images/work.jpg

V pondělí 5. 12. 2011 žáci naší školy zhlédli divadelní představení Sugar! (Někdo to rád horké) v Městském divadle Brno. Tato muzikální komedie vznikla na základě stejnojmenného filmu Někdo to rád horké s Marilyn Monroe.

Vložil/a webmaster, St, 12/14/2011 - 15:57
V pondělí 5. 12. 2011 žáci naší školy zhlédli divadelní představení Sugar! (Někdo to rád horké) v Městském divadle Brno. Tato muzikální komedie vznikla na základě stejnojmenného filmu Někdo to rád horké s Marilyn Monroe.

Příběh vypráví o dvou chudých kamarádech, saxofonistovi a basistovi, kteří byli svědky mafiánské přestřelky. Snaží se skrývat, kde se dá, až jednou narazí na inzerát dívčí kapely, která hledá saxofonistku a basistku. Nejprve se jim to moc nezdálo, ale neměli jinou možnost, a tak se převlékli za Josefínu a Dafne. Kapela je s radostí přijala a vyrazili na turné na Miami Beach. Na Floridě zažijí spoustu vtipných zážitků. Oba se zamilovali do Sugar, zpěvačky z kapely, která hrála na ukulele. Dafne se převlek moc zalíbil a turné s děvčaty si velice užívala, i když se do ní zamiloval jeden milionář z hotelu. Josefína naopak měnila každou chvíli převlek ze saxofonistky na milionáře vlastnícího jachtu, aby se zalíbila Sugar. Nakonec se Josefína Sugar přizná, že není Josefína ani milionář s jachtou, ale obyčejný saxofonista, ale i přesto ho Sugar miluje. Na své jachtě chce milionář požádat Dafne o ruku, i když mu Dafne celou dobu naznačuje, že dívka není. Nakonec mu řekne, že je muž, že si ho vzít nemůže, milionář ale odpoví: „Nikdo není dokonalý.“

Všichni herci byli výborní, ale herecké výkony Romana Vojtka jako Josefíny a Aleše Slaniny jako Dafne byly nezapomenutelné. Celé představení jsme se bavili a nakonec jsme herce odměnili dlouhým a hlasitým potleskem. Všem se divadlo moc líbilo a myslím, že tohle představení mohu jen doporučit.

d21d22

Za nadšené studenty Daniela Šíblová, 4.D