images/work4.jpg

Vážení rodiče, milí deváťáci,

přiblížil se konec 1. pololetí školního roku, který probíhá jinak, než jsme byli všichni zvyklí. Není co závidět ani rodičům, žákům, ale ani středním školám. V těchto dnech se rozhodujete o volbě střední školy. Sbíráte informace, reference, zkušenosti a na jejich základě vyřknete ortel a doufáte, že to bude správný krok. Bez náborových rodičovských schůzek, burz a veletrhů jste mnohdy odkázáni na on line prostředí. Myslím, že všem nám ten termín „on-line“ vstupuje do života až moc často. Nakupujeme on-line, komunikujeme on-line, máme on-line kamarády, on-line učíme, zkoušíme a probíráme látku, on-line se registrujeme, … žijeme on-line.

I my jsme zorganizovali on-line Dny otevřených dveří, burzu škol, on-line přijde i pololetní vysvědčení. A co bude dál?

Pokud jste rozhodnuti podat přihlášku na naši školu, seznamte se podrobně s vydanými Kritérii. Využijte nabídku ukázkových úloh z češtiny a matematiky, ověřte si znalosti cvičnými testy Cermatu.

Rád bych Vám také nabídnul možnost osobní prohlídky školy, pohovoru se mnou i ostatními pedagogy školy. Bohužel jen po předchozí domluvě na tel. 604 246 309, nebo mailem na reditel@spsjedovnice.cz a za vládou stanovených podmínek. Čas si na všechny vždy uděláme.

Vážení uchazeči a starostliví rodiče, přeji Vám uvážené rozhodování. Chci věřit, že uvažovat budete také o studiu na SPŠ Jedovnice. Máme Vám co nabídnout a těšíme se na návrat k normálu – společně s Vámi.

Volte perspektivní a trhem práce žádané maturitní obory:

Váš ředitel