images/work.jpg

Ve čtvrtek 1. října se na naší škole uskutečnilo již posedmé školní kolo jednotlivců celostátní logické hry PIŠKVORKY, kterou na celostátní úrovni pořádá společnost Student Cyber Games a je podporována MŠMT a řadou dalších významných institucí.

Vložil/a webmaster, Čt, 10/08/2015 - 09:52
Ve čtvrtek 1. října se na naší škole uskutečnilo již posedmé školní kolo jednotlivců celostátní logické hry PIŠKVORKY, kterou na celostátní úrovni pořádá společnost Student Cyber Games a je podporována MŠMT a řadou dalších významných institucí. Soutěže se zúčastnilo 29 žáků a na prvních třech místech se umístili:

    1. Jiří Fiala 4.A
    2. Jiří Šípek 4.A
    3. Vojtěch Kocour 1.A

V oblastním kole soutěže pořádaném Gymnáziem Blansko budou naši školu reprezentovat dvě pětičlenná družstva. Blahopřeji vítězům a přeji úspěšnou reprezentaci naší školy v dalších kolech soutěže.

h91h92h93h94h95

AOn