr Dokoupil, Letovice, Petr Dvořáček, Letovice, Ondřej Fadrný, Blansko, Jan Flídr, Svitavy, Radka Fojtová, Blansko, Emil Fránek, Blansko, Lukáš Gregor, Blansko, Martin Hájek, Blansko, Ivo Holas, Blansko, Jan Hřebíček, Blansko, Jakub Kakáč, Šošůvka, Lubomír Kratochvíl, Odrůvky, Marek Lewandowski, Adammov, Břetislav Mach, Blansko, Michal Mrázek, Blansko, Zdeněk Ondroušek, Blansko, Tomáš Pilát, Olomučany, David Regent, Blansko, Roman Schulz, Letovice, Jiří Šebela, Senetářov, Pavel Šebela, Senetářov, Ivo Šenkýř, Podomí, Jaroslav Tesař, Nové Sady, Vojtěch Vávra, Boskovice, Ladislav Peka, Kralice na Hané, Jiří Žiška, Zvonovice, Martin Vykydal, Blansko

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.C

Třídní učitel: Josef Jalový

Petr Bláha, Adamov, Vítězslav Hlaváček, Kotvrdovice, David Hollmann, Blansko, Vladimír Horák, Moravská Třebová, Ondřej Chalupa, Jedovnice, Petr Jašíček, Vyškov, Jaroslav Knichal, Vyškov, Tomáš Kocman, Jedovnice, Zdeněk Král, Blansko, Jiří Pernica, Ostrov u Macochy, Vítězslav Pernica, Ostrov u Macochy, Marek Pernica, Ostrov u Macochy, Ivo Rybář, Ostrov u Macochy, Martin Rybář, Blansko, Martin Rychnovský, Blansko, Jiří Řezník, Letovice, Jiří Skoupý, Jedovnice, Michal Sotolář, Jedovnice, Pavel Šebela, Krasová, Petr Stross, Šošůvka

Školní rok 2003/2004

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Mgr. Jana Nikolová

Jiří Bezděk, Lipovec | Josef Doležel, Kotvrdovice | Jakub Drozd, Bošovice | Ondřej Grym, Kotvrdovice | Petr Chlup, Blansko | Pavel Klíma, Olomučany | Tomáš Kratochvíl, Jedovnice | Kamil Kyas, Pačlavice | Ondřej Kyzlink, Blansko | Jiří Marek, Ostrov u Mac. | Michal Mikšík, Vyškov | Pavel Nejedlý, Protivanov | Libor Prokop, Vratíkov | Lukáš Přibyl, Hrádkov | Josef Randlísek, Vyškov | Jiří Trávníček, Ruprechtov | Petr Válka, Vyškov | Kamil Vašíček, Blansko | Radek Vybíhal, Kotvrdovice | Josef Zouhar, Jedovnice | Michal Zouhar, Senetářov |

Denní studium

Obor: Elektronické počítačové systémy

Třída: 4.B

Třídní učitel: Mgr. Jana Vaňková

Zdeněk Bednář, Kunštát | Petr Bidman, Blansko | Martin Daniel, Olešnice | Ondřej Daniel, Olešnice | Petr Gabriel, Jedovnice | Jakub Gabriš, Blansko | Milan Jelínek, Studnice | Lukáš Jež, Velké Opatovice | Lukáš Jůn, Vyškov | Petr Ležák, Blansko | Jan Kovář, Rozsíčka | Milan Makovský, Letovice | Rostislav Pivoňka, Vřesice | Miroslav Prudký, Kunštát | Jan Souček, Klepačov | Jan Soukal, Olešnice | Ondřej Šimeček, Rájec - Jestřebí | František Šot, Jedovnice | Petr Včelař, Letovice | Tomáš Vymazal, Jedovnice | Pavel Zemach, Letovice |

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.C

Třídní učitel: Ing. Romana Pernicová

Jan Balcárek, Drnovice | Vlastimil Dokoupil, Brťov | Martin Holoubek, Bučovice | Renata Hudcová Jedovnice | Martin Hudec, Vavřinec | Jiří Macek, Blansko | Ondřej Mareš , Blansko | Tomáš Müller, Velké Opatovice | Pavel Novák, Sloup | Jitka Petrželová, Blansko | Tomáš Smola, Blansko | Miroslav Staněk, Sloup | Tomáš Svoboda, Suchdol | Vojtěch Šebela, Jedovnice | Petr Šikula , Nýrov | Peter Štrba, Velké Opatovice | Lukáš Zatloukal, Vícov |

Školní rok 2004/2005

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Helena Srpková

Pavel Blažek, Blansko | Rudolf Černý, Blansko | Michal Doležel , Blansko | Daniel Hájek, Boskovice | David Henzl, Boskovice | Tomáš Hos, Lysice | Miroslav Hudec, Jedovnice | Ondřej Jalový , Obůrka | Zdeněk Kaderka, Velké Opatovice | Martin Kachlík, Boskovice | Libor Konrád, Doubravice N. Svit. | Tomáš Michlíček, Jedovnice | Jan Nádvorník , Boskovice | Pavel Navrátil, Habrůvka | Jindřich Nečas, Rudice | Michal Novotný , Medlovice | Andrea Provazníková, Letovice | Kamil Sedlák, Kotvrdovice | Radim Slouka, Obůrka | Zdeněk Staněk, Skalice Nad Svit. | Jiří Sychra, Blansko | Milan Veselý , Klepačov | Martin Vintr, Šošůvka | Miroslav Vlach, Jedovnice | Petr Voráč, Blansko | Jakub Žák, Blansko |

Denní studium

Obor: Elektronické počítačové systémy

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. Jaroslav Pořízka

Martin Barták, Letovice | Michal Dudek, Rájec-Jestřebí | Ondřej Dyčka, Blansko | Martin Formánek, Vyškov | Ondřej Grim, Jedovnice | Jan Hanák, Blansko | Václav Hodek, Hlubočany | Michal Ingr, Blansko | Martin Karhánek, Čechůvky | Petr Klíma, Blansko | Richard Klügl, Blansko | Jan Král, Vyškov | Roman Lipold, Velenov | Radim Maňák, Letovice | Vojtěch Mejzlík, Jedovnice | Jiří Pařízek, Rájec-Jestřebí | Martin Peřina, Blansko | Jan Plch, Blansko | Martin Skácel, Blansko | Lukáš Sychra, Blansko | Petr Ševčík, Rájec-Jestřebí | Pavel Ševčík, Blansko | Pavel Ševčík, Boskovice | Lenka Tesařová , Bořitov | Michal Trmač, Olešnice | Lenka Trunečková, Prostějov | Martin Vašíček, Cetkovice | Ladislav Voráč, Rozstání | Miloš Zavadil, Blansko | Petr Zouhar Podomí | Čermák Daniel, Blansko |

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.C

Třídní učitel: Mgr. Aleš Ondroušek

Petr Brožek, Letovice | Ondřej Doležel, Chrudichromy | Michal Drozd, Jedovnice | Ondřej Formánek , Senetářov | Martin Gryc, Jedovnice | Jaroslav Hrubý, Marianín | Simona Hřebíčková , Blansko | Michal Kazda, Obora | Michal Koníček, Senetářov | Lenka Kovaříková , Jedovnice | Petr Krejčiřík, Adamov | Martin Palla, Hradec nad Svitavou | Viktor Pernica, Jedovnice | Jaroslav Pernica, Jedovnice | Jan Petržela, Blansko | Tomáš Ptáček, Blansko | Petr Šafránek, Lhota Rapotina | Filip Šebela, Podomí | Rudolf Ševčík, Jedovnice | Michal Šíbl , Kotvrdovice | David Tejkal, Letovice | Lukáš Toman, Velké Opatovice | Milan Vondra, Blansko |

Školní rok 2005/2006

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Milada Kopecká

Jiří Čápek, Borotín | Aleš Černý, Boskovice | Martin Gryc, Dražovice | Vojtěch Havlíček, Trpín - Hlásnice | Pavel Jandourek, Blansko | Michal Keprt, Kotvrdovice | Ondřej Kolmačka, Blansko | Antonín Kopřiva, Lipovec | Petr Kubík, Žďár | Lukáš Marek, Lipovec | Břetislav Nechvíla, Blansko | Radek Nejezchleb, Březina | Michal Nekula, Kanice | Antonín Sedlák, Rudice | Ondřej Sedlák, Senetářov | Vít Sedlák, Lhota Rapotina | Ondřej Suk, Adamov | Roman Svoboda, Blansko | Jakub Šamalík, Blansko | Martin Šebesta, Rousínov | Jiří Šíbl, Lažánky | Jan Venclů, Bořitov | František, Zouhar Podomí | Ondřej Zouhar, Lipovec |

Denní studium

Obor: Elektronické počítačové systémy

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. František Nezval

Martin Bednařík, Vyškov | Petr Beneš, Podivice | Petr Břoušek, Rájec - Jestřebí | Ondřej Doležel, Blansko | Filip Doskočil, Blansko | Petr Haresta, Blansko | Michal Hlaváč, Blansko | Milan Holík, Blansko | Milan Hönig, Letovice | Zdeněk Hrubý, Blansko | Jiří Kučera, Blansko | Martin Lang, Velké Opatovice | Vladimír Lexmann, Svitávka | Petr Marek, Ostrov u Mac. | Jiří Matuška, Blansko | Lukáš Najman, Vyškov | Libor Nejedlý, Protivanov | Miroslav Petlach, Vysočany | Jakub Skoták, Blansko | Lukáš Šamořil, Rájec - Jestřebí | Michal Ščudla, Vratíkov | Pavel Šmudla, Vyškov | Miroslav Šujan, Vyškov | Martin Válek, Vrbice | Ondřej Vašíček, Blansko | Miroslav Veverka, Běleč | Jan Vomáčka, Vyškov | Tomáš Vrabel, Blansko | Tomáš Zachar, Vyškov | Lukáš Zvěřina, Blansko |

Školní rok 2006/2007

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Jan Fejt

Jan Bezděk, Jedovnice | Martin Černošek, Klepačov | Petr Čípek, Blansko | Filip Fáber, Adamov | Marek Flek, Jedovnice | Dominik Gutta, Šebetov | Tomáš Halámka, Jedovnice | David Hlaváček, Kotvrdovice | Martin Hudec, Jedovnice | Petr Julínek, Šošůvka | Vladimír Kala, Drnovice | Miroslav Martinek, Blansko | Martin Menoušek, Černá Hora | Gabriela Navrátilová, Olomučany | Petra Němcová, Letovice | Jiří Pernica, Ostrov u Macochy | Martin Pernica, Šošůvka | Pavel Pernica, Ostrov u Mac. | Josef Račanský, Vyškov | Lukáš Straka, Bedřichov | Petr Svěrák, Blansko | Josef Šaroun, Blansko | David Šmarda, Žerůtky | Stanislav Vítek, Blansko | Lukáš Vybíhal, Žďár |

Denní studium

Obor: Elektronické počítačové systémy

Třída: 4.B

Třídní učitel: Mgr. Miloš Šebela

Marek Beňuš, Vyškov | Jan Borek, Jedovnice | Jiří Buchta, Blansko | Vlastimil Člupek, Olešnice | Lukáš David, Adamov | Karel Doležel, Kotvrdovice | Petr Dzurenda, Vyškov | Martin Hájek, Adamov | Michal Jalový, Blansko | Miloš Kachlík, Boskovice | Tomáš Kakáč, Vavřinec | Karel Martinek, Blansko | Filip Matiovský, Vyškov | Petr Műller, Velké Opatovice | Martin Musil, Rozseč | Petr Musil, Břežany u Znojma | Roman Pospíšil, Letovice | Marek Pospíšil, Pístovice | Jaroslav Procházka, Ivanovice na Hané | Martin Provazník, Adamov | Michal Sedláček, Klepačov | Marek Šenk, Blansko | Jan Šot, Vyškov | Radek Štěrba, Olešnice | Jan Tomášek, Hoštice - Heroltice | Marek Vrba, Hoštice - Heroltice | Petr Vylíčil, Blansko | Jakub Vymazal, Blansko |

Školní rok 2007/2008

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Ing. Vladimír Muzikář

Miroslav Balcar, Trpín | Lukáš Dvořáček, Sebranice | Jiří Horák, Okrouhlá | Michal Kachlík, Boskovice | Martin Kocman, Jedovnice | Jiří Krejčí, Vilémovice | Kamil Kunc, Kotvrdovice | Zuzana Kupsová, Slatina | Petr Letfus, Světlá | Tomáš Nalezínek, Vyškov | Tomáš Němec , Blansko | Vojtěch Pokorný, Blansko | Václav Pospíšil, Kotvrdovice | Jaromír Přikryl, Novičí | Jiří Rybář, Blansko | Přemysl Vágner, Krásensko | Milan Vlach, Světlá | Zdeněk Žatecký, Adamov |

Denní studium

Obor: Elektronické počítačové systémy

Třída: 4.B

Třídní učitel: Ing. Vlastimil Jalový

Martin Buchta, Blansko | Jan Cupal, Blansko | Jiří Dostál, Jedovnice | Michal Fíbek, Ostrov u Mac. | Lukáš Hamřík, Lysice | Martin Jarůšek, Blansko | Jaroslav Keprt, Kotvrdovice | Jan Klűgl, Blansko | Petr Hrubý, Krásensko | Radim Kovalovský, Prostějov | Kamil Kuběna, Ráječko | Jan Loskot, Jedovnice | Michal Navrátil, Boskovice | Adam Pavlík, Prostějov | Kamila Pernicová, Ostrov u Mac. | František Pitek, Blansko | Zdeněk Stupka, Rájec-Jestřebí | Miroslav Ševčík, Ráječko | Kamila Šíblová, Rudice | Jan Urbánek, Lipovec | Lukáš Václavík, Cetkovice | Karel Zeman, Jevišovka |

Denní studium

Obor: Elektronické počítačové systémy

Třída: 4.C

Třídní učitel: Ing. Josef Matuška

Martin Ambros, Troskotovice | Stanislav Boudný, Hodonín | Jakub Floch, Vyškov | Martin Horák, Vyškov | Adam Janča, Brno | Martin Jandl, Nemojany | Martin Janečka, Vyškov | Zdeněk Krist, Prušánky | Roman Kudlička, Vyškov | Jiří Kummer, Drnovice | Marek Labudík, Vyškov | David Marinčák, Vyškov | Vladimír Markovič, Vyškov | Tomáš Pištělka, Blansko | Lukáš Prudil, Brno | Jindřich Ryšavý, Brno | Jiří Sádlo, Vyškov | Karel Sitar, Vyškov | Ondřej Smejkal, Brno | Jan Staněk, Vyškov | David Stejskal, Dolní Lhota | Jan Tyityiš, Vyškov | Jan Zavadil, Pustiměř |

Školní rok 2008/2009

Denní studium

Obor: Strojírenství

Třída: 4.A

Třídní učitel: Josef Jalový

Tomáš Bejček, Lipovec | Miroslav Dedek, Drnovice | Jakub Doležel, Rostěnice | Dominik Fiala, Jedovnice | Radek Hloušek, Jedovnice | Dalibor Janovský, Lipovec | Michal Keprt, Jedovnice | Radek,Kovačka, Brno | Iva Kučerová, Rájec-Jestřebí | Radana Nováková, Šebrov | Martin Ovad, Holštejn | Zdeněk Petýrek, Lipovec | Tomáš Přibilík, Vyškov | Stanislav Přikryl, Novičí | Jiří Sedláček, Štěchov | Roman Sedlák, Lipovec | Milan Sehnal, Rájec-Jestřebí | Pavel Sehnal, Rudice | Michal Ševčík, Kotvrdovice | Jan Šubrt, Jedovnice | Jaroslav Tesař, Prostřední Poříčí | Jakub Trávníček, Vyškov | Jaromír Valenta, Jedovnice | Kamil Vintr, Jedovnice | Miroslav Vintr, Lipovec | Michal Šenk, Kotvrdovice |

Denní studium

Obor: Elektronické počítačové systémy

Třída: 4.B

Třídní učitel: Mgr. Jana Vaňková

Jan Flieder, Brno | Jan Gros, Senetářov | David Hammer, Bučovice | Martin Chrástecký, Vyškov | Michal Kolář, Krásensko | Zdeněk Kudlička, Vyškov | Miloš Langhammer, Podomí | Petr Lexmaul, Vyškov | Vojtěch Mrázek, Olomučany | Petr Musil, Křtiny | Jan Peťovský, Blansko | Martina Potschová, Brno | Ivo Procházka, Sloup | Štěpán Průdek, Hustopeče | Martin Prusenovský, Hradčany | Michal Šipoš, Vyškov | Marek Šmerda, Brno | Ondřej Tihelka, Podomí | Martin Vomáčka, Mor. Málkovice | Radek Vylíčil, Blansko |

Denní studium

Obor: Elektronické počítačové systémy

Třída: 4.C

Třídní učitel: Ing. Romana Pernicová

Tomáš Baďura, Adamov | Milan Bebej, Rozstání | Martin Buštík, Hodonín | Lubomír Héč, Studnice | Jiří Hořava, Vysočany | Jan Janáček, Olomučany | František Jelínek, Studnice | Miroslav Klein, Brno | Radim Kocman, Jedovnice | Pavel Kolář, Blansko | Karel Křižka, Vacenovice | Tomáš Kupka, Spešov | Petr Loukota, Jedovnice | Vladimír Novák, Brno | Petr Pola, Blansko | Petr Řehůřek, Blansko | Radim Skoupý, Jedovnice | Adam Svoboda, Blansko | Radek Šebela, Marianín | Miroslav Šedý, Svinošice | Josef Trojáček, Rudice | Radomír Urbánek, Vilémovice | Tomáš Vintr, Šošůvka | Jiří Vlk, Pustiměř | Jiří Vrtílek, Vyškov |

Denní studium

Obor: Technické lyceum

Třída: 4.D

Třídní učitel: PaedDr. Bente Kratochvilová

Eva Gottvaldová, Račice | Tomáš Hollmann, Blansko | Anna Koníčková, Senetářov | Josef Korčák, Blansko | Lenka Krákorová, Jedovnice | Michaela Křečková, Lysice | Miroslava Kučerová, Vilémovice | David Otáhal, Brno | Tomáš Páteček, Blansko | Tomáš Plocek, Prlov | Petr Sedlák, Sloup | Alena Sedláková, Senetářov | Robert Serdinšek, Blansko | Lenka Šebelová, Jedovnice | Šárka Šimková, Jedovnice | Jan Šlesinger, Adamov | Michal Štrof, Křtiny | Tereza Švábová, Olomouc | Jiří Zatčanský, Ochoz u Brna | Martin Zouhar, Senetářov |