images/work.jpg

Od 30. října do 5. prosince uspořádala naše škola ve své sportovní hale sedm florbalových turnajů z toho dva turnaje pro střední školy.


Vložil/a webmaster, Út, 12/11/2012 - 14:41

Od 30. října do 5. prosince uspořádala naše škola ve své sportovní hale sedm florbalových turnajů z toho dva turnaje pro střední školy. 30. října bojovalo devět chlapeckých týmů o postup do krajského kola. V napínavém finálovém souboji porazili reprezentanti Gymnázia Blansko tým Gymnázia Boskovice 3:1, třetí skončilo Gymnázium Rájec. 9. 11. si mezi pěti dívčími družstvy nejlépe vedla děvčata z OA Blansko. Druhé místo patří Gymnáziu Blansko a třetí Gymnáziu Boskovice.

V dalších pěti turnajích se utkali starší žáci a žákyně ZŠ. Mezi děvčaty z celkem 13 účastníků si nejlépe vedla ZŠ Erbenova. Druhé místo patří ZŠ Rájec a třetí ZŠ Letovice.

V kategorii chlapců stáli na stupních vítězů jen zástupci boskovických škol. Třetí místo obsadili florbalisté ZŠ Slovákova, druhé místo Gymnázium Boskovice a nejvýše vystoupali žáci ze ZŠ Sušilova.

Sedmi turnajů se zúčastnilo celkem 38 týmů, což představuje asi 570 hráčů. Celkem se odehrálo 75 zápasů.

b70b71b72b73
J. J.