images/work.jpg

Ve středu 12.10.2011 se na naší škole uskutečnilo školní kolo jednotlivců ve studenty oblíbené hře PIŠKVORKY. Soutěže se zúčastnilo celkem 56 žáků všech ročníků.

Vložil/a webmaster, Po, 10/17/2011 - 16:49
Ve středu 12.10.2011 se na naší škole uskutečnilo školní kolo jednotlivců ve studenty oblíbené hře PIŠKVORKY. Soutěže se zúčastnilo celkem 56 žáků všech ročníků. Sítem vyřazovacího pavouka nejlépe prošel vítěz turnaje Martin Dyčka ze třídy 4.A, který studuje obor Strojírenství. Na druhém místě se umístil Kamil Petrásek ze třídy 2.B a na třetím místě Tomáš Němec ze 4.A .

V oblastním kole 4. listopadu 2011 v Blansku budou školu reprezentovat dvě družstva ve složení:

d6d7

Nejlepší týmy z oblastních turnajů postoupí do krajských kol. Jejich vítězové se poté utkají v celorepublikovém finále. Soutěž pořádá občanského sdružení Student Cyber Games (http://www.scg.cz) za podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Masarykovy univerzity a dalších partnerů.

d8d9d10d11

Mgr. Aleš Ondroušek