images/work.jpg

Na EDU konferenci pro školy, uspořádané 19. října 2011 v Hradci Králové, představila společnost SolidVision metodiku výuky systémů SolidWorks a SolidCAM na středních a vysokých školách. Při této příležitosti byly vyhlášeny výsledky letošní celoroční studentské soutěže modelování v SolidWorks.

Vložil/a webmaster, Po, 10/24/2011 - 14:32
Na EDU konferenci pro školy, uspořádané 19. října 2011 v Hradci Králové, představila společnost SolidVision metodiku výuky systémů SolidWorks a SolidCAM na středních a vysokých školách. Při této příležitosti byly vyhlášeny výsledky letošní celoroční studentské soutěže modelování v SolidWorks. Vynikajícího úspěchu zde dosáhli žáci naší školy. Práce studentů loňského maturitníáho ročníku oboru strojírenství obsadily první, druhé a dvě čtvrtá místa.

d12
Úspěšní žáci naší školy: J. Jelínek, P. Čípek, M. Šebela a T. Horký

Ukázka vítězných prací

Oceňeno bylo celkem 7 prací: První, druhé, třetí a čtyři čtvrtá místa. Přehled nejlepších prací byl zveřejněn na stránkách www.caxmix.cz.