images/work.jpg

Ahoj všichni, včera (čtvrtek 10. 6.) byla uspěšně splněna velká výzva, byla pokořena Stará řeka žáky 2.B.


Vložil/a webmaster, Po, 06/07/2010 - 12:32
Ahoj všichni, včera (čtvrtek 10. 6.) byla uspěšně splněna velká výzva, byla pokořena Stará řeka žáky 2.B. Tak tedy přesněji žáci 2.B sjížděli řeku Lužnici a mnozíé z nich pokračovali v plavbě od Majdaleny po Rozvodí a odtud dále po Staré řece do Straré Hlíny. Zbývající žáci absolvovali cyklo výlet po krásných jižních Čechách. Dnešní den se obě skupiny zaměnili a výzva čeká na žáky 2.A a 2.D. Ti mají na výběr ze dvou variant. Z Rozvodí mohou jako včerejší skupina pokračovat po Staré řece, nebo mohou pro změnu pokořit Novou řeku, která se vlévá do Nežárky a dorazit na lodích až do tábora. Uvidíme kterou variantu si vyberou. Držme jim všichni palce a popřejme společně šťastnou plavbu.

 

Z Jindřichova Hradce Váš zpravodaj MŠ.

P.S.: Z technických důvodů nelze zaslat fotografie.

odesláno: 11. 6. 2010


Včera jsme sjížděli Vltavu. Dnes se budeme kochat (vlastně už kocháme) na Lužnici a máme v úmyslu pokořit Starou řeku.

Agent JJ.
b40b41b42b43

odesláno: 10. 6. 2010


Zdraví Vás vodáci, tentokrát z Českého Krumlova. Odpočinkový den jsme pojali různě. Část výpravy se k nám blíží po Vltavě, druhá část obdivuje památky. Zatím vše super. Foto zítra, zde není možnost.

Agenti MŠ + JJ.

odesláno: 9. 6. 2010


Den druhý, počasí opět na jedničku. Žáci 2.A a 2.D vyrazili na lodích po Nežárce z tábora do Majdalény. Ostatní se rozdělili na dvě skupiny a objevují krásy jižních Čech na kolech. Jedna skupina zamířila na Červenou Lhotu a do Jindřichova Hradce. Druhá pak k rybníku Rožumberk a do Třeboně. Všichni jsou v pořádku a užívají si krásného počasí. Někteří z nás spojují plavbu lodí s koupáním a s nácvikem vylévání vody z potopených kánoí. Všichni zdrávíme Jedovnice a brzy se opět ozveme.

b44b45b46b47b48b49b50b51

Odesláno 8.6.2010


Na turistický kurz do jižních Čech nakonec odjelo místo 51 žáků pouze 50. Zdá se, že oblíbenost této akce po letošku ještě vzroste, a to díky počasí. Z deštivého domova jsme se přesunuli na Jemčinu, kde nás přivítalo slunce, krásné prostředí a vynikající stav vody na řece Nežárce. Po hladkém průběhu cesty a bezproblémovém vybudování stanového tábora jsme dělali své první "kroky" na kanoích a kajacích. Dnes je třída 2.B a část 2.D vydána napospas řece. Třída 2.A a zbývající žáci 2.D poznávají formou cykloturistiky krásy jižních Čech.

Další informace zítra.
AHOJ!!! Agenti JV+JJ

odesláno: 7. 6. 2010