images/work4.jpg

Letošní cyklo – vodácký kurz proběhl ve dvou termínech. Dva týdny po sobě strávili žáci 2. a 3. ročníku opět v krásném prostředí kempu Jemčina u Třeboně.

Každý den byl na programu cyklo výlet pro jednu skupinu a sjezd na vodě pro druhou. Řeky Nežárka a Lužnice jsou překrásné. I když na začátku bylo vody méně, postupně něco napršelo a stav vody se vylepšil. Okolí Třeboně a Jindřichova Hradce je nádherné a úplně jiné, než u nás. Viděli jsme spoustu zajímavých míst.

Večerní táboráky s kytarou, špekáčky a smažením lívanců, různé sportovní hry, videa z našich výletů, to byl náš každodenní program. Ani občasné defekty na kolech, či převrácené lodě a nechtěná koupel nám nepokazily náladu. Program jsme si vylepšili ještě návštěvou Českého Krumlova a odvážlivci si sjeli na lodích i kousek Vltavy.

Užili jsme si to moc, rychle to uteklo a jsme v pořádku opět doma. Všem, kteří se kurzu zúčastnili, patří za podané výkony velká pochvala. Zvláště našim dvěma studentkám Dominice a Pavlíně, které s chlapci držely statečně krok! Velké poděkování také všem učitelům a instruktorům za jejich čas a profesionální práci na všech frontách!

Tak zase za rok!

Mgr. Hana Doleželová